تراشه جانباز صنعت به عنوان مدیرعامل A2Z Sync نامگذاری شده است

دنور، 10 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / –

A2Z Sync ، یک شرکت نرم افزاری و خدمات فروشندگی است که نمایندگی ها را قادر می سازد با سازماندهی مجدد فروشگاه های خود در اطراف یک فرآیند فروش تنها نقطه تماس (SPOC) ، تجربه خرید ماشین را نوسازی و تغییر دهند. چیپ پری به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت به این شرکت پیوسته است.

طی 20 سال گذشته ، پری تجربه گسترده شرکتهای پیشرو در فضای دیجیتالی اتومبیل ، از جمله AutoTrader.com را در خود جلب کرده است ، جایی که وی اولین کارمند در سال 1997 بود و به مدت 16 سال به عنوان مدیرعامل تاسیس شد. در AutoTrader.com ، وی به ایجاد صنعت طبقه بندی خودکار آنلاین کمک کرد ، این شرکت را به 2000 کارمند و 20،000 نمایندگی بزرگ تبدیل کرد و چندین تجارت برجسته مانند vAuto و کتاب آبی کلی. پری بعداً به عنوان مدیرعامل TrueCar خدمت کرد. در اوایل کار خود ، به عنوان معاون رئیس LA LA ، هدایت تیمی را آغاز کرد که یکی از اولین روزنامه های آنلاین را در سال 1993 راه اندازی کرد.

“من از استقبال خیلی هیجان زده ام چیپ پری به عنوان رئیس جمهور جدید و مدیر عامل A2Z Sync. وی تجربه ای بی نظیر به عنوان یک بینش اتومبیل دیجیتال و یک شهرت ستاره ای به عنوان رهبر دست راستی دارد که هم به کارمندان و هم از نمایندگی ها به سطح بالایی از عملکرد الهام می گیرد. ” آرون والاسبنیانگذار A2Z Sync و مدیرعامل گروه خودروسازی Schomp در ایران دنور ، شرکت والاس گفت: “پری به ما کمک می کند تا به سرعت A2Z همگام سازی را انجام دهیم و نمایندگی ها را قادر سازیم به طور چشمگیری رضایت مشتری ، حفظ کارمندان فروش و سودآوری نمایندگی را بهبود بخشند.”

“من به A2Z Sync ملحق شدم زیرا من یک مأمور بزرگ در رسالت آن هستم که به فروشندگان کمک کند تا اساساً نحوه فروش اتومبیل ها را تغییر دهند ، با داشتن یک فروشنده منفرد تمام معامله ها را از ابتدا تا به پایان برساند و بدون معمول و عقب و انتظار برای F&I ، پری گفت. وی گفت: “با استفاده از بستر نرم افزاری کاملاً خودکار A2Z Sync برای ارائه تجربه برتر مشتری ، فروشندگان بسیار سریعتر و معمولاً در کمتر از یک ساعت اتومبیل را به فروش می رسانند ، ضمن اینکه باعث افزایش شغل افراد فروش ، کاهش هزینه های عملیاتی و افزایش درآمد F&I نیز هستم. پری گفت که از کمک به آوردن این فن آوری دستیابی به فروشندگان در سراسر آمریکا کمک می کند. ”

پری در ادامه گفت: “از آنجا که خودروهای جدید عمدتاً به عنوان کالاها مورد توجه قرار می گیرند ، تنها راهی که دلالان می توانند واقعاً خود را متمایز کنند ، به غیر از محل و اندازه موجودی ، ارائه تجربه ای بهتر از مشتری است. A2Z با ارائه تجربه ای بسیار مناسب و شفاف از مشتریان که از دیگر دسته بندی محصولات انتظار دارند ، به فروشندگان کمک می کند تا پیروز شوند.

درباره همگام سازی A2Z

A2Z یک شرکت نرم افزاری و خدمات دلالی است که نمایندگی ها را قادر می سازد تجربه خرید ماشین را از طریق یک فرآیند فروش تنها نقطه تماس (SPOC) تغییر دهند. نمایندگی هایی که از سیستم عامل ، آموزش و خدمات پشتیبانی ما استفاده می کنند ، رضایت مشتری ، حفظ کارمندان و کارآیی و سودآوری فروشنده را به میزان قابل توجهی بالا می برند

A2Z Sync در سال 2017 توسط تاسیس شد آرون والاس، مالک گروه خودروسازی Schomp. وی با ایجاد یک تجربه خرید بسیار محور در مشتری ، انقلابی در محیط خرده فروشی ایجاد کرد و نمایندگی های وی را قادر به کنار آمدن از رقابت ، به دست آوردن سهم بازار و افزایش سودآوری کرد. در سال 2018 ، گروه اتومبیل Morrie اولین نمایندگی غیر Schomp بود که پلت فرم A2Z را به تصویب رساند. امروز ، A2Z در خدمت 25 نمایندگی است که با اشتیاق به مشتریان خود تجربه مدرن ، ساده ، خودکار و کارآمد خرید خودرو را تحویل می دهند. تا به امروز ، بیش از 250،000 معاملات فروش وسیله نقلیه از طریق پلتفرم A2Z پردازش شده است.

A2Z با ارائه ارزیابی های آمادگی عملیاتی ، آموزش فشرده درون نمایندگی و پشتیبانی فنی و آموزشی مداوم ، به مشتریان خود کمک می کند تا با موفقیت به SPOC منتقل شوند. A2Z برای اطمینان از استفاده موفقیت آمیز طولانی مدت از بستر نرم افزاری خود ، نقشه راه اندازی کاملاً سفارشی متناسب با نیازهای هر فروشنده را تهیه می کند.

SOURCE A2Z همگام سازی

لینک های مربوطه

https://www.a2zsync.com