جنیفر جی. اینگمیر توسط قاره آمریکا چه کسی شناخته می شود

LEXINGTON PARK ، Md.، 17 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Jennifer J. Ingmire توسط کانتیننتال کیست که به عنوان یک مهندس برجسته هوافضا به دلیل دستاوردهای برجسته خود در زمینه مهندسی مکانیک و تصدیق همکاری هایش با NAWCAD شناخته می شود.

بخش هوایی مرکز هوایی Naval بخشی از فرماندهی سیستم های هوایی نیروی دریایی است که به حمل و نقل هوایی نیروی دریایی و تفنگداران دریایی ایالات متحده از طریق تحقیق ، توسعه ، مهندسی ، آزمایش و ارزیابی ، دستیابی و پشتیبانی چرخه عمر کلیه جناح های ثابت و چرخشی خدمت می کند. هواپیما NAWCAD خدمات متنوعی را به وزارت دفاع ، سایر آژانس های فدرال و همچنین مشتریان غیر فدرال ارائه می دهد.

خانم Ingmire در طول حرفه گسترده خود ، قبل از همکاری با NAWCAD در چندین موقعیت رونق گرفته است. او قبلاً از 1991-1995 به عنوان دستیار تحقیق در ناسا مشغول به کار بود. در سال 1995 ، او به عنوان مهندس هوافضا برای انبار جکسونویل به NAVAIR پیوست. وی در سال 2001 به عنوان مهندس سیستم های انسانی به بخش تسلیحات مرکز جنگ افزارهای هوایی نیروی دریایی نقل مکان کرد. در سال 2003 ، او به عنوان مهندس مکانیک به NAWCAD منتقل شد. وی در حرفه خود به سمت دستیار مدیر برنامه مهندسی سیستم (APMSE) پیش رفت.

خانم Ingmire با داشتن از تجربه و دانش پیشرفته مهندسی هوافضا ، در انتشارات مختلفی از جمله “بنادر و ویندوز در فضاپیمای Manned و ماژول های مسکن و ماهواره های سیاره ای و سیاره ای” و “Debris Space: Solutions Engineering” با یک ربات فضایی مستقل کمک کرده است. ” وی همچنین با همکاری “تدریس در فضا” ، “آزمایش های نوری پورت” ، “قفسه سرویس دهنده خارجی برای ماژول های فضایی” و “طراحی و توسعه مشاهده و ویندوز علمی برای ماژول های سرنشین دار و سیاره ای”.
برای آمادگی در حرفه تحسین شده خود ، خانم اینگمیر تحصیلات کارشناسی خود را با مدرک لیسانس علوم مهندسی هوافضا و بعداً مدرک کارشناسی ارشد خود در رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه دانشگاه آریزونا.

به عنوان یک عضو محترم از شبکه زنان ابتکار عمل و عضو گذشته تیمی که بازنویسی دستورالعمل بین المللی سوخت گیری از هوا به هوا (ATP-56) را انجام می دهد ، بدون شک خانم اینگمیر در زمینه فعالیت خود موفق به کسب جایزه بنیانگذاران بین المللی از طریق ARSAG می شود. و کمک های مالی ناسا در کالج. او عضویت در مختصر ناسا فناوری ناسا را ​​حفظ می کند و فرصت های آموزش مداوم دیگری را که اغلب در پایدار بودن از تغییرات در زمینه مهندسی است ، دنبال می کند.

خانم Ingmire در اوقات فراغت خود از عکاسی و دفترچه یادداشت لذت می برد. او همچنین یک رهبر نیرو برای دختران پیشاهنگ بوده است ایالات متحده آمریکا از سال 1994 و داوطلب المپیک ویژه از سال 1984 است. او همچنین از سال 2018 به عنوان عضو هیئت مدیره خدمات پشتیبانی انجمن خلیج فارس فعالیت کرده است.

مخاطب: کاترین گرین، 516-825-5634 ، [email protected]

منبع قاره چه کسی است

لینک های مربوطه

http://www.continentalwhoswho.com