بنیاد DENSO بیش از 1.5 میلیون دلار کمک هزینه آموزش STEM به دانشکده ها و دانشگاه های سراسر آمریکای شمالی اهدا می کند

SOUTHFIELD ، میشی، 24 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – DENSO ، دومین تأمین کننده تحرک جهان ، امروز اعلام کرد که بیش از این جایزه را اعطا کرده است 1.5 میلیون در 13 دانشکده و دانشگاه آمریکای شمالی به آموزش های علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضی (STEM) کمک می کند. کمک های مالی این بخش توسط بخش بشردوستانه DENSO ، بنیاد DENSO آمریکای شمالی (DNAF) امکان پذیر است و در حال حاضر و آینده از رسالت این شرکت برای توسعه یک نیروی کار ماهر و آگاه پشتیبانی می کند.

برای لیست کامل دریافت کنندگان امسال ، اینجا را کلیک کنید.

DNAF برای کمک به دانش آموزان در پیشبرد تحصیلات خود و آمادگی برای موفقیت پس از فارغ التحصیلی در مسیرهای حرفه فنی ، مانند تجارت های ماهر ، تولید و مهندسی اختصاص یافته است. به نوبه خود ، برنامه های کمک های مالی سال جاری برای تمرکز بر تحرک متصل ، خودکار ، مشترک و برقی – و همچنین نقش ها و فناوری های پیشرفته تولیدی که به زنده ماندن این مناطق کمک می کنند ، متمرکز شده است. همه برای DENSO مهم هستند زیرا همچنان به انتقال حمل و نقل ، بهبود ایمنی و کمک به حفظ سیاره ادامه می دهند.

“ما همیشه در تلاش هستیم تا از نسل بعدی مهندسان خودرو و استعدادهای تجاری ماهر حمایت کنیم. و در حالی که دوست داریم این رهبران آینده به سرانجام بپیوندند و به خانواده DENSO بپیوندند ، هدف این کمک هزینه ها کمک به ذهن جوان برای کشف مسیرهای مختلف شغلی است ، دست اول را تجربه کنید که چگونه حمل و نقل در حال تحول است و درک کنید که چگونه آنها می توانند نقش مستقیمی در شکل دادن به آینده تحرک از طرق مختلف داشته باشند. ” آندریس استالتانیسرئیس هیئت مدیره DNAF و مدیر عامل عملیات حرارتی DENSO’s North America. “این کمک های مالی برای دستیابی به هدف ما در سال 2030 برای ایجاد ارزش جدید و راه حل های جدید در حمل و نقل بسیار مهم است. این کار بدون سرمایه گذاری در کار و آماده سازی نیروی کار در فردا ، به ویژه در تجارت های ماهر و کارکردهای مهندسی نمی تواند انجام شود.”

از سال 2001 ، DNAF بیشتر از این را تأمین کرده است 10 میلیون دلار در کمک هزینه های آموزش عالی موقوفه نشان دهنده سالهای مدیریت مالی و کمکهای مالی ویژه برای تلاشهای بشردوستانه است. همچنین کمک های بلاعوض برای صلیب سرخ آمریکا و سایر سازمان های پاسخ دهنده اول کمک می کند.

پیشنهادهای کمک هزینه فقط دعوت نامه هستند و براساس شایستگی فنی ، تجربه دانشجویی و همسویی با نیازهای صنعت ارزیابی می شوند.

اگر شما علاقه مند به شروع یا پیشرفت حرفه ای خود در DENSO هستید ، خواه در کف تولید باشد و یا از پشت یک طراحی CAD ، می توانید برای پست های باز در densocareers.com درخواست دهید.

DENSO همچنین به طور جدی به دنبال تکمیل نقشهای تولید تمام وقت در امکانات خود است اسسولا ، آرکانزاسو Battle Creek ، میشیگان. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موقعیت ها ، که مزد رقابتی و مزایای سلامتی را ارائه می دهند ، اینجا را کلیک کنید اسسولا نقش و در اینجا برای کسانی که در نبرد نهر.

درباره DENSO
DENSO یک است 47.6 میلیارد دلار تامین کننده تحرک جهانی که توسعه فن آوری و مؤلفه های پیشرفته تقریباً برای هر وسیله نقلیه امروزه در جاده ایجاد و مدل می کند. DENSO با تولید در هسته اصلی خود ، در 221 تسهیلات خود در 35 کشور سرمایه گذاری می کند تا سیستم های حرارتی ، نیرو ، تحرک ، برق و الکترونیکی تولید کند ، تا شغل هایی ایجاد کند که به طور مستقیم چگونگی حرکت جهان را تغییر دهد. 170،000+ کارمند این شرکت ، راهی را برای آینده تحرک که زندگی را بهبود می بخشد ، حوادث ترافیکی را از بین می برد و محیط زیست را حفظ می کند. مقر جهانی در کریا مستقر است ، ژاپن، DENSO 9.9 درصد از فروش تلفیقی جهانی خود را صرف تحقیق و توسعه در پایان سال مالی کرد 31 مارس 2020. برای اطلاعات بیشتر در مورد جهانی DENSO ، به https://www.denso.com/global مراجعه کنید.

که در آمریکای شمالی، DENSO مقر آن است ساوتفیلد ، میشیگان، و از 27000 مهندس ، محقق و کارگر ماهر در 51 سایت در ایالات متحده استخدام می کند ، کانادا و مکزیک. که در ایالات متحده DENSO به تنهایی ، 17،700 کارمند در سراسر 14 ایالت استخدام می کند منطقه کلمبیا) و 41 سایت. در پایان سال مالی 31 مارس 2020، DENSO در آمریکای شمالی تولید شده است 10.9 میلیارد دلار در فروش تلفیقی. DENSO متعهد به پیشبرد تنوع و گنجاندن در داخل شرکت و فراتر از آن است – اصولی که چشم اندازهای منحصر به فرد را در کنار هم قرار می دهد ، نوآوری را تقویت می کند و DENSO را به جلو سوق می دهد. به ما بپیوندید ، و نه تنها نحوه حرکت دنیا بلکه حرفه شما نیز کار کنید: www.densocareers.com. برای اطلاعات بیشتر به https://www.denso.com/us-ca/en/ مراجعه کنید.

منبع دینسو