تولید اسکانیا در سراسر جهان انتقال عاری از فسیل را تکمیل می کند

SÖDERTÄLJE ، سوئد، 30 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – اسکانیا امروز اعلام کرد که هم اکنون ده مرکز تولید بزرگ آن در سراسر جهان از طریق برق بدون فسیلی ، هدف تعیین شده برای سال 2020 نیرو یافته است. کارخانه تولید نهایی بزرگ برای فسیل کردن انرژی فسیلی ، کارخانه تولید اسکانیا در توکومین است ، آرژانتین، که با برق یک کارخانه بادی تأمین خواهد شد.

می گوید: “ما سخت کار کردیم تا امسال در عملیات صنعتی خود به هدف صفر فسیل سوخت برسیم.” ليف بورگشت، مشاور ارشد انرژی در اسکانیا. “ما از تعداد زیادی از تأمین کنندگان با ضمانت های مبدأ و سایر گواهینامه های معادل برق که از تولید آن از منابع انرژی تجدید پذیر مانند نیروگاه های برق ، باد و انرژی خورشیدی اطمینان حاصل می شود ، از تعداد زیادی تأمین کننده کالا تهیه می کنیم.

از ده کارخانه تولید ، سه مورد در آن واقع شده اند سوئد و دو تا هلند با هر یک در آرژانتین، برزیل، فنلاند، فرانسه و لهستان. آنها با هم سالانه نزدیک به 450،000 مگاوات ساعت مصرف می کنند. انتقال به برق بدون فسیل مربوط به پس انداز سالانه 33،000 تن CO2e است. در سال 2019 ، اسکانیا 91 هزار و 700 کامیون ، 7،800 دستگاه اتوبوس و همچنین 10.200 موتور صنعتی و دریایی تولید کرده است.

آندریاس فولر ، رئیس پایداری اسکانیا می گوید: “اسکانیا در مسیر جاه طلبی برای کاهش ردپای کربن خود قرار دارد و اهداف علمی را به عنوان چراغ راهنما برای سال های آینده پذیرفته است.” “اینها نه تنها شامل عملیات خود ما هستند بلکه شامل اهداف کاهش برای انتشارهای غیرمستقیم هنگام تولید محصولات ما نیز می شوند.”

تا سال 2025 ، اسکانیا قصد دارد تا رد کربن خود را ، هم در فعالیت های صنعتی و هم تجاری خود در مقایسه با سال 2015 ، کاهش دهد. همین کاهش در عملیات حمل و نقل زمینی به ازای هر تن حمل و نقل نیز حاصل می شود.

فولر توضیح می دهد: “دكربازی كردن در عملیات صنعتی ما نشان دهنده یك نقطه عطف در طول سفر ما است و تجلی آشكار تعهد ما برای دستیابی به اهداف علمی است.”

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
آندریاس فولر ،
رئیس پایداری
تلفن: + 46-8-553-700-34
پست الکترونیک: [email protected]

کارین هالستان
رئیس ارتباطات شرکت و روابط عمومی
تلفن: 076-842-81-04
پست الکترونیک: [email protected]

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/scania/r/scania-s-produc-worldwide-completes-fossil-free-transition،c3161745

پرونده های زیر برای بارگیری در دسترس است:

منبع اسکانیا