رنن تغییراتی را در ترکیبات هیئت مدیره و کمیته اعلام کرد

پیاده کردن، 27 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت Renren (NYSE: RENN) (“Renren” یا “شرکت”) ، که یک حق بیمه برتر تجاری مورد استفاده در اتومبیل را در اختیار دارد چین امروز از طریق شرکت تابعه Kaixin Auto Holdings (NASDAQ: KXIN) (“Kaixin”) و همچنین چندین تجارت SaaS مستقر در ایالات متحده ، امروز خبر از انتصاب مدیر جدید مستقل جدید به هیئت مدیره خود (“هیئت مدیره”) ، آقای لین کنگ، در تاریخ 27 ژوئیه ، 2020. آقای Tianruo Pu به طور همزمان از سمت خود به عنوان مدیر شرکت استعفا داده است و به عنوان عضو هر یک از سه کمیته هیئت مدیره ، موثر است 27 ژوئیه سال 2020. آقای پو به دلایل شخصی استعفا داد و نه به دلیل اختلاف نظر با شرکت در مورد هر موضوع مربوط به عملیات ، سیاست ها یا عملکرد شرکت.

پس از تغییرات ، هیئت مدیره همچنان متشکل از پنج عضو خواهد بود که سه نفر از آنها مدیر مستقل هستند. کمیته حسابرسی شامل آقای لین کنگ و خانم هوی هوانگبا آقای کنگ به عنوان رئیس. کمیته غرامت از خانم تشکیل می شود هوی هوانگ و آقای لین کنگبا خانم هوانگ به عنوان رئیس و کمیته مدیریت و نامزدی شرکت ها از آقای لین کنگ و آقای چوانفو وانگبا آقای کنگ به عنوان رئیس

لین کنگ از آن زمان به عنوان نایب رئیس گروه 58.com خدمت کرده است مارس 2017. آقای کنگ هم اکنون به عنوان مدیر Kaixin ، Uxin Limited (Nasdaq: UXIN) و Chaboshi.cn ، یک شرکت بازرسی خودرو استفاده می شود در چین. او قبل از پیوستن به 58.com ، یکی از بنیانگذاران Youche.com بود ، که یک فروشنده زنجیره ای اتومبیل استفاده می شود چین، جایی که او به عنوان مدیر ارشد اجرایی از آنجا خدمت کرده است فوریه 2014 تا سال 2017. آقای کنگ همچنین از سال 2008 تا 2009 به عنوان مشاور مدیریت با گروه مشاوره بوستون خدمت کرده و به عنوان حسابرس با PriceWaterhouseCoopers در چین از سال 2002 تا 2005. آقای کنگ دارای مدرک لیسانس حسابداری از دانشگاه Tsinghua و دارای مدرک M.B.A از دانشگاه استنفورد.

رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی رنر گفت: “من به نمایندگی از هیئت مدیره می خواهم از آقای پو بخاطر کمک های ارزشمند وی که به رنن در دوران تصدی خود در هیئت مدیره دادم ، ابراز تشکر کنم.” جوزف چن. “ما خوشحالیم که آقای Cong به عنوان مدیر مستقل به هیئت ما بپیوندد. تجربه غنی وی در عملیات مالی و تخصص در صنعت ارزش قابل توجهی را برای Renren به ارمغان می آورد.”

درباره شرکت Renren

Renren Inc. (NYSE: RENN) پیشرو برتر تجاری تجاری مورد استفاده در اتومبیل را در اختیار دارد چین از طریق شرکت تابعه Kaixin Auto Holdings (NASDAQ: KXIN) و همچنین چندین SaaS مستقر در ایالات متحده کسب و کار. ADS های Renren ، هر کدام در حال حاضر چهل و پنج (45) کلاس A از سهام معمولی این شرکت را نشان می دهند ، با نماد “RENN” در NYSE داد و ستد می شود.

بیانیه بندر ایمن

این اطلاعیه حاوی بیانیه های آینده نگر است. این بیانیه ها تحت مقررات “بندرگاه ایمن” قانون اصلاحات دادرسی اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در 1995 ، ساخته شده است. این بیانیه های آینده نگر می توانند با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “آینده” شناخته شوند. “قصد” ، “برنامه” ، “معتقد است” ، “تخمین” و جملات مشابه. Renren همچنین ممکن است در گزارش سالانه خود به سهامداران ، در اطلاعیه های مطبوعاتی و سایر مطالب کتبی و در بیانیه های شفاهی توسط افسران آن ، اظهارات مکتوب یا شفاهی را در پرونده های خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) ارائه دهد. ، مدیران یا کارمندان شخص ثالث. بیانیه هایی که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله جمله هایی درباره اعتقادات و انتظارات رنر ، اظهارات آینده نگر هستند. اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیتهای ذاتی است. اطلاعات بیشتر در مورد این و سایر خطرات در گزارش سالانه ما در مورد فرم 20-F ، 6-K به بالا و سایر اسناد ثبت شده به SEC درج شده است. کلیه اطلاعات ارائه شده در این بیانیه مطبوعات از تاریخ انتشار این بیانیه مطبوعاتی است و رنن هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی هرگونه بیانیه آینده نگرانه ای ندارد ، مگر آن که طبق قانون قابل اجرا باشد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

روابط سرمایه گذار
شرکت Renren
تلفن: (86 10) 8448 1818 ext. 1300
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Renren Inc.

لینک های مربوطه

www.renren.com