روندهای بازار میکروبی در میان COVID-19

DUBLIN، 10 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – ResearchAndMarkets.com مقاله جدیدی را در مورد صنعت میکروموبلک منتشر کرد “گرایش های بازار میکروبی در میان COVID-19 – اپراتورها با تمرکز بر گسترش خدمات الکترونیکی و الکترونیکی اسکوتر”

بولت اعلام کرده است که تمرکز خود را بر روی ریزگردها با یک سرویس جدید خلبان دوچرخه برقی در حال گسترش است پاریس. بولت در نظر دارد امسال یک سرویس مشابه را در دیگر پایتخت های اروپایی راه اندازی کند. این شرکت در کنار خدمات تگرگ و سوارکاری و اجاره دوچرخه الکترونیکی خود ، همچنین قصد دارد امسال تابستان را در بیش از 45 شهر اجاره اسکوتر الکترونیکی ارائه دهد. پرش ، شرکت تابعه میکروبوبیل Uber ، اخیراً اسکوتر و دوچرخه خود را از خیابان های این شهر بیرون آورده است پاریس به دنبال سرمایه گذاری Uber در شرکت e-scooter Lime. آهک در نظر دارد تا اسکوترهای پرش و دوچرخه های پرش را دوباره طراحی کند پاریس، لندن، روم و بارسلونا در ابتدا

آهک تنها شرکتی نیست که در حال جستجو برای بازار اجناس الکترونیکی اجاره اسکوتر الکترونیکی است. در ماه مه ، وزارت حمل و نقل اعلام كرد كه در حال تحقیق در مورد آزمایشات سریع ردیابی اسكوتر الکترونیکی به عنوان بخشی از انتقال به حمل و نقل پایدار است. اسکوترهای الکترونیکی همچنین می توانند جایگزینی برای وسایل نقلیه عمومی شلوغ برای مسافران را فراهم کنند. Tier Mobility به معنای همکاری با دولت انگلستان در محاکمه های اسکوتر الکترونیکی است ، در حالی که استارتاپ سوئدی ووی نیز به دنبال اجازه آزمایش اسکوترهای الکترونیکی خود است.

برای دیدن مقاله کامل و لیستی از گزارشهای مرتبط در بازار ، به “روندهای Micromobility Market در میان COVID-19 – اپراتورها با تمرکز بر گسترش خدمات الکترونیکی و الکترونیکی اسکوتر” مراجعه کنید.

درباره ResearchAndMarkets.com
ResearchAndMarkets.com منبع اصلی جهان برای گزارش های تحقیق بین المللی بازار و داده های بازار است. ما آخرین اطلاعات را در مورد بازارهای بین المللی و منطقه ای ، صنایع کلیدی ، شرکتهای برتر ، محصولات جدید و آخرین روندها در اختیار شما قرار می دهیم.

Research and Markets همچنین خدمات تحقیقاتی سفارشی را ارائه می دهد که تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب را ارائه می دهد.

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره + 1-917-300-0470 تماس بگیرید
برای تماس تلفنی در ایالات متحده آمریکا / CAN رایگان + 1-800-526-8630
برای ساعت های اداری GMT ​​با شماره + 353-1-416-8900 تماس بگیرید

فکس ایالات متحده: 646-607-1907
نمابر (خارج از ایالات متحده): + 353-1-481-1716

منبع و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com