قایق بادبانی KAM قایق بادبانی لوک براون را بدست می آورد

FORT LAUDERDALE ، Fla.، 22 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – KAM Yacht Sales ، یک شرکت تابعه Lormax Stern ، امروز اعلام کرد از خرید قایق بادبانی لوک براون ، معروف به خدمات چند جانبه خود که شامل لیست های برتر ، منشورها و نمایندگی مشتریانی است که به دنبال ساخت قایق بادبانی سفارشی هستند.

KAM Yacht Sales و KAM Marine ، در حال حاضر دارای سه مارینا و متری قایق هستند دیترویت ، میشیگان و Northport، MI، و خرید قایق بادبانی لوک براون ، دسترسی شرکت را به صنعت دریایی در امتداد ساحل شرقی گسترش می دهد. قایق بادبانی لوک براون در حال حاضر در شش شهر مختلف کشور فعالیت دارد فلوریدا، رود آیلند و باهاما. KAM Yacht Sales پنج مکان دیگر را در کل به نمونه کارها می آورد میشیگان، فلوریدا و اوهایوایجاد تیمی با بیش از 25 کارگزار.

تیم جدید در لوک براون شامل KAM Yacht Sales ‘خواهد بود دانیل استرن به عنوان رئیس جمهور ، نیکول سلیمان به عنوان معاون رئیس جمهور از فعالیت های تجاری و مکس بروشرت به عنوان معاون رئیس جمهور و مدیر فروش همراه باشید اندرو سیلا و جیسون دانبار، که شرکت را با موفقیت چندین دهه اداره کرد.

گفت: “ما از این فصل جدید در قایق بادبانی لوک براون هیجان زده ایم.” اندرو سلیا. “ما قادر خواهیم بود ضمن ارائه ی کلیه خدمات فعلی خود ، آنچه را که به مشتریان خود ارائه می دهیم گسترش دهیم و از استانداردهای بالای خدمات به مشتریان خود حمایت کنیم.”

برای اطلاعات بیشتر به www.kamyachtsales.com یا www.lukebrownyachts.com مراجعه کنید.

درباره فروش قایق بادبانی کام
فروش قایق بادبانی کام دیترویتشرکت کارگزاری عمده فروشی قایق بادبانی رئیس جمهور و مالک ، دانیل استرن، فروش کام قایق بادبانی کام در سال 2006 تاسیس شد. در حال حاضر KAM Yacht Sales دارای کارگزاری است میشیگان، فلوریدا و اوهایو، سه شرکت خواهر مارینا ، شبکه گسترده مشتری و موجودی مداوم در حال تغییر کشتی های جدید و از قبل متعلق به. برای مشاهده موجودی موجود و برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.kamyachtsales.com مراجعه کنید.

درباره قایق بادبانی لوک براون
قایق بادبانی لوک براون به دلیل اینکه یکی از دانش ترین و حرفه ای ترین کارگزاری های قایق در صنعت است ، مفتخر است. علاوه بر نمایندگی خریداران و فروشندگان در تبادل قایق بادبانی موجود ، این شرکت همچنین در نمایندگی مشتریانی که مایل به ساختن قایق بادبانی سفارشی هستند بسیار فعال شده است. قایق بادبانی لوک براون نماینده مشتریانی است که قایق بادبانی ساخته شده در کشورها به همان اندازه دوردست داشتند لهستان و برزیل. این شرکت همچنین در تنظیم منشورهای برق و بادبان در سراسر جهان نقش دارد. برای اطلاعات بیشتر به www.lukebrownyachts.com مراجعه کنید.

SOURCE KAM قایق بادبانی

لینک های مربوطه

https://www.lukebrownyachts.com