شرکت ReloQuest تیم مدیریت حساب را با متخصص صنعت جابجایی پائولا هالووی گسترش می دهد

SUNRISE ، Fla.، 22 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – ReloQuest Inc. ، پیشرو در راه حل تجارت جهانی برای اسکان و هتل های مبله ، تیم مدیریت حساب خود را گسترش داده است. کارشناس صنایع جابجایی ، پائولا هالووی، به عنوان مدیر حساب جهانی ReloQuest پیوست. مشارکت پائولا موفقیت مشتری را تحت تأثیر قرار داده و به تقویت برنامه مدیریت حساب برنده جایزه ReloQuest ادامه می دهد.

پائولا بیش از بیست سال سابقه مدیریت مسکن و جابجایی شرکت ها را به ارمغان می آورد. اثبات شده که یک حرفه ای توانمند و دارای دانش در زمینه عمیق در صنعت است ، پائولا هم از رشد سریع شرکت ReloQuest و هم از نیازهای منحصر به فرد مشتری پشتیبانی می کند.

تجربه پائولا با انگیزه و راه حل محور ، مدیریت حساب برای شرکت های چند ملیتی را شامل می شود. یک دستاورد سطح بالا و دارای سابقه شغلی که شامل مدیریت اوراق بهادار بزرگ مسکن شرکت ها نیز می باشد ، ReloQuest از این اطمینان برخوردار است که پائولا نتایج را برای پیشبرد رشد در سازمان های مربوطه مشتری ارائه می دهد.

تمرکز هدفمند و تخصص صنعت پائولا شامل توسعه استراتژی های تجاری جهانی برای موفقیت مشتری ، تجزیه و تحلیل تجارت برای اهداف رشد ، پیاده سازی و ادغام مشتری ، آموزش ، معرفی راه حل های جدید فن آوری و مستندات است.

به عنوان یک عضو متعهد در صنعت تحرک ، پائولا عضو هیئت مدیره هم برای شورای جابجایی منطقه مترو شارلوت و هم برای شورای جابجایی منطقه ای جنوب شرقی است.

پائولا اظهار داشت: “این صنعت به مهارت های مختلفی از دلسوزی تا حل مسئله تاکتیکی نیاز دارد. به خصوص در زمان امروز ، جایی که همه ما باید برای دیدار با جهان در حال تحول سازگار شویم. من مشتاقانه منتظر هستم تا به مشتریان خود کمک کنیم تا به اهداف رشد جهانی خود برسند و همچنین تجربه کارکنان / مهمان خود را بهبود بخشید. ”

جف ماهونی، ReloQuest COO ، اظهار داشت ، “پائولا ترکیبی از تجربه مدیریت مسکن و جابجایی شرکت است که به نفع مشتریان ReloQuest خواهد بود. دانش گسترده صنعت وی ، پائولا را قادر می سازد تا در رسیدن به اهداف خود به مشتریان کمک کند و نیازهای برنامه فردی آنها را پشتیبانی می کند. یک بازیکن تیم واقعی است که روی روابط مشتری تمرکز دارد. “

با توجه به موفقیت مشتری ، تخصص پائولا در مدیریت اجرای خدمات و پشتیبانی ، بدون شک اهداف مشتری را برای بسیج نیروی کار امروز پیش خواهد برد.

پائولا شرکت کرد ایندیانا وسلیان کالج ، با اخذ مدرک لیسانس در مدیریت تجارت.

درباره ReloQuest:

ReloQuest یک راه حل جهانی تجارت است که اسکان و هتل های مبله برای صنعت مدیریت سفر و جابجایی را فراهم می کند. به عنوان بزرگترین بازار مسکن و هتل ها در بیش از 162 کشور جهان ، ReloQuest اسکان های جهانی را بر اساس نیازهای فردی مقایسه می کند و به مسافران تجاری امکان می دهد بهترین گزینه ها را انتخاب کنند. این فناوری یک راه حل تک منبع است. این جامع و در عین حال ساده برای استفاده است. این پلت فرم با شفافیت 100٪ ، معیارهای داده در زمان واقعی ، کاهش قابل توجه هزینه ، ارتباط مستقیم با پشتیبانی 24/7/365 و 80٪ افزایش بهره وری گزینه های فوری را با رقابتی ترین نرخ ها ارائه می دهد.

مخاطب: جینا جوردانو
[email protected]

SOURCE ReloQuest Inc.

لینک های مربوطه

http://www.reloquest.com