سفرهای P&O باعث توقف در عملیات در استرالیا و نیوزیلند می شود

میامی، 22 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – P&O Cruises امروز اعلام کرد که مکث غلت خود را در عملیات های مختلف تمدید می کند استرالیا و نیوزلند به 29 اکتبر 2020 در پاسخ به تأثیر فعلی همه گیر جهانی در راه سفر و تعطیلات.

رئیس و سفر Cruises Sture Myrmell گفت گرچه همه امیدوار بودند که قایقرانی ها به زودی از سر گرفته شوند ، به طور فزاینده ای روشن شد که زمان بیشتری برای جامعه احیا شده است تا بسیاری از شیوه های سفر و اجتماعات مجدداً برقرار شود.

“مسیر بازگشایی جامعه به طور کامل در حال تحول است – و سفر دریایی هنگامی که علم و بهداشت عمومی تراز شود و مردم دوباره احساس راحتی کنند ، باز می گردند. با این حساب ، ما تاریخ پایان موقت مکث خود را در عملیات کروز بررسی کرده ایم.” آقای میرمل گفت.

وی ادامه داد: “ما این بار استفاده خواهیم کرد تا با مقامات ، کارشناسان بهداشت عمومی و سایر افراد در این صنعت ارتباط برقرار کنیم تا اقدامات بهداشتی عمومی را برای زمانی که زمان مناسب از سرگیری دریانوردی است تدوین کنیم.

وی گفت: “این تقریباً چالش برانگیزترین زمانی است که بخش سفر تاکنون تجربه کرده است. با این حال ، مانند بسیاری از مهمانان و شرکای وفادار ما ، ما منتظر زمان های بهتر پیش رو هستیم که بتوانیم بار دیگر سفر کنیم. ما از همه بخاطر وفاداری و صبر ناپذیر خود تشکر می کنیم. و حسن نیت “

آخرین تغییرات در عملیات عبارتند از:

استرالیا

که در استرالیا، سفرهای P&O مکث خود را در عملیات گسترش می دهند 29 اکتبر 2020 (شامل) – 42 روز دیگر به آنچه قبلاً اعلام شده بود.

این سفرها روی سفرهای زیر تأثیر می گذارد:

اقیانوس آرام: X040، X041، X042، X043، X044N، X045N، X045P و X046
اقیانوس آرام سحر: W047 ، W048 ، W049 ، W050 ، W051 ، W052 و W053
اقیانوس آرام آریا: A048 ، A049 ، A050 و A051

نیوزلند

که در نیوزلندسفرهای P&O Cruises برای فصل بعدی سفرهای دریانوردی که از آنجا حرکت می کنند ، بازگشتند اوکلند در سال 2021. سفرهای اضافی تحت تأثیر این مکث جدید عبارتند از:

اقیانوس آرام آریا: A042 ، A043 ، A044 ، A045 ، A046 و A047

سایر سفرهای دریایی

در نتیجه طولانی مدت مکث در فعالیت ها و محدودیت های سفر بین المللی ، P&O سفر افتتاحیه 18 شب اقلیت اقیانوس آرام (V059) را از سنگاپور به سیدنی.

جبران خسارات مسافربریهای لغو شده از 23 ژوئیه 2020

P&O با مهمانانی که سفرهای دریایی آنها تحت تأثیر قرار گرفته است ، به آنها اجازه می دهد تا از این پیشرفت مطلع شوند و از این عذرخواهی عذرخواهی کنند ، ارتباط مستقیمی برقرار می کنند. در صورت انتخاب یک اعتبار مسافرتی در آینده ، همه میهمانان می توانند در صورت بازگشت اعتبار مسافرتی ، بازپرداخت کامل یا پاداش دریافت کنند. P&O بازپرداخت بازپرداخت را به آژانس های مسافرتی برای مهمانانی که از طریق آن کانال رزرو کرده اند ، پرداخت می کند.

P&O از کمیسیون های آژانس مسافرتی در مورد کلیه رزروها برای مسافرتهای لغو شده که به طور کامل و برای کل اعتبارات سفرهای کروز آینده پرداخت می شود ، محافظت می کند.

میهمانان با رزرو تحت تأثیر مکث در عملیات ، می توانند از طریق ابزار ردیابی جدیدی که در وب سایت P&O یافت می شود ، پیشرفت اعتبار سفر کروز یا درخواست بازپرداخت خود را پیگیری کنند.

SOURCE P&O Cruises