بازی و سرگرمی Mohegan (MGE) عضو جدید تیم رهبری اجرایی را برای حفظ حرکت مثبت مثبت اعلام کرد

وی ادامه داد: صنعت سرگرمی به دلیل همه گیر شدن امسال با چالش هایی روبرو شده است ، اما من از راه پله اعضای تیم ما و راه اندازی MGE در مسیری مثبت حرکت می کنیم ، با عملکردی که در تمام خواص از زمان بازگشایی ما وجود دارد. ماریو کنتومرکوسمدیر ارشد اجرایی (مدیرعامل) و رئیس بازی و سرگرمی Mohegan. “از ابتدا ، این ماموریت ما برای ساختن بهترین تیم اجرایی در صنعت بوده است و من معتقدم که ما با یک جانباز مانند ری در راس دستیابی به آن وضعیت هستیم.”

ری Pineault، COO
بعد از گذشت نزدیک به 20 سال خدمت به قبیله موهگان به عنوان رئیس جمهور و مدیر کل دارایی پرچمداران این برند ، Mohegan Sun Connecticut و اخیراً به عنوان رئیس جمهور منطقه ای MGE ، ری Pineault دانش و فعالیتهای حقوقی و حقوقی زیادی را با وی به عهده دارد که نقش مدیر عامل (COO) را داشته باشد. در این نقش ، ری بر رؤسای جمهور منطقه ای MGE نظارت خواهد کرد تا از موفقیت عملیاتی هر یک از این 9 ویژگی در سبد MGE در ایالات متحده اطمینان حاصل کند ، کانادا و کره جنوبی.

به عنوان COO ، ری اطمینان خواهد داد که هر یک از خواص MGE در سراسر جهان با عملکرد عالی ، تعامل کارمندان ، خدمات مهمان ، برنامه های فرهنگی ، استراتژیک و مالی مطابقت داشته باشد و یا از بالاترین استانداردهای انطباق نظارتی برخوردار باشد. ری موقعیت COO را که قبلاً توسط آن نگهداری شده بود ، پر می کند مایکل سیلبرلینگ که موقعیت را در ماه ژوئیه خالی کرد.

درباره بازی و شرکت در MOHEGAN
Mohegan Gaming & Entertainment (MGE) یک استاد توسعه دهنده و اپراتور استراحتگاه سرگرمی برتر جهانی برتر از جمله Mohegan Sun در Uncasville ، کانکتیکات، الهام بخش اینچئون ، کره جنوبی و کازینوهای نیاگارا در نیاگارا ، کانادا. MGE مالک ، توسعه دهنده و / یا مدیر اقامتگاههای تفریحی یکپارچه در سراسر کشور است ایالات متحده، شامل کانکتیکات، نیوجرسی، واشنگتن، پنسیلوانیا، لوئیزیانا، همچنین آسیای شمالی و آبشار نیاگارا ، کانادا، و به زودی در انتظار تصویب مقررات ، لاس وگاس ، نوادا. MGE مالک و مجری شرکت است کانکتیکات سان ، یک تیم بسکتبال حرفه ای در WNBA و نیو انگلستان سیاه گرگ ها ، یک تیم لاکروز حرفه ای در لیگ ملی لاکروز است. برای اطلاعات بیشتر در مورد MGE و خواص ما ، به این سایت مراجعه کنید www.mohegangaming.com.

Mohegan Gaming & Entertainment PR، [email protected]

SOURCE بازی و سرگرمی Mohegan

لینک های مربوطه

http://www.mohegangaming.com