شرکت JBT از انتشار برنامه درآمدزایی سه ماهه دوم 2020 و برنامه تماس کنفرانسی خبر داد

شیکاگو، 20 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت JBT (NYSE: JBT) پس از بسته شدن بازار ، نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020 را گزارش خواهد کرد دوشنبه 27 ژوئیه 2020. یک تماس کنفرانسی در نظر گرفته شده است ساعت 10:00 ET روز سه شنبه، 28 ژوئیه 2020.

اگر می خواهید در تماس کنفرانس شرکت کنید ، لطفاً از قبل ثبت نام کنید:

http://www.directeventreg.com/registration/event/3475617

پس از ثبت نام ، شرکت کنندگان اطلاعات شماره گیری را دریافت می کنند ، همچنین یک فرد ثبت نام کننده و شناسه کنفرانس را که برای دسترسی به رویداد استفاده می کنند ، دریافت می کنند.

این تماس همزمان با پخش پخش می شود ، برای حالت فقط گوش دادن ، و مدت کوتاهی پس از پایان تماس نیز برای پخش مجدد در دسترس خواهد بود. پیوند پخش در وب سایت ما https://ir.jbtc.com/events-and-presentations/ موجود است.

شرکت JBT (NYSE: JBT) پیشرو در ارائه دهنده راه حل های فناوری جهانی در بخش های با ارزش بالا در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی با تمرکز بر پروتئین ها ، غذاهای مایع و راه حل های خودکار سیستم است. JBT محصولات و سیستم های پیشرفته ای را برای مشتریان چند ملیتی و منطقه ای از طریق بخش FoodTech خود طراحی ، تولید و خدمات می کند. JBT همچنین از طریق بخش AeroTech تجهیزات و خدمات مهم را به مشتریان حمل و نقل هوایی داخلی و بین المللی می فروشد. شرکت JBT در حدود 6400 نفر در سراسر جهان استخدام شده و عملیات فروش ، خدمات ، ساخت و منابع را در بیش از 25 کشور جهان حفظ می کند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.jbtc.com مراجعه کنید.

سرمایه گذاران و رسانه ها: مگان راتیگان + 1-312-861-6048

شرکت JBT SOURCE

لینک های مربوطه

http://www.jbtc.com