خدمات جهانی منشور ، شرکتهای تبلیغاتی تیم را اعلام می کند

شیکاگو، 2 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – خدمات جهانی منشور ، شرکت (GCS) دو عضو تیم حمل و نقل زمینی و تدارکات را درگیر رویدادهای بزرگ کرده است.

“ما خوشحالیم که تبلیغات تیم را اعلام می کنیم مارک لاکروا، به مدیر ، شرکتهای بزرگ و رویدادهای بزرگ و کایلا چفی به مدیر حساب ، شرکت های بزرگ و رویدادهای بزرگ ، اظهار داشت مری نوواک، رئیس فروش. “مارک بیش از 12 سال عضو تیم بوده است و بیش از 250 رویداد اصلی را در حدود 2.2 میلیون نفر به همراه داشته است. Kayla با فروش بلیط FestDrive ، تمام حرکات وسایل نقلیه و تیم های لجستیک در زمین را با همکاری مارک مدیریت می کند.”

پایگاه داده گسترده مشتری BusBank از رویدادهای سالانه که بیش از شش سال توسط تیم مدیریت می شود شامل جشنواره موسیقی Outside Lands با 8000 شرکت کننده ، BottleRock با بیش از 7،500 شرکت کننده از نه شهر در طی 3 روز به جشنواره منتقل می شود.، و جشنواره موسیقی FireFly. سایر رویدادهای مهم مانند جشنواره موسیقی Float Fest ، X-Games ، SuperBowls های متعدد با بیش از 12000 دارنده بلیط تعطیل و شاتل کارمندان شرکت برای Macy’s ، Target ، In N Out و بسیاری موارد دیگر.

FestDrive حضور در برنامه ها و جشنواره ها در مقیاس بزرگ را برای طرفداران آسانتر می کند. FestDrive بلیط های سواری و شرکای خود را با جشنواره های بزرگ موسیقی ارائه می دهد تا یک جریان درآمدی بدون خطر و تضمین شده با یک برنامه شاتل برای تبلیغ کنندگان عمده و آمریکای شمالی بزرگترین جشنواره های موسیقی.

وی گفت: “مروجان ، سازمان دهندگان رویداد و برنامه ریزان و تیم های منابع انسانی از اهمیت همکاری با یک شرکت حمل و نقل زمینی و لجستیک برای خدمات نهایی اطلاع دارند.” مدیر عامل هارالد کروز. “تیم شرکتهای بزرگ و رویدادهای بزرگ ما ، که توسط آن اداره می شود مارک لاکروا، قویترین تیم مدیریت رویداد در صنعت است. “

BusBank و FestDrive در 135 منطقه مترو حضور دارند و منشورها را در 50 ایالت و هر استان در کانادا. برای برنامه ریزی و رزرو رویداد بزرگ بعدی شرکت یا بزرگ خود ، با ما تماس بگیرید مارک لاکروا[email protected] / 312-476-6126. برای اطلاعات بیشتر در مورد یک برنامه FestDrive با تماس بگیرید کایلا چفی[email protected] / 312-476-6175.

درباره BusBank

BusBank یک گروه جامع و شرکت مدیریت حمل و نقل رویداد است که مقر آن در آن است شیکاگو. ما پیشگام صنعت و پیشرو در زمینه ارائه یک منبع واحد برای صدور اتوبوس در هر نقطه از کشور هستیم آمریکای شمالی. BusBank همچنین یک سرویس اتوبوس بلیت واحد را برای رویدادهایی با نام تجاری FestDrive آغاز کرده است. شبکه اپراتورهای اتوبوس مستقل ما بزرگترین در نوع خود است آمریکای شمالی. [email protected] / 866-428-7226 اضافی. 6124

SOURCE BusBank

لینک های مربوطه

http://BusBank.com