بهبود وب سایت درایو Castle Castle و رشد درآمد اسپا

HOBOKEN ، N.J.، 15 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Liqui-Site ، یک شرکت eMazzanti Technologies که خدمات توسعه وب سایت های سفارشی را ارائه می دهد ، یک مطالعه موردی جدید را در وب سایت خود منتشر کرده است که مربوط به چگونگی افزایش درآمد برای مشتری برجسته مهمان نوازی است.

مطالعه موردی آموزنده شامل مجموعه هتل های لوکس قلعه و اسپا واقع در آن است تارتی تاون ، نیویورک. طبق این مطالعه ، تغییرات وب سایت باعث افزایش 45 درصدی فروش کارت هدیه و رشد 25 درصدی در تکرار فروش شده است.

“اگر به دنبال شرکتی هستید تا بهترین ارزش خود را نشان دهد ، یک داستان عالی را به اشتراک بگذارید و به میهمانان خود اطمینان دهید که آنها یک تجربه به یاد ماندنی را تجربه می کنند ، شما باید با سایت Liqui-site کار کنید”. کیمبرلی یانسی، مدیر خانه

در زیر چند نمونه از مطالعه موردی آورده شده است: “وب سایت تجاری سازی و همکاری پاورز قلعه هتل و رشد درآمد اسپا.”

فروش کارت هدیه و تکرار کسب و کار

“در یک مقطع ، یانسی و چیت روی یک پروژه مجددا اختراع کارت های هدیه هتل را برای ارائه به قلعه تجربه به میهمانان کار کردند. با هم ، آنها با اتصال هر کارت هدیه به قلعه تجربه ، مانند یک درمان آبگرم ، مزه ، این برنامه را بسیار بهبود بخشیدند. منوی یا تجربه میز یک سرآشپز. “

“فروش کارت هدایای قلعه به دلیل پیشرفت روند خرید و بازخرید کارت هدیه ، شامل تغییرات آنلاین و آفلاین ، 45٪ افزایش یافته است. تجارت تکرار نیز نسبت به سال قبل 25٪ افزایش یافته است.”

توسعه وب سایت سفارشی برنده جوایز

کارشناسان بازاریابی دیجیتال Liqui-Site به مشتریان کمک می کنند تا داستان خود را بیان کنند ، استعداد برتر را جذب کنند و اثربخشی تبلیغات را برای رشد درآمدها افزایش دهند. با داشتن یک پرتفوی وب برنده جوایز که چهارده سال را پوشش می دهد ، خدمات نوآوری بازاریابی دیجیتال شرکت و استعداد برتر طراحی وب باعث افزایش ترافیک ، فروش و سودآوری مشتری می شود.

آیا خوانده ای؟

اولویت جذب مشتریان ناوگان دوچرخه با وب سایت ساخته شده eMazzanti

eMazzanti Technologies فناوری اطلاعات قابل اعتماد را برای آژانس کارمندان ارائه می دهد

درباره فن آوری های eMazzanti

تیم eMazzanti از متخصصان خبره فناوری اطلاعات و آموزش دیده به سرعت رشد اقتصادی ، امنیت داده و بهره وری را برای مشتریان اعم از موسسات حقوقی گرفته تا خرده فروشان سطح بالا جهانی ، ارائه خدمات پیشرفته بازاریابی دیجیتال ، راه حل های ابری و تلفن همراه ، پیاده سازی های چند سایت ، 7 24 24 مدیریت شبکه برون سپاری ، نظارت از راه دور و پشتیبانی.

eMazzanti فهرست 5000 شرکت را هشت سال متوالی ساخته است ، یک شریک 4 برابر مایکروسافت سال است ، رتبه 1 NYC منطقه MSP و NJ کسب و کار از سال! تماس: 1-866-362-9926 ، [email protected] یا http://www.emazzanti.net توییتر:emazzanti Facebook: Facebook.com/emazzantitechnologies.

منابع فن آوری eazaziani

لینک های مربوطه

https://www.emazzanti.net