سالن کنوانسیون سان خوزه مک مانی و تئاترهای سن خوزه برای اولین بار در کالیفرنیای شمالی برای دریافت اعتبارنامه GBAC هستند

GBAC بخشی از ISSA ، اتحادیه تجاری پیشرو در صنعت نظافت در سراسر جهان است. GBAC STAR تنها مجوزهای پیشگیری ، واکنش و بهبودی شیوع این صنعت است. GBAC STAR پروتکل ها و رویه ها را تعیین می کند ، آموزش های متخصص را ارائه می دهد و آمادگی تسهیلات را برای موقعیت های بیولوژیکی ارزیابی می کند. هر محلی که مجوز ورود را دریافت کند ، توسط GBAC تأیید می شود که کلیه شرایط مورد نیاز یک مرکز جلسات ایمن ، پیشگیرانه و پاسخگو را برآورده می کند.

مرکز همایش های San Jose McEnery و چهار مکان موجود در مجموعه های تئاترهای سن خوزه ، هر دو بخش سازمان توسعه اقتصادی Team San Jose ، اکنون به طور کامل در برنامه های GBAC STAR 20 عناوین معتبر مبتنی بر عملکرد معتبر شناخته شده اند. تیم سن خوزه کارکنان بالاترین استانداردهای این صنعت را برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن عوامل عفونی با هدف:

1. برنامه کنترل ، ضد عفونی کننده و پیشگیری از بیماری های عفونی برای کنترل و / یا به حداقل رساندن خطر مرتبط با عوامل عفونی مانند SARS-CoV-2 برای کارمندان ، مشتریان ، مشتریان ، بازدید کنندگان ، جامعه و محیط زیست ایجاد و حفظ کنید.

2. اطمینان به مهمانان و اطمینان از اینکه روش های صحیح تمیز کردن ، ضد عفونی و پیشگیری از بیماری های عفونی در کار بوده و اجرا می شود.

3. ایجاد چارچوبی برای برقراری ارتباط و افزایش آگاهی از بهترین روشهای مربوط به نظافت ، ضد عفونی و پیشگیری از بیماریهای عفونی.

اظهار داشت: “ما مفتخریم که راه را برای سایر مراکز همایش Bay Bay و سالن های تئاتر ایالات متحده برای دستیابی به اعتبارنامه GBAC STAR پیشرو کنیم.” جان لافورتون، COO تیم سان خوزه. “کارمندان خبره ما در مرکز همایش های سان خوزه مک مکزی و تئاترهای سن خوزه به صورت فعالانه خود را به بالاترین سطح مدیریت مکان و عملیات رویدادهایی اختصاص داده اند که انتظار می رود از رهبر مقصد جلسات باشد. سیستم پیشرو در صنعت پاکسازی ، ضد عفونی و پیشگیری از بیماری های عفونی برای همه میهمانان و کارمندان تیم سان خوزه است. ما آماده ایم که با خیال راحت از میهمانان استقبال کنیم. “

سن خوزه مقصد ملاقات برتر در دره سیلیکون و مقصد برتر جلسات فناوری در جهان است. اعتبارنامه GBAC STAR تضمین می کند که برنامه ریزان جلسات و شرکت کنندگان ، جامع ترین و خلاقانه ترین راه حل ها برای تأمین فضای سالم – و آرامش بیشتر را تجربه خواهند کرد. ” متیو مارتینوچی، VP از فروش و خدمات مقصد برای بازدید از سان خوزه.

“این امر سطح دیگری از مراقبت از مشتری را در تجربه تئاتر سن خوزه ، برای مشتریان ، مجریان و مجریان نمایش فراهم می کند.” جان سیولا، جنرال موتورز تئاترهای سن خوزه. تئاترهای سن خوزه شامل تئاتر مونتگومری ، سان خوزه سیویک ، تئاتر کالیفرنیا و مرکز هنرهای نمایشی است.

“ما از امکانات تیم سان خوزه بخاطر اعتبار بخشی GBAC STAR و تعهد آنها برای اطمینان از مکانهای تمیز ، ایمن و سالم برای بازدید کنندگان و ساکنان به طور یکسان تقدیر می کنیم.” مدیر اجرایی GBAC پتی اولینگر. “تلاشهای پیشگامانه تیم سان خوزه برای دستیابی به اعتبارنامه GBAC STAR در هر دو مرکز کنوانسیون سن خوزه مک کنری و تئاترهای سن خوزه یک پیشینه صنعت جدید برای همه وقایع سیلیکون دره و خلیج فارس ایجاد می کند.”

برای اطلاعات به روز در مورد مرکز همایش سن خوزه مک مک و تیم سن خوزه ، به سایت www.sanjose.org مراجعه کنید.

درباره تیم سن خوزه
تیم سن خوزه یک مشارکت نوآورانه است که کنوانسیون سن خوزه و دفاتر بازدید کنندگان ، هتل ها ، هنرها ، رهبران مشاغل جامعه ، کار و اماکن عمومی را متحد می کند تا یک تجربه بازدید کننده استثنایی را ارائه دهد و به عنوان دروازه ورود به سن خوزه به عنوان مقصد تیم سن خوزه شرکت مادر ویزیت سان خوزه ، سازمان بازاریابی مقصد مقصد این شهر است. تیم سن خوزه همچنین مرکز همایش های سن خوزه مک مکری ، سالن جنوبی ، و اماکن هنری و سرگرمی از جمله تئاتر کالیفرنیا ، مرکز هنرهای نمایشی ، تئاتر مونتگومری و سان خوزه سیویک را مدیریت می کند. علاوه بر این ، تیم سان خوزه یک سرویس پذیرایی کامل و خدماتی را ایجاد کرده است که به عنوان وعده دهنده رسمی در کلیه سالن های مدیریت TSJ خدمت می کند. تیم سن خوزه یک سازمان توسعه اقتصادی غیرانتفاعی و عامل اصلی در ایجاد تأثیرات اقتصادی در آن است سان خوزه اقتصاد محلی از طریق اوقات فراغت و سفر تجاری. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.sanjose.org مراجعه کنید.

درباره GBAC ، تقسیم ایسنا
متشکل از رهبران بین المللی در زمینه تجزیه و تحلیل تهدیدات میکروبی و بیماری زا ، کاهش ، پاسخ و بهبود ، شورای جهانی مشاوره Biorisk (GBAC) ، یک بخش از ایساا ، آموزش ، راهنمایی ، اعتباربخشی ، صدور گواهینامه ، کمک به مدیریت بحران و رهبری را به دولت ارائه می دهد. ، اشخاص تجاری و خصوصی که به دنبال کاهش ، رفع سریع و / یا بهبودی از تهدیدهای بیولوژیکی و بحرانهای واقعی هستند. خدمات این سازمان شامل ارزیابی و آموزش برنامه مدیریت بیوریسک ، پاسخ و ترمیم پزشکی قانونی ، برنامه اعتبار بخشی تسهیلات GBAC STAR ، آموزش و صدور گواهینامه افراد و مشاوره در مورد صاحبان ساختمان و مدیران تسهیلات است. برای اطلاعات بیشتر ، به www.gbac.org مراجعه کنید.

درباره ایسا
ISSA با داشتن بیش از 9،300 عضو – از جمله توزیع کنندگان ، تولید کنندگان ، نمایندگان تولیدکننده ، عمده فروشان ، پیمانکاران خدمات ساختمان ، ارائه دهندگان خدمات داخلی ، پاک کننده های مسکونی و اعضای خدمات مرتبط – ISSA پیشروترین تجارت جهانی در صنعت نظافت است. این انجمن متعهد شده است با ارائه ابزارهای تجاری مورد نیاز خود برای ارتقاء نظافت به عنوان یک سرمایه گذاری در سلامت انسان ، محیط زیست و یک خط پایین بهبود یافته ، تمهیدات خود را تغییر دهد. دفتر مرکزی در Northbrook ، Ill.، ایالات متحده ، این انجمن دفاتر منطقه ای در ماینز دارد ، آلمان؛ ویتبی ، کانادا؛ پاراماتا ، استرالیا؛ سئول، کره جنوبی؛ و شانگهای، چین. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ISSA ، به www.issa.com مراجعه کنید یا با شماره 800-225-4772 تماس بگیرید (آمریکای شمالی) یا 847-982-0800.

مخاطب
فرانسیس وون
مدیر بازاریابی و ارتباطات
تیم سن خوزه
ه: [email protected] ج: (510) 396-8367

جاناتان آدکینز
معاون رئیس جمهور بازاریابی
ISSA
ه: [email protected] د: (847) 982-0800 اضافی. 1338

عکسهای Hi-Res موجود: https://bit.ly/sanjosegbac

منبع SO San Jose

لینک های مربوطه

https://www.sanjose.org