سرمایه گذاری 2020 در راه اندازی فضایی 12.1 میلیارد دلار بالا است

ما غالباً تصور می کنیم که سرمایه گذاری های فضایی بیشتر از پروژه های ماه ماه به مریخ و کپسول های موشکی خود زمینی است. فراموش نکنیم که سرمایه گذاری فضایی GPS را برای ما به ارمغان آورد. و بدون GPS ، Uber ، Google Maps یا Pokémon Go را دریافت نمی کنیم. لازم به ذکر نیست که چقدر GPS حیاتی در مراقبت های بهداشتی اثبات شده است. – کورل لاشبروک، صندوق رشد لاشبروک

پروژه Starlink SpaceX در تلاش است برای ایجاد یک اینترنت ماهواره ای جهانی با بیش از 42000 ماهواره با مدار کم – در مناطق روستایی و توسعه نیافته دارای اینترنت پر سرعت.

به طور مشابه ، SpaceMobile در حال ایجاد یک شبکه فوق العاده قدرتمند است که اتصال موبایل را با سرعت 4G / 5G در همه جای کره زمین – زمین ، دریا و پرواز – فراهم می کند.

چگونه می توان بازار جهانی را تغییر داد وقتی می توانیم تمام قله کوهستان را به صورت زنده جریان دهیم. اورست و کشاورزان روستایی در شیلی می توانید در تجارت اینترنتی شرکت کنید؟

تصویربرداری ماهواره ای تجاری یکی دیگر از مناطق شتاب بخش سرمایه گذاری در فضا است. شرکت هایی مانند Picterra ، Planet Labs و SkyWatch پلتفرم هایی را در اختیار شما قرار می دهند که هرکسی بتواند به هوش مصنوعی شخصی خود دسترسی پیدا کند و اشیا و الگوهای موجود در تصاویر ماهواره ای را تشخیص دهد. کاملاً به معنای واقعی کلمه ، یک صاحب پارکینگ می تواند تعداد اتومبیل های موجود در تعداد زیادی از فضا را بشمارد.

به گزارش فضا سرمایه ، از سال 2004 تاکنون بیش از 862 شرکت فضایی سرمایه گذاری دریافت کرده اند که 85 درصد از دلارهای سرمایه گذاری در 6 سال گذشته به دست آمده است.

ما در میان مسابقه فضایی جدید هستیم. و این بار تأثیر تجاری در همه جا احساس خواهد شد.

بر پنجشنبه ، 6 آگوست در 1:30 بعد از ظهر EST، Trends Exchange میزبان a ساعت واقعی مبارک برای تماس صنعت وضعیت 2020 فرشتگان فضایی.

تبادل روند و کورل لاشبروک در مورد روندهای کلان در صنعت فضایی ، سیگنالهای بازار Q2 ، تحولات مهم صنعت و نقاط عطف ، و بینشهای کلیدی از فرشتگان فضایی ، تفسیری ارائه می دهند.

برای رویداد مجازی اینجا ثبت نام کنید: https://inevitab.ly/space-investing

تماس با رسانه:
رایان كودری
505-333-9117
[email protected]

SOURCE Exchange Exchange