فراست و سالیوان فن آوری ها و روندهای کلیدی قدرت جهانی را براساس منطقه آشکار می کند

“OEM ها به هیبریداسیون وسایل نقلیه موجود در موتور احتراق داخلی (ICE) متمرکز خواهند شد زیرا هیبریدهای کامل ثابت کرده اند که به رعایت مقررات سختگیرانه تر کمک می کنند و همچنین در زمان های اخیر از موفقیت مصرف کننده برخوردار بوده اند.” ناگا کارتیک وروگانتی، تحلیلگر تحقیق ، خودرو و حمل و نقل در فراست و سالیوان. “کاهش موتور ادامه خواهد یافت ، در حالی که موتورهای بسیار کارآمد تزریق مستقیم بنزین (GDI) همچنان شاهد افزایش در اتخاذ خواهند بود. ادغام فیلترهای ذرات بنزینی (GPF) و مبدل های سه طرفه کاتالیزوری (3WC) در سال 2020 به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. با نصب بیشتر OEM به دنبال دریافت خودروهای بنزینی خود طبق آیین نامه جدید WLTP هستند. ”

وروگانتی همچنین اظهار داشت: پیشرانه های هیبرید خفیف و استاندارد سازی فن آوری های پس از درمان اگزوز مانند کاهش انتخابی کاتالیزوری (SCR) و پوشش GPF پوشش داده شده ، عمده ترین روندهای فناوری هستند که می توانند صنعت پیشرانه در سال 2020 را تحت تأثیر قرار دهند.

فرصت های رشد در بازارهای کلیدی منطقه بسیار متفاوت خواهد بود. روند اصلی و فرصت های رشد در هر منطقه مهم در زیر ارائه شده است:

  • ایالات متحده: پیش بینی می شود ایالات متحده در سال 2020 حدود 1.13 میلیون فروش وسیله نقلیه الکتریکی و هیبریدی را ثبت کند ، یعنی حدود 4.7٪ افزایش که بیشتر رشد آن مربوط به وسایل نقلیه باتری برقی (BEV) و هیبریدهای معتدل و کامل است.
  • اروپا: پیش بینی می شود که فروش وسایل نقلیه برقی اروپا در انواع (xEV) 5.3٪ رشد کند ، با فرض تأثیر COVID-19 متوسط ​​، و EVs به تنهایی رشد مثبت حدود 27.5٪ خواهد داشت.
  • لاتام: فروش EV در کلیه کشورهای LATAM ، که توسط مدل های ترکیبی هدایت می شود ، افزایش یافته است ، بنابراین EV و هیبریدها انتظار دارند که در سال 2020 سهم بازار 1.2٪ را در اختیار داشته باشند.
  • چین: پیش بینی می شود میزان فروش خودرو به دلیل تاثیر غیرقابل پیش بینی COVID-19 در سال 2020 کاهش یابد ، اما پیش بینی می شود سهم EV از 4.9٪ فروش در سال 2019 به 5.6٪ در سال 2020 افزایش یابد.
  • هند: فروش خودروهای هیبریدی نسبت به سال 2018 75٪ افزایش یافت ، که این امکان را برای نصب شده توسط OEM برای کشف بازار ایجاد می کند. وسایل نقلیه دیزلی به دلیل هنجارهای سختگیر شاهد افزایش قیمت در مقایسه با بنزین هستند صحنه بهارات – 6 (BS-VI).
  • کره جنوبی: با وجود کاهش 1.6 درصدی در فروش های ثبت شده در سطح کشور و پایان کاهش موقت مالیات در ماه آگوست ، بخش خودروی الکتریکی هیبرید خفیف (MHEV) 48V از رشد 283 درصدی برخوردار بود ، زیرا چهار برابر شدن فروش در سال 2019 بود.
  • اندونزی: فروش خودرو تا اواخر سال 2019 بهبود یافته است ، اما به دلیل تأثیر ناگهانی و گسترده COVID-19 بر زنجیره تأمین جهانی ، پیش بینی می شود فروش کلی در سال 2020 حدود 17.3 درصد کاهش یابد.
  • ژاپن: اگرچه فروش خودروهای جدید مسافری در کشور در سال 2019 از سال 2018 با 2.1 درصد کاهش یافته است ، فروش مارک های ژاپنی 1.9 درصد افزایش یافته است. فروش مارک های خارجی 3.3٪ کاهش یافته است. به اشتراک گذاری وسایل نقلیه و جذابیت محو خودروها در بین جوانترها روندهایی است که انتظار می رود در سال 2020 بر بازار داخلی تأثیر بگذارد.

چشم انداز جهانی قدرت ، 2020 بخشی از برنامه خدمات همکاری جهانی رشد و توسعه حمل و نقل Frost & Sullivan است.

درباره فراست و سالیوان

بیش از پنج دهه ، Frost & Sullivan به دلیل نقش خود در کمک به سرمایه گذاران ، رهبران شرکت ها و دولت ها در حرکت در تغییرات اقتصادی و شناسایی فن آوری های مختل کننده ، Mega Trends ، مدل های جدید کسب و کار و شرکت ها به فعالیت ، شهرت جهانی پیدا کرده است و منجر به رشد مداوم رشد می شود. فرصت های موفقیت در آینده با ما تماس بگیرید: بحث را شروع کنید.

چشم انداز جهانی قدرت ، 2020
K4BD-18

مخاطب:

زوزانا زوکارنین
ارتباطات شرکت
T: +60192657808
ه: [email protected]

Home

منبع فراست و سالیوان

لینک های مربوطه

www.frost.com