تأمین مالی Swiftmile سری A را کامل کرد

“من از تیم ما برای رسیدن به این نقطه عطف مهم در تاریخ شرکت ما افتخار می کنم.” کالین روشهمدیر عامل شرکت Swiftmile گفت. “ما اعتقاد داریم اکنون بیش از گذشته زمان سرمایه گذاری در زیرساخت های پایدار است. رهبران شهر مشتاقانه در حال جستجوی ایده هایی برای بهبود گزینه های حمل و نقل برای شهروندان خود هستند و ما از نقشی که در کمک به تحقق هوشمندانه و کارآمد حمل و نقل داریم می خواهیم. “

Swiftmile ، پیشگام در زمینه شارژ وسایل نقلیه الکتریکی سبک ، با مشارکت با هر دو شهر و اپراتورهای میکروموبلی ، این موفقیت را ایجاد کرده است تا بتواند پارکینگ داخلی ، پیشرفته ، مجهز به پارکینگ در محل و شارژ دوچرخه برقی ، اسکوتر و… را فراهم کند. موتور سیکلت الکترونیکی ایستگاه های Swiftmile از راه دور کنترل و کنترل می شوند و از طریق اتصال هوشمند آن به شبکه ، باتری قابل تعویض ، انرژی خورشیدی یا از طریق ترکیبی از چندین منبع تغذیه ورودی ، می توان از آن استفاده کرد. Swiftmile با افزودن علائم دیجیتال در ایستگاه های خود ، از اسپانسرهای تبلیغاتی استفاده می کند تا هزینه زیرساخت های مورد نیاز خود را به طور مؤثر برای مشتریان خود مستقر کند.

گفت: “Swiftmile زیرساخت اصلی را برای آینده ریزگردها فراهم می کند.” مارک فارل، شریک در Thayer Ventures. “کالین و تیمش ثابت كردند كه آنها می توانند Swiftmile را در سطح جهانی مقیاس كنند ، این در حالی است كه شهرهایی در سراسر جهان با توجه به تأثیر منفی كه COVID-19 بر سرگرمی در حمل و نقل عمومی داشته است خواستار این نوع زیرساختهای هوشمند هستند.”

درباره Swiftmile

Swiftmile ، ارائه دهنده پیشرو سیستم های پارکینگ و شارژ Micromobility مقیاس پذیر ، زیرساخت های ارزشمندی را برای راه حل های حمل و نقل جایگزین برای مسافت های کوتاه شهر فراهم می کند و باعث کاهش انتشار کربن مضر می شود. این شرکت کمک می کند تا نقطه درد آلودگی ناشی از وسایل نقلیه مسافر یک سوار را از طریق سکوی اختصاصی خود در بازارهای بزرگ در سراسر جهان حل کند. ایستگاه های Swiftmile می توانند در هر دو دیجیتال برنامه نویسی خارج از خانه و تبلیغات استاتیک خدمت کنند که به دولت های محلی امکان می دهد تا در هنگام شیوع COVID-19 ایمن به مردم یادآوری کنند. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید www.swiftmile.com.

درباره Thayer Ventures

Thayer Ventures که در سال 2009 تاسیس شد ، بستر سرمایه گذاری برتر را برای کارآفرینان مسافر و حمل و نقل ایجاد کرده است تا از مشاوره بی نظیر تیم مجرب ما ، LP های استراتژیک ، مشاوران پیشرو در صنعت و کل اکوسیستم نمونه کارها Thayer استفاده کند. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید www.thayerventures.com/

SOURCE Swiftmile

لینک های مربوطه

https://www.swiftmile.com