برگزار کنندگان رویداد تایلند با پروژه جدید فضای جلسات مجازی TCEB دیجیتالی می شوند

برای وبینارها ، پشتیبانی VMS به سمت تهیه و مدیریت بستر انتخابی پیش می رود. این شامل تولید و آماده سازی یک استودیو برای LIVE و همچنین قابلیت های پیشرفته مانند نمایش اسلاید ، تعامل ، پرسش و پاسخ و نظرسنجی یا نظرسنجی در طول LIVE است. وبینارهای پشتیبانی شده از VMS می توانند حداکثر 1000 شرکت کننده را در خود جای دهند.

برای نمایشگاه O2O ، پشتیبانی VMS می تواند برای فعالیت های مرتبط با مدیریت سکو ، مشارکت غرفه داران و پخش مستقیم از استودیو یا محل برگزاری سازمان استفاده شود. این موارد شامل توالی ، تولید ، نظارت بر سیستم و پشتیبانی فنی است تا غرفه داران بتوانند محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند و معاملات آنلاین را با خیال راحت انجام دهند.

یکی از رویدادهای بزرگ در اواخر ماه مه اتفاق افتاده است ، در حالی که بقیه برای ژوئن تا دسامبر سال 2020 برنامه ریزی شده اند.

به طور قابل توجهی ، رویدادهای پشتیبانی شده از VMS ، تنوع صنایع و مکانهایی را در بر می گیرد. این رویدادهای بزرگ در زمینه اسباب بازی ها ، ورزش ها ، طراحی و صنایع دیجیتالی خدمت می کنند ، در حالی که کنوانسیون های بین المللی گردشگری ، دیجیتال ، بهداشت ، پزشکی ، مهندسی ، باغبانی و طراحی را پوشش می دهد. نمایشگاه های بین المللی ، که نیمی از گیرندگان VMS را تشکیل می دهند ، در خدمت بخش های انرژی ، مواد غذایی ، زیرساخت ها ، تجارت حق رای دادن ، بسته بندی ، بهداشت / سلامتی / زیبایی و معماری هستند. نمایش های تجاری داخلی تحت حمایت VMS همه در خارج از این شهر واقع شده اند بانکوک – که در Khon Kaen (شمال شرقی) ، سوره ثانی (جنوب) و Chantaburi (شرقی). آنها در معاملات خودرو ، غذا ، نوشیدنی ، کشاورزی و فرانشیزینگ خدمت می کنند.

نتایج اولیه دلگرم کننده بوده است. تایلند Toy Expo 2020 ، یک رویداد بزرگ ، 72،600 تماشاگر را به خود جلب کرد. سمینار محلی توسط انجمن هتل های تایلند با عنوان “Maximizing MICE: برنده شدن در تجارت بین المللی تایلند و بین المللی در یک پست” کووید-19 جهانی “3405 شرکت کننده را به ثبت رساند. نشست منطقه ای انجمن جهانگردی آسه آن با نام” یک عادی جدید در جهانگردی و ایجاد حباب مسافرتی “مخاطبان 3018 نفر را به خود اختصاص داد.

پروژه VMS در ماه آوریل به عنوان بخشی از استراتژی TCEB برای تجهیز به بهره برداری رسید تایلند صاحبان رویداد ، سازمان دهندگان و انجمن ها با تخصص دیجیتالی برای کاهش اثرات COVID-19 و شکوفایی در یک بازار دیجیتالی.

عکس مرتبط: www.shorturl.at/chmDP

www.businesseventsthailand.com

منابع کنوانسیون نمایشگاه ها و نمایشگاه های تایلند (TCEB)

لینک های مربوطه

http://www.tceb.or.th