راه حل های Optimas تعهد خود را برای تعالی زنجیره تأمین تقویت می کند

“نظر و تخصص رندی و مت به Optimas این امکان را می دهد تا رشد مستمر و نوآوری های آینده را در آغوش بگیرد.” مارک استراندکیسترئیس جمهور آمریکا در Optimas Solutions. “این تبلیغات منعکس کننده رهبری و تلاش فوق العاده تیم زنجیره تامین برای تحقق تعهد Optimas به بهترین ارائه دهنده خدمات توزیع و خدمات صنعتی در کلاس است.”

معاون رئیس جمهور از زنجیره تامین و منابع استراتژیک ، رندی نلسون پیشینه گسترده ای در صنعت اتصال دهنده های بست ، با بیش از 18 سال در سطح اجرایی در زنجیره تامین / تأمین با فناوری های تأمین و برایتون بهترین. توسعه و تأمین استراتژی خرید / استراتژی خرید جنبه های اصلی این مواضع بود. باقیمانده فعالیت وی با دو نصب بزرگ و چند ملیتی بزرگ ، پشتیبانی از تلاشهای تولید در منطقه زنجیره تأمین ، به همراه پیمانکاری ، تدارکات و KPI تجارت بود. مسئولیت های نلسون به افزایش منابع در سراسر جهان ، ایجاد یک تیم چابک و بهینه سازی فرآیند متمرکز شده است که توجه جدی به نیازهای مشتریان برای تأمین زنجیره تأمین آنها و بالا بردن رقابت دارد.

مت کوبینگا به سمت مقام جدید مدیر زنجیره تأمین ، برنامه ریزی پیش بینی تقاضا ، پیش بینی و ابتکارات بهینه سازی موجودی برای Optimas America حرکت می کند. کوبینگا از دانش گسترده خود در مورد مدیریت زنجیره تأمین برای اطمینان از نیازهای موجودی مشتری ، بهینه سازی و کارآیی با راه حل های Optimas استفاده خواهد کرد. پیش از این ، کوبینگا پنج سال را به عنوان مدیر برنامه ریزی تقاضا در Univar Solutions گذراند.

هر دو تبلیغات باعث افزایش کارایی Optimas در مدیریت زنجیره تأمین مشتری برای تأمین ثبات و در دسترس بودن محصول ، با کمترین هزینه می شوند. تمرکز تجدید شده شرکت بر روابط تأمین کننده مبتنی بر همکاری ، شفافیت و مدیریت فعالانه امنیت زنجیره تأمین است.

درباره Optimas
Optimas پیشرو و ارائه دهنده خدمات جهانی صنعتی ، متخصص در راه حل های زنجیره ای اتصال و زنجیره تامین برای تولید کنندگان است که به دنبال بهبود کارایی و سودآوری هستند. ما از جزئیات مراقبت می کنیم تا مشتریان بتوانند روی تولید محصولات برقی متمرکز شوند- به آنها یک مزیت رقابتی بی نظیر می دهد. به optimas.com مراجعه کرده و ما را در لینکدین و توییتر.

مخاطب
هدر لبر
بازار یابی مدیر
[email protected]

SOURCE Optimas

لینک های مربوطه

https://optimas.com