صفحه توسعه گروه و آکواریوم دریایی Clearwater از هتل آبگرمکن تازه بازسازی شده و در ساحل Clearwater رونمایی

این هتل دلفین و زندگی دریایی که در ساحل شماره یک آمریکا قرار گرفته است ، دارای دلفین الهام بخش مشهور شده توسط داستان دلفین فیلم – زمستان. بخشی از نمونه کارها مجموعه هتل های Ascend by Choice Hotels ، Winter the Dolphin’s Beach Club پس از یک بازسازی گسترده و بازسازی یک هتل موجود موجود با تمرکز بر پایداری و حفاظت ، به زندگی می رسد.

رئیس گروه صفحه توسعه گفت: “ما فراتر از اینكه این هتل را برای میهمانان باز كنیم و تجربه ای ویژه از آنها برقرار كنیم كه با مأموریت آكواریم دریایی كلیرواتر (Marile Aquarium) در ارتباط باشد ، بسیار هیجان زده هستیم.” استیو پیج.

هتل ساحلی 91 اتاق ساحلی دارای استخر روباز با کرایه های ساحلی کابینا ، و همچنین دو رستوران در محل ، Cabanas Coast Grill و Cabanas Beachside ، با غذاهای دریایی تازه ، کرایه مسافرتی آمریکایی و کوکتل های ویژه ، با امکانات کافی برای استراحت و اتصال بعد از یک روز طولانی در گرما فلوریدا در آفتاب ، مهمانان می توانند به اتاق خود عقب نشینی کرده و از تمام راحتی های خانه از جمله وای فای رایگان ، یخچال و مایکروویو و همچنین یک قهوه ساز Keurig و قهوه داخل اتاق لذت ببرند.

به عنوان بخشی از اشتیاق گروه توسعه صفحه به حفاظت از محیط زیست و تعهد به رویکردهای پایدار ، کلوپ ساحلی Dolphin’s Beach دارای اقدامات لازم جهت محافظت از زندگی دریایی از جمله روشنایی ایمن لاک پشت های دریایی ، از بین بردن پلاستیکهای یکبار مصرف و درمانهای مخصوص پنجره است. مصرف انرژی را کاهش داده و در عین حال اثرات مضر آفتاب خلیج را از خلیج فارس به حداقل می رسانید.

مدیرعامل گفت: “ما بسیار هیجان زده هستیم و میهمانان را دعوت می کنیم تا زمستان را در محل کار خود ببینند و بعد آنها را در این هتل افسانه و دوستدار محیط زیست ، زمستان و زندگی دریایی با مضمون زندگی کنند.” فرانک دام. “ما اطمینان داریم که خانواده ها با توجه به جدید بودن هتل ، تعهد آن به پایداری و فرصت های بی نظیر یادگیری آموزش همه جانبه در زندگی دریایی جذب خواهند شد.”

میهمانان نه تنها از پایداری اقامت خود در Winter Beach Dolphin’s Beach Club احساس خوبی خواهند داشت ، بلکه در ماموریت غیر انتفاعی Clearwater Marine Aquarium نیز شرکت خواهند کرد. درآمد حاصل از هر شب اتاق به طور مستقیم به مراقبت ، آموزش ، تحقیق و حفاظت از پستانداران دریایی از طریق کار CMA می رود.

زمستان توسط باشگاه ساحل دلفین کنترل می شود تمپامبتنی بر مهمان نوازی McKibbon ، با جانباز مهمان نوازی آدام برنده اخیراً به عنوان مدیر کل هتل منصوب شده است. آدام بیش از یک دهه مهمان نوازی و تجربه رهبری را به عهده دارد ، زیرا اخیراً به عنوان مدیر کل فرودگاه الف جکسونویل خدمت کرده است.

تماس رسانه ها: آکواریوم دریایی Clearwater: Kelsy Long در [email protected]

SOURCE Clearwater Aquarium Marine