بنیاد موزه حمل و نقل هوایی نیروی دریایی از بازنشستگی مدیر عامل ستوان ژنرال Duane Thiessen ، USMC (بازنشسته) خبر داد. مدیر عقب Kyle Cozad ، USN (پس از مرگ) به عنوان جانشین نامگذاری شده است

تیسن سرپرست مأموریت بنیاد موزه حمل و نقل دریایی ، نظارت بر بودجه ، جمع آوری سرمایه و مدیریت بوده است. وی در هدایت هیئت و کارکنان در تنظیم استراتژی ، اقدام و رهبری نقش موثری داشته است. تیسن در ساخت کامل آکادمی ملی پرواز ، برنامه آموزشی با مضمون هوایی بنیاد ، مؤثر بود. قبل از پیوستن به بنیاد ، تیسسن 38 سال در سپاه دریایی ایالات متحده از جمله فرمانده کل نیروهای دریایی آمریكا ، اقیانوس آرام گذراند.

تیسن در بازپرداخت سالهای خود با بنیاد ، گفت: این افتخار است که بخشی از سازمانی که بسیار با میراث و غرور غنی است ، با محوریت هواپیمایی هوانوردی اما متعهد به افتخار گذشته و الهام بخشیدن به نسلهای آینده باشد ، افتخار کند. دفتر و همه افراد شگفت انگیزی که با آنها کار می کنیم. ”

“سپهبد تیسن هفت سال گذشته رهبر عالی بنیاد بوده است. او ماهرانه ماموریت موزه هواپیمایی کشوری و آکادمی ملی پرواز را با چالش های بسیاری جابجا کرد. از طرف هیئت ، ما از او تشکر می کنیم و وی را در تلاش های بعدی آرزو می کنم. ” جیم زورتمنرئیس هیئت مدیره بنیاد موزه حمل و نقل دریایی.

“با ADM عقب. کایل کواد، Zortman افزود: “ما بسیار خوشبختیم كه به عنوان رئیس و مدیر عامل بنیاد موزه هواپیمایی هوانوردی از یك رهبر پویا استقبال كنیم.” موسسه شناخته شده ای که داستان هواپیمایی هوانوردی را روایت می کند. “

کواد پس از خدمت به عنوان فرمانده فرماندهی آموزش و آموزش نیروی دریایی (NETC) در NAS Pensacola ، رئیس جمهور و مدیر عامل این بنیاد شد. کواد قبل از فرماندهی در NETC ، یک گروه اسکادران ، بال و شناسایی را فرماندهی کرد. وی همچنین به عنوان مدیر ارشد اتاق وضعیت کاخ سفید فعالیت کرده و هدایت کارگروه گوانتانامو را بر عهده داشته است.

کوزاد گفت: “من مفتخر و فروتن هستم که به من فرصتی داده شد تا تیسن را به عنوان مدیرعامل یک سازمان واقعاً ویژه موفق کنم.” “من بعد از 35 سال حضور در ارتش ، مشتاقانه می خواهم میراث هواپیمایی هوانوردی را ادامه دهم.”

درباره بنیاد موزه حمل و نقل دریایی
بنیاد موزه حمل و نقل هوایی نیروی دریایی غیرانتفاعی ، 501 (ج) (3) ، تنها موهبت موزه ملی هواپیمایی کشوری و سوختی است که به این موزه اجازه پرواز می دهد. این بنیاد مسئول بودجه کلیه عملیات ، گسترش و فعالیت موزه ها است. این بنیاد با جدیت تلاش می کند تا بودجه را از طریق هدایا و عضویت جمع کند. کلیه بودجه ها ، جدا از هزینه های کارکنان بنیاد و هزینه های عملیاتی ، به بهره برداری ، نگهداری و تقویت موزه اعم از گسترش موزه ، حفظ هواپیما ، حفاظت و نگهداری ، توسعه نمایشگاه های جدید و پشتیبانی از کارکردهای روزانه – از جمله خدمات حضانت ، بازاریابی ، بهره برداری از جاذبه های مختلف موزه (مانند تئاتر غول پیکر یادبود هواپیمایی نیروی دریایی ما ، شبیه ساز پرواز ، Blue Angels 4D Experience و Flight Deck shop shop) و همچنین تولید رویدادهای مهم در موزه. این بنیاد همچنین از پیشرفت آموزش STEM از طریق آکادمی ملی پرواز ، یک تجربه مهم یادگیری با مضمون حمل و نقل هوایی پشتیبانی می کند.

مالری کیتس
بنیاد موزه حمل و نقل دریایی
(850) 308-8937
[email protected]

SOURCE موزه هواپیمایی کشوری