شرکت Boyd Gaming پیشنهادات ارز را برای 4.750٪ یادداشت های ارشد به دلیل سال 2027 آغاز می کند

لاس وگاس، 15 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت بازی های Boyd Gaming (NYSE: BYD) امروز اعلام کرد مبلغ پیشنهادی مبادله ای (“پیشنهاد مبادله”) برای دارندگان واجد شرایط را برای شروع مبادله و فروش کلیه نکات برجسته 4.750٪ ارشد شرکت با توجه به سال 2027 (” یادداشت های ثبت نشده “) که در ابتدا صادر شده اند 3 دسامبر 2019 در معامله ای معاف از ثبت نام تحت قانون اوراق بهادار سال 1933 ، اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار”) ، به مبلغ اصلی کل 1.0 میلیارد دلار. دارندگان واجد شرایط یادداشت های ثبت نشده می توانند مبلغ اصلی مساوی یادداشت های ارشد شرکت 4.750٪ سال 2027 را که تحت قانون اوراق بهادار ثبت شده اند (“یادداشت های ثبت شده”) مبادله کنند. شرایط یادداشت های ثبت شده از لحاظ ثبت نام غیرقابل ثبت است ، به جز محدودیت های انتقال و حقوق ثبت نام مربوط به یادداشت های ثبت نشده.

پیشنهاد مبادله در تاریخ منقضی می شود 11:59 p.m.، شهر نیویورک زمان ، در 14 آگوست 2020مگر اینکه طبق شرایط آن تمدید یا پایان یابد. مبادلات یادداشتهای ثبت نشده برای یادداشت های ثبت شده باید قبل از انقضای پیشنهاد ارز مبادله شده و مطابق با شرایط پیشنهاد ارز انجام شود و ممکن است در هر زمان قبل از انقضای پیشنهاد مبادله انجام شود. تکمیل پیشنهاد مبادله و مشارکت در پیشنهاد مبادله توسط دارندگان واجد شرایط ، هر یک از شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه و مواد انتقال برای پیشنهاد بورس است.

اسناد توصیف شده در شرایط پیشنهاد بورس از جمله دفترچه و مواد انتقال برای ایجاد صرافی از نماینده صرافی ها به شرح زیر می توان دریافت کرد:

ویلمینگتون تراست ، انجمن ملی
میدان رودنی شمالی
خیابان 1100 بازار شمالی
ویلمینگتون ، دی 1969-1626
توجه: مدیریت گردش کار — طبقه 5

توسط فاکسیمیل انتقال:
(302) 636-4139
توجه: مدیریت گردش کار — طبقه 5

این بیانیه مطبوعات فقط برای اهداف اطلاعاتی است و پیشنهاد پیشنهادی برای مبادله و یا درخواست پیشنهادی برای تبادل هرگونه اوراق بهادار را تشکیل نمی دهد. پیشنهاد مبادله فقط با توجه به دفترچه پیشنهادی مبادله ارز ، در تاریخ انجام می شود 13 ژوئیه سال 2020، و نامه مربوط به انتقال ، که به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارسال شده است.

شرکت SOURCE Boyd Gaming

لینک های مربوطه

http://www.boydgaming.com