با وجود زمان های نامشخص اقتصادی ، سفرهای داخلی افزایش می یابد

ST پترزبورگ ، فلا.، 24 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – علیرغم محدودیت های مسافرتی و عدم اطمینان COVID-19 ، ساکنان ایالات متحده هنوز تعطیلات را می گذرانند. سایت مقایسه بیمه سفر ، Squaremouth.com ، امسال تعداد بیشتری از مسافران آمریکایی را گزارش کرده است.

تقاضا برای سفر منجر به افزایش سنبله در سفرهای داخلی شود

افزایش 19 درصدی مسافران آمریکایی در سال جاری ، تقاضای تأخیر سفر را برجسته می کند ، در حالی که سفرهای بین المللی با محدودیت سفر و بسته شدن مرزها محدود شده است.

می گوید: “ما علیرغم ممنوعیت سفرهای بین المللی ، شاهد بازگشت مسافرت هستیم. این افزایش سفرهای داخلی دلگرم کننده است.” مگان صومعه، CMO Squaremouth.com. “ما خوشحالیم که گزارش دهیم که مسافران بیشتری امسال در حال کاوش در ایالات متحده هستند.”

سفرهای داخلی به اقتصاد ایالات متحده کمک می کند

در میان همه گیر ، مسافران داخلی هنوز هم در تعطیلات در سال 2020 نسبت به سال گذشته ، تقریباً همین مقدار را خرج می کنند ، با متوسط ​​هزینه سفر 3،947 .

با وجود سفر به خانه ، مسافران داخلی نیز به دنبال محافظت از سرمایه گذاری سفر خود هستند. یک بیمه نامه سفر به سبک لغو می تواند مسافراتی را برای لغو سفر خود فراهم کند و همچنین می تواند در صورت بروز اورژانس گران قیمت هنگام مسافرت ، پوشش پزشکی مهمی را فراهم کند.

روش شناسی: داده ها مبتنی بر کلیه بیمه نامه های مسافرتی است که از طریق Squaremouth.com خریداری شده است 1 ژانویه – 15 ژوئیه 2020 برای سفر از ژوئیه تا دسامبر سال 2020. آمار منعکس کننده تغییرات سالانه است ، مگر اینکه در موارد دیگری ذکر شده باشد.

بیمه سفر اضافی برای منابع COVID-19:

Squaremouth.com منابع زیر را ایجاد کرده است که هر روز با تکامل همه گیر COVID-19 به روز می شوند.
راهنمای مسافرتی برای بیمه مسافرتی برای COVID-19: با پوشش بیمه سفر در دسترس برای COVID-19 به روز شد.
مرکز رویدادهای کنونی Pandemic Coronavirus: پاسخ به سؤالات متداول.

درباره جوانان

مربیگری سیاست های بیمه مسافرتی را از هر ارائه دهنده اصلی بیمه سفر در کشور مقایسه می کند ایالات متحده. با استفاده از موتور مقایسه Squaremouth و بررسی مشتری های شخص ثالث ، مسافران می توانند تحقیق کنند سیاست های بیمه سفر را با هم مقایسه کنید. اطلاعات بیشتر را می توان در www.squaremouth.com یافت.

کارشناس موضوعی موجود:
کسارا بارتو
[email protected]

منبع: Squaremouth

لینک های مربوطه

http://www.squaremouth.com