شرکت Cango لیست NASDAQ را برای سرمایه گذار خود اعلام کرد

شانگهای، 31 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت Cango (“Cango” یا “شرکت”) (NYSE: CANG) ، یک پلتفرم پیشرو در زمینه خدمات معاملاتی خودرو در چین، امروز لیست سرمایه گذار خود ، شرکت لی خودرو (“لی خودکار”) را در بازار جهانی انتخاب Nasdaq اعلام کرد 30 ژوئیه سال 2020. Li Auto یک مبتکر در است چین بازار خودروهای جدید انرژی ، و عرضه اولیه عمومی آن پیش بینی می شود که بسته شود 3 آگوست 2020مشروط به شرایط بسته شدن عرفی پس از پایان پیشنهاد ، Cango 39،194،413 کلاس A از سهام عادی لی Auto را در اختیار خواهد داشت. انتظار می رود این لیست نقدینگی سرمایه گذاری Cango در لی خودرو را افزایش دهد.

این بیانیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید ، اوراق بهادار لی خودکار نخواهد بود.

درباره Cango، Inc.

شرکت Cango (NYSE: CANG) یک پلتفرم پیشرو در زمینه خدمات تراکنش خودرو است چین فروشندگان ، مؤسسات مالی ، خریداران خودرو و سایر شرکت کنندگان در صنعت ارتباط برقرار می کنند. در سال 2010 توسط گروهی از پیشگامان در چین صنعت مالی اتومبیل ، این شرکت با دفتر مرکزی است شانگهای و خریداران خودرو را از طریق یک شبکه فروشنده در سراسر کشور درگیر می کند. خدمات شرکت در درجه اول شامل تسهیل تامین مالی خودرو ، تسهیل معاملات خودرو و تسهیل خدمات پس از بازار است. Cango با استفاده از مزیت های رقابتی خود در فناوری ، بینش داده ها و زیرساخت های مبتنی بر ابر ، قادر است شرکت کنندگان سیستم عامل خود را در حالی که تجربه کاربری برتر را برای آنها به ارمغان می آورد ، وصل کند. مدل پلت فرم Cango آن را در موقعیتی منحصر به فرد قرار می دهد تا ارزش افزوده ای را برای شرکت کنندگان در پلت فرم و شرکای تجاری خود به عنوان بازار خودرو و تحرک در چین به رشد و تکامل ادامه دهید برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به: www.cangoonline.com.

بیانیه بندر ایمن

این اطلاعیه حاوی بیانیه های آینده نگر است. این بیانیه ها تحت مقررات “بندرگاه ایمن” قانون اصلاح دادخواهی در مورد اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در 1995 ، ساخته شده است. این بیانیه های آینده نگر می توانند با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “آینده” شناسایی شوند. “” قصد “،” برنامه “،” معتقد است “،” تخمین “و جملات مشابه. از جمله موارد دیگر ، بخش “چشم انداز تجاری” و نقل قول های مدیریت در این اطلاعیه ، حاوی بیانیه های آینده نگر است. Cango همچنین ممکن است در گزارش های دوره ای خود به SEC ، در گزارش سالانه خود به سهامداران ، در اطلاعیه های مطبوعاتی و سایر مطالب مکتوب و در بیانیه های شفاهی توسط افسران ، مدیران یا کارمندان خود به اشخاص ثالث ، اظهارات مکتوب یا شفاهی را ارائه دهد. بیانیه هایی که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله جمله هایی درباره اعتقادات و انتظارات کانگو ، جملات آینده نگر هستند. اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیتهای ذاتی است. تعدادی از عوامل می توانند باعث شوند نتایج واقعی از نظر مادی متفاوت از آنچه در هر بیانیه آینده نگر است ، متفاوت باشد ، از جمله این موارد محدود به موارد زیر نیست: هدف و استراتژی کانگو. برنامه های توسعه انبه توسعه تجاری آینده Cango ، وضعیت مالی و نتایج عملیات؛ انتظارات Cango در مورد تقاضا و پذیرش بازار راه حل ها و خدمات آن؛ انتظارات Cango در مورد حفظ و تقویت روابط خود با نمایندگی ها ، موسسات مالی ، خریداران خودرو و سایر شرکت کنندگان در سکو. شرایط عمومی اقتصادی و تجاری؛ و فرضیات اساسی یا مربوط به هر یک از موارد فوق. اطلاعات بیشتر در مورد این خطرات و سایر موارد در پرونده Cango با SEC درج شده است. کلیه اطلاعات ارائه شده در این بیانیه مطبوعاتی و ضمیمه ها از تاریخ انتشار این مطبوعات است و Cango هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی هرگونه اظهارنامه آینده نگرانه ای ندارد ، مگر آن که طبق قانون قابل اجرا باشد.

ارتباط با سرمایه گذار

سزار کائو
شرکت Cango
تلفن: +86 21 3183 5088 ext.5521
پست الکترونیک: [email protected]

امیلی وو
گروه پیاچنته ، شرکت
تلفن: +86 21 6039 8363
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Cango Inc.

لینک های مربوطه

http://www.cangoonline.com