رانچو به عنوان یک حامی رسمی رسمی با جیپ کامبورای ایالات متحده شریک شد

شرکت کنندگان همچنین قادر خواهند بود گاراژ Outdoor Jeep Jamboree با حمایت رانچو را تجربه کنند ، جایی که شرکت کنندگان در این رویداد می توانند بخش های تعلیق رانچو را روی صفحه مشاهده کرده و سؤال کنند. شرکت کنندگان می توانند از طریق تجربه Rancho 360 VR در طول فصل JJUSA ، واقعیت ها را در GoRancho.com تجربه کنند.

وی گفت: “رانچو دارای سابقه طولانی و طولانی و پشتیبانی از رویدادهای جیپ خارج از جاده است که علاقه مندان به جیپ را در حال لذت بردن از خارج از منزل و قرار دادن جیپ های خود از طریق ماجراهای سخت نشان می دهد.” مایکل سایپه، مدیر برند ، رانچو. “ما مفتخریم که این حمایت را از طریق پشتیبانی جیپ کامبوره ادامه دهیم ایالات متحده آمریکا، زیرا این امکان را به ما می دهد تا با هزاران نفر از علاقه مندان به اشتراک بگذاریم تا محصولات خود را به اشتراک بگذاریم و به آنها کمک کنیم یک تجربه حتی بهتر در خارج از جاده با جیپ های خود داشته باشند. ”

برند رانچو در سیستم های تعلیق عملکرد ، کمک فنر ، محصولات کنترل سواری و RockGEAR محبوب تخصص دارد® لوازم جانبی عملکرد خارج از جاده RS9000 معروف به اولین کمک فنر قابل تنظیم نه موقعیتی در خارج از جاده است®XL (که به علاقه مندان به خارج از جاده اجازه می دهد سطح فشرده سازی / میرایی را با توجه به سبک سواری خود تنظیم کنند) ، رانچو همچنان محصولات کاملاً مهندسی و پیشرو در صنعت مانند QuickLIFT را اضافه می کند.® مجامع قدم زدن و موارد دیگر.

Jeep Jamborees آخر هفته های ماجراجویی خارج از جاده است که علاقه مندان به فضای باز و جیپ 4×4 خود را گرد هم می آورد. این جاده های خارج از جاده دارای یک سنت طولانی است که به سال 1953 و در زمان پیشگام 4×4 باز می گردد مارک A. اسمیت اولین جیپ جامبوری را سازماندهی کرده و با استفاده از مسیر قدیمی Rubicon Trail ، در کوههای سیرا نوادا حرکت کرد. در سال 1954 ، Willys Motors (آن زمان سازنده وسایل نقلیه جیپ) با ماجراجویی درگیر شد ، و از آن زمان Jeep Jamborees یک سنت خارج از جاده بوده است. رانچو از سال 1955 با جیپ مترادف شده است. تاریخچه آن در راه حل های نوآورانه و مهندسی محصول ویژه جیپ ها جای گرفته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به GoRancho.com مراجعه کنید.

مخاطب:
کارن شعلان (DRiV) – 248.354.4383
[email protected]

بیل داوسون (DRiV) – 847.482.5807
[email protected]

SOURCE DRiV

لینک های مربوطه

https://www.gorancho.com