بازار محور خودرو و پروانه شافت تا سال 2025 25.4 میلیارد دلار ارزش دارد

شیکاگو، 6 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – مطابق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار محور اتومبیل و پروانه شافت توسط نوع محور (زنده ، مرده و پشت سر هم) ، موقعیت محور (جلو و عقب) ، نوع پروانه شافت (تک قطعه و چند قطعه) ، مواد محور پروانه اتومبیل مسافر (آلیاژ و فیبر کربن) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025“، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ، پیش بینی می شود اندازه بازار جهانی محور اتومبیل و پروانه شافت در CAGR 3.2 درصد در دوره پیش بینی رشد کند و به اندازه بازار برسد 25.4 میلیارد دلار تا سال 2025 از 21.7 میلیارد دلار در سال 2020

انتظار می رود افزایش تولید خودروهای سنگین تجاری ، افزایش تقاضای SUV و افزایش تصویب وسایل نقلیه AWD برای افزایش کشش خودرو ، تقاضای خودروهای محور اتومبیل و پروانه شافت را افزایش دهد.

TOC در عمق را مرور کنیدبازار محور اتومبیل و پروانه شافت

190 – جداول
61 – ارقام
218– صفحات

دانلود بروشور PDF:
https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=62590144

پیش بینی می شود پروانه یک قطعه بزرگترین سهم را در بخش شاخه های پیشران خودرو داشته باشد

شافت پروانه تك قطعه در دوره پيش بيني بر بازار نيروي موتور نيروي اتومبيل حاكم است. عواملی که باعث رشد این بخش می شود ، مقرون به صرفه بودن و همچنین دوام کلی آن است. شافت پروانه تك قطعه بيشتر به علت توانايي سبك وزني كه باعث راندمان سوخت بالا مي شود ، بيشتر از شاخه پروانه چند قطعه استفاده مي شود. شافت پروانه تک قطعه برای فاصله کمتری بین موتور و محور عقب به گزینه ای ایده آل تبدیل می شود. تقاضا برای بخش وسایل نقلیه ورزشی به طور عمده در ایالات متحده در حال افزایش است ، چینو هندبه دلیل بهبود محیط اقتصادی ، پایین بودن قیمت نفت خام و افزایش درآمد سرانه. این امر باعث افزایش تقاضا برای وسایل نقلیه محور چرخ عقب ، که معمولاً با شافت تک قطعه نصب می شوند ، می شود و متعاقباً ، رشد SUV ها باعث افزایش تقاضا برای پیشرانه های تک قطعه نیز در آینده می شود.

پیش بینی می شود بخش محور Tandem بالاترین نرخ رشد را از سال 2020 تا 2025 ثبت کند

پیش بینی می شود محور پشت سر هم سریعترین بازار در بازار محورهای اتومبیل براساس نوع از سال 2020 تا 2025 باشد. طبق آمار OICA ، فروش وسایل نقلیه تجاری سنگین از 23.0 میلیون واحد در سال 2014 به 26.0 میلیون دستگاه در سال 2019 افزایش یافته است. CAGR 3.26٪. این رشد را می توان به عواملی مانند افزایش هزینه های زیرساختی ، افزایش تجارت واردات و صادرات و رشد فعالیت های تجارت الکترونیکی نسبت داد. علاوه بر این ، افزایش تجارت کالا باعث شده است تا محور پشت سر هم نصب شود که ظرفیت حمل بار اضافی را به وسیله نقلیه ارائه می دهد. رشد رو به رشد حمل و نقل باعث تقاضا برای کامیون های سنگین و نیمه تریلرها می شود که معمولاً با محور پشت سر هم نصب می شوند ، که حمل و نقل کالاهای فرعی را ضروری می کند و این امر ضرورت محور پشت سر هم را به همراه می آورد.

درخواست صفحات نمونه رایگان:
https://www.marketsandmarkets.com/requestsampleNew.asp؟id=62590144

پیش بینی می شود آسیا اقیانوسیه سهم عمده ای در بازار محور خودرو و پروانه شافت دارد

این مطالعه آسیای اقیانوسیه را به عنوان بزرگترین مصرف کننده بازار محور خودرو و پروانه شافت در طول دوره پیش بینی تخمین زده است. این منطقه رهبر جهانی در تولید وسایل نقلیه است ، با رشد تولید در حدود 5٪ – 28٪ در طی پنج سال گذشته برای خودروهای سواری و وسایل نقلیه تجاری. چین پیشرو در بازار خودرو برای تولید وسایل نقلیه و همچنین فروش در این منطقه بوده است. طبق OICA ، چین، همراه با ژاپن و هند، تقریباً 40٪ -44٪ از تولید جهانی وسایل نقلیه در سال 2018 را به خود اختصاص داده است.

علاوه بر این ، طبق آمارهای بانک جهانی ، درآمد سرانه در این کشور است چین و هند از سال 2010 تا 2015 به ترتیب در حدود 68٪ و 14٪ افزایش یافته است. انتظار می رود افزایش درآمد یکبار مصرف باعث افزایش فروش و وسایل نقلیه پریمیوم شود که به نوبه خود باعث افزایش تقاضای محور و پروانه در منطقه

برخی از بازیگران اصلی در محور خودرو و پروانه شافت در بازار ZF Friedrichshafen AG هستند (آلمان) ، Dana Incorporated (US) ، GKN Automobile (UK) ، American Axle & ساخت ، شرکت (ایالات متحده) ، Meritor ، Inc (ایالات متحده) ، شرکت Showa (ژاپن) ، شرکت هیوندای ویا (کره جنوبی) ، شرکت JTEKT (ژاپن) ، و GKN plc (UK)

گزارشهای مرتبط را مرور کنید:

بازار وکتور گرافیکی گشتاور خودرو بر اساس نوع خودرو (PC و LCV) ، فناوری (ATVS و PTVS) ، پیشران (AWD / 4WD ، FWD ، RWD) ، EV Type (BEV و HEV) ، نوع فعال سازی کلاچ (هیدرولیک و الکترونیکی) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025

بازار تعلیق اتومبیل با استفاده از معماری (MacPherson Strut ، Double Wishbone، Multi-link، Twist Beam، Leaf Spring، سیستم تعلیق هوا) ، نوع سیستم ، فعال سازی ، OE و Aftermarket ، وسایل نقلیه (ICE ، BEV ، HEV ، PHEV) ، و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025

درباره MarketsandMarkets

MarketsandMarkets research تحقیقات B2B کمی در مورد 30،000 فرصت / تهدیدات طاقچه های رشد بالا را فراهم می کند که 70 تا 80 درصد از درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. هم اکنون 7500 مشتری در سراسر جهان شامل 80٪ شرکت های جهانی Fortune 1000 را به عنوان مشتری سرویس می دهند. تقریباً 75000 افسر ارشد در هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاط ضعف خود درمورد تصمیمات مربوط به درآمدها به بازارها و بازارها نزدیک می شوند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SMEs ما در MarketsandMarkets markets به دنبال “مدل مشارکت رشد – GEM” بازارهای جهانی رشد بالا را دنبال می کنند. GEM با هدف ایجاد مشاغل فعال با مشتریان در شناسایی فرصت های جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژی های “حمله ، اجتناب و دفاع” ، نوشتن منابع درآمدی افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا اقدام می کند. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrants (موقعیت یابی بازیکنان برتر در بین رهبران ، شرکت های نوظهور ، مبتکران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های نوظهور با رشد بالا قرار می گیرد. MarketsandMarkets ™ تصمیم دارد امسال برای بیش از 10،000 شرکت برای برنامه ریزی درآمدی خود بهره ببرد و به آنها کمک کند تا با ارائه تحقیقات پیش روی منحنی ، آنها را در ابتدای بازار نوآوری ها و اختلالات خود بدست آورند.

“فروشگاه دانش” پرچمداران پرچمداران MarketsandMarkets بیش از 200،000 بازار و زنجیره ارزش را به منظور درک هر چه بیشتر بینش های ناخوشایند به همراه اندازه بازار و پیش بینی بازارهای طاقچه متصل می کند.

مخاطب:
آقای. اوشیش مهرا
MarketsandMarkets INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
به وب سایت ما مراجعه کنید: https://www.marketsandmarkets.com
بینش تحقیق: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/axle-propeller-shaft-market.asp
منبع محتوا: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/axle-propeller-shaft.asp

منابع بازارها و بازارها