رپید رکون بازدید 50 – ایالت ها ، و بیشتر کانادا بیش از حد

PALO ALTO ، کالیفرنیا.، 27 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Rapid Recon ، راه حل استاندارد صنعت گردش کار برای بازپرداخت وسایل نقلیه ، اعلام کرد که امروز نمایندگی های فروش در هر ایالات متحده آمریکا اکنون از این سیستم نرم افزاری نمایندگی برای افزایش چرخش موجودی و تسریع در سرعت استفاده شده وسیله نقلیه استفاده می کنند.

این شرکت اکنون 50 شرکت خود را تکمیل می کندهفتمنصب و راه اندازی طبقه ای ، با Yellowstone Motors ، نمایندگی چهار حق رای دادن ، در پاول ، وایومینگ. Rapid Recon همچنین در هشت از 10 استان کانادا ، و در کشور ، تاسیسات بازپرداخت نمایندگی ها را نیز پشتیبانی و پشتیبانی می کند پورتوریکو، گوام، آفریقای جنوبیو استرالیا.

دو هزار دلال خودرو و بیش از 20،000 کاربر از داده های قدرت Rapid Recon و کنترل دقیق کالای کار استفاده می کنند تا زمان فروشندگان را برای تهیه خودروهای دست دوم برای فروش مجدد به سه تا پنج روز کاهش دهند. هنجار صنعت 10 تا 20 روز یا بیشتر است.

نرم افزار Rapid Recon با ارائه مزیت های دقیق برای فروشندگان اتومبیل سریعتر و سریعتر به فروش حرفه ای کمک می کند تا حق رای دادن ، مستقل بودن و خرید-اینجا / پرداخت را در اینجا به فروشندگی و افزایش سود هر وسیله نقلیه کمک کند.

Rapid Recon برای کمک به نمایندگی ها از سطح زمین طراحی شده است آن را بشناسید ، پیدا کنید و بفروشید – یک ریتم بازپرداخت که باعث افزایش نرخ تبدیل سرب بیشتر از طریق بخش های فروش و BDC می شود.

Rapid Recon که در سال 2010 تأسیس شد ، اکنون بیش از 13 میلیون وسیله نقلیه را از طریق سیستم خود مدیریت کرده است ، و این اطمینان را به مشتریان خود داده و کارشناسان تیم سازنده را برای ارائه معیار و بهترین روشها برای بهبود مداوم وسایل نقلیه با طراحی ارائه می دهد. www.rapidrecon.com

مخاطب
جیم لمن
847-840-0784
[email protected]

SOURCE Rapon Recon

لینک های مربوطه

http://www.rapidrecon.com