شانگهای در بین 3 مرکز حمل و نقل بین المللی برتر قرار دارد

این شاخص با ارزیابی سطح توسعه مراکز حمل و نقل بین المللی بر اساس شرایط بندری ، خدمات حمل و نقل و محیط زیست عمومی ، ده مرکز برتر حمل و نقل بین المللی امسال را ارائه می دهد. سنگاپور، لندن، شانگهای، هنگ کنگ، دبی، روتردام، هامبورگ، آتن ، نیویورکنیوجرسی و توکیو.

رتبه بندی ها در طی این سال ها نشان می دهد سنگاپور تاج خود را ادامه داد و به دنبال آن لندن، با شانگهای از طریق تقویت سازه های سخت افزاری و نرم افزاری حمل و نقل و به سومین مرحله افزایش یافته است آتن صعود به هشتم رانده شده توسط کمربند و جاده پیشرفت.

جهان شاهد مرکز ثقل اقتصادی و حمل و نقل بین المللی در شرق کشور است که با 11 شهر آسیا ، 61.11 درصد از نمونه های دارای رتبه بندی آسیا ، در رده بندی امسال نسبت به سال 2019 افزایش یافته است.

به خصوص، شانگهای شاهد بهبود امکانات سخت افزاری بندر در کنار موفقیت های نرم نرم افزاری گره های زنجیره تأمین و ادغام سرویس حمل و نقل در پایان بوده است. ضمناً تعداد شرکای شرکت حقوقی دریایی در شانگهای در سال 2019 به 629 نفر رسید و در جایگاه چهارم جهان قرار گرفت ، در حالی که تقریبا نیمی از 100 شرکت برتر کانتینرای جهان شعبه هایی را در کلانشهر راه اندازی کردند. در عین حال، شانگهای مقیاس تجارت بیمه حمل و نقل از مرکز بیمه سنتی فراتر رفت هنگ کنگ برای اولین بار.

در برابر گسترش COVID-19 ، گزارش ایندپد نقشه گرمای حمل و نقل را نشان داد كه در حمل و نقل کانتینرها سخت تر از کشتی های خام و حامل های فله ای در حمل و نقل کانتینر قرار گرفت.

حمل و نقل کانتینر در حال بهبود است آسیا بخصوص آسیای شرقیگزارش اشاره کرد

انجمن بین المللی بنادر و بندرها (IAPH) اعلام کرد: این بیماری همه گیر ، تحول دیجیتالی را در فرایندها و تبادل داده ها در بنادر اجباری کرده است که باعث بهبود بهینه سازی حوضه و ترقی تجارت در آینده می شود.

شاخص توسعه مرکز حمل و نقل بین المللی شین هوا و بالتیک برای اولین بار در سال 2014 توسط سرویس اطلاعات اقتصادی چین (CEIS) آژانس خبری شین هوا و بورس بالتیک راه اندازی شد و از بدو تأسیس تاکنون نفوذ بین المللی را بدست آورده است.

لینک اصلی: https://en.imsilkroad.com/p/314779.html

منبع جاده ابریشم Xinhua