دومینیکا در لیست بدون قرنطینه انگلیس قرار دارد

دومینیکا تاکنون فقط 18 مورد مبتلا به COVID-19 و مرگ و میر ناشی از آن وجود نداشته است. مرزها برای مسافرت ورودی مسافر بسته نیست. با این حال ، نخست وزیر روزولت اسکریت می گوید دولت در ماه آگوست با هدایت توصیه های بهداشت و درمان ، قصد بازگشایی مجدد را دارد. دومینیکا به عنوان جزیره طبیعت شناخته می شود کارائیب و برای سرمایه گذاری در ایجاد بخش اکوتوریسم لوکس سرمایه گذاری کرده است. طبق گفته سردبیر FW’s PWM ، این جزیره “حک کردن طاقچه های خاص خود” است. یوری بندر.

“این لحظه ای خواهد بود دومینیکا روی کیفیت تمرکز کنید ، نه اینکه تعداد گردشگران واقعاً پرداخت کنند. ” پل سینگ، مدیر لندنمشارکتی دولت جهانی با محوریت مشارکت جهانی CS. وی گفت: “از آنجا که رویکرد کمتر شلوغ و تحت الشعاع طبیعت دومینیکا با اقدامات گردشگری کاملاً مناسب است از اقدامات مسافت اجتماعی ، و آن را به یکی از امن ترین مقصد تعطیلات امسال تبدیل کند ، قابل درک است دومینیکا نسبت به بازگشایی مرزها محتاط تر است. “

زندگی در دومینیکا همچنین از سرمایه گذاران خارجی که می خواهند از طریق برنامه تابعیت توسط سرمایه گذاری (CBI) شهروندان اقتصادی آن شوند ، می شود. یک مطالعه مستقل که سالانه توسط یک نشریه Financial Times منتشر می شود ، آن را به عنوان بهترین در جهان برای CBI معرفی کرد. متقاضیان موفق می توانند در آنجا زندگی کنند ، کار کنند و تحصیل کنند دومینیکا به طور نامحدود و به راحتی به حدود 140 مقصد سفر کنید.

برای به دست آوردن تابعیت دوم از دومینیکا، ابتدا باید همه چک های دقیق را بگذرانید و یک سرمایه گذاری واجد شرایط بدست آورید. این یا حداقل می تواند یک ارزش حداقل یک طرفه داشته باشد 100000 آمریکا به صندوق تنوع اقتصادی یا حداقل سرمایه گذاری کنید 200000 دلار آمریکا در هتل ها و استراحتگاه های از پیش تصویب شده لوکس. هر دو کانال سرمایه گذاری از مسکن اصلی ، زیرساخت ها ، انرژی سبز ، آموزش و توسعه مراقبت های بهداشتی پشتیبانی می کنند.

دومینیکا هنوز یک فرودگاه بین المللی وجود ندارد ، اما British Airways معمولاً پرواز مستقیم را از آن انجام می دهد لندن به نزدیکی باربادوس و آنتیگوا و باربوداهر دو کشور بدون قرنطینه. از آنجا پروازهای منطقه ای معمولاً از طریق LIAT انجام می شود و هواپیماهای منشور خصوصی ممکن است برای خانواده ها مناسب تر باشد. به بازدید کنندگان توصیه می شود آخرین به روز رسانی ها در مورد بازگشایی مرزها ، الزامات ورود و عملیات سفر هوایی را بررسی کنند.

مخاطب:
[email protected]،
www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی

لینک های مربوطه

http://www.csglobalpartners.com