صنعت اسکوتر خود در حال تعادل در سراسر جهان تا سال 2027

DUBLIN، 8 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – گزارش “Scooter Self Balancing – Global Market Trajectory & Analytics” به آن اضافه شده است ResearchAndMarkets.com ارائه.

در میان بحران COVID-19 و رکود اقتصادی رو به رشد ، بازار اسکوتر خود متعادل خود در سراسر جهان با پیش بینی رشد می کند 1.9 میلیارد دلار آمریکا، در طول دوره تجزیه و تحلیل ، رانده شده توسط یک نرخ رشد ترکیبی سالانه تجدید نظر (CAGR) از 11.1. Self Balancing Scooter ، یکی از بخش هایی که در این تحقیق مورد بررسی و اندازه گیری قرار گرفته است ، پیش بینی می شود با رشد بیش از 11.1٪ و رسیدن به اندازه بازار 3.6 میلیارد دلار آمریکا در پایان دوره تحلیل

دوره های تجزیه و تحلیل جهانی و پیش بینی های پوشش داده شده در گزارش شامل 2020-2027 (تحلیل فعلی و آینده) و 2012-2019 (بررسی تاریخی) می باشد. پیش بینی های تحقیقاتی برای سال 2020 ارائه شده است ، در حالی که پیش بینی های تحقیق دوره 2021-2027 را پوشش می دهد.

یک دوره غیرمعمول در تاریخ ، همه گیر کوروی ویروس مجموعه ای از وقایع بی سابقه را تحت تأثیر قرار داده است که بر هر صنعت تأثیر می گذارد. بازار Scooter Self Balancing به حالت جدیدی تنظیم می شود که در دوره COVID-19 به جلو ادامه می یابد و مجدداً تعریف و دوباره طراحی می شود. ماندن در بالای روندها و تجزیه و تحلیل دقیق اکنون بیش از هر زمان دیگری برای مدیریت عدم اطمینان ، تغییر و سازگاری مداوم با شرایط جدید و در حال تحول بازار مهم است.

به عنوان بخشی از سناریوی جغرافیایی جدید ، ایالات متحده پیش بینی می شود با CAGR 12.4٪ تعدیل شود. در داخل اروپا، آلمان اضافه خواهد شد 70.3 میلیون دلار آمریکا به اندازه منطقه طی 7 تا 8 سال آینده. علاوه بر این ، بیش از 83.2 میلیون دلار آمریکا ارزش تقاضای پیش بینی شده در منطقه از بقیه بازارهای اروپا حاصل می شود. که در ژاپن، بخش Scooter Self Balancing به اندازه بازار خواهد رسید 199.4 میلیون دلار آمریکا با پایان دوره تحلیل مقصر این بیماری همه گیر ، چالش های مهم سیاسی و اقتصادی است چین. در میان فشار فزاینده برای جداشدن و دوری اقتصادی ، تغییر روابط بین چین و بقیه جهان بر رقابت و فرصت ها در بازار Self Balancing Scooter تأثیر می گذارند.

در برابر این پس زمینه و تغییر احساسات ژئوپلیتیکی ، تجاری و مصرف کننده ، دومین اقتصاد بزرگ جهان طی دو سال آینده با رشد 11.5 درصدی همراه خواهد بود و تقریباً به آن اضافه می شود 277.2 میلیون دلار آمریکا از نظر فرصت مناسب برای بازار نظارت مستمر بر روی نشانه های ظهور بروز بحران سفارش جهانی جدید پس از COVID-19 ، ضروری است برای شرکت های مشتاق و رهبران حیرت انگیز آنها که در پی یافتن موفقیت در منظر بازار خود در حال تغییر خود متعادل اسکوتر هستند. تمام دیدگاههای تحقیق ارائه شده مبتنی بر تعامل معتبر تأثیرگذار در بازار است که نظرات آنها بر سایر روشهای تحقیق برتری دارد.

رقبا مشخص شده در این بازار ، از جمله موارد دیگر:

 • فریگو
 • شرکت فناوری هوشمند Hangzhou CHIC ، آموزشی ویبولیتین
 • Inventist، Inc.
 • IO Hawk Invest GmbH
 • کیوانو
 • Oxboard B.V.
 • تیغ ایالات متحده آمریکا LLC
 • شرکت ریوراند
 • شنژن Ocam شرکت فناوری الکترونیکی ، با مسئولیت محدود
 • محصولات Skque
 • آسمان واکر
 • سبک زندگی Vecaro

موضوعات اصلی تحت پوشش:

مقدمه ، مقدمه و متدولوژي گزارش

دوم خلاصه اجرائی

1. نمای کلی بازار

 • سهام بازار رقیب جهانی
 • سناریوی بازار رقابتی اسکوتر خود متعادل خود در سراسر جهان (در درصد): 2019 و 2025
 • تأثیر Covid-19 و رکود جهانی در حال بازگشت

2. تمرکز بر روی بازیکنان SELECT

3. TRENDS و رانندگان بازار

4. چشم انداز بازار جهانی

III. تحلیل بازار

چهارم رقابت
تعداد شرکت های ارائه شده: 43

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش به https://www.researchandmarkets.com/r/ffmc5h مراجعه کنید

تحقیقات و بازارها همچنین خدمات تحقیقاتی سفارشی ارائه می دهند که تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب را ارائه می دهند.


تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره + 1-917-300-0470 تماس بگیرید
برای تماس تلفنی در ایالات متحده آمریکا / CAN رایگان + 1-800-526-8630
برای ساعت های اداری GMT ​​با شماره + 353-1-416-8900 تماس بگیرید

فکس ایالات متحده: 646-607-1904
نمابر (خارج از ایالات متحده): + 353-1-481-1716

منبع و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com