قوانین سختگیرانه تر برای اتباع خارجی که از طریق کانادا به آلاسکا انتقال می یابند

OTTAWA ، روشن است، 30 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – دولت کانادا متعهد به حفظ سلامت و ایمنی كانادایی ها و كاهش شیوع COVID-19 در کانادا. به دلایل بهداشت عمومی ، محدودیت موقتی در کلیه سفرهای اختیاری یا اختیاری در محل کاناداایالات متحده (ایالات متحده) مرز همچنان برقرار است.

آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA) اعلام کرده است که از آن زمان 31 ژوئیه سال 2020، در 12:01 am PDTقوانین سختگیرانه و شرایط ورود اضافی به مسافرانی که از طریق آن عبور می کنند اعمال می شود کانادا به آلاسکا برای یک غیر اختیاری هدف این اقدامات برای کاهش بیشتر خطر ابتلا به موارد COVID-19 و به حداقل رساندن مدت زمانی که مسافران در هنگام ترانزیت در آن قرار دارند ، اعمال شده است. کانادا.

به طور خاص ، اتباع بیگانه از آنجا عبور می کنند کانادا به آلاسکا:

 • باید وارد شود کانادا در یکی از پنج درگاه ورودی CBSA (POE) مشخص شده:
 • 1) ابوتسفوردهانتینگتون (بریتیش کلمبیا)
  2) Coutts (آلبرتا)
  3) کینگزگیت (بریتیش کلمبیا)
  4) پورتال شمالی (ساسکاتچوان)
  5) Osoyoos (بریتیش کلمبیا)

 • یک دوره معقول اقامت برای انجام ترانزیت مجاز خواهد بود.
 • محدود به سفر در داخل خواهد شد کانادا استفاده از مستقیم ترین مسیر از POE به POE برای خروج در نظر گرفته شده ، ضمن جلوگیری از کلیه پارک های ملی ، اماکن تفریحی و فعالیت های گردشگری. و ،
 • قبل از ورود به ایالات متحده ، لازم است تا به نزدیکترین CBSA POE گزارش دهید تا خروج آنها از آنجا را تأیید کند کانادا.

به مسافران در هنگام ترانزیت وسیله نقلیه “برچسب آویز” داده می شود که برای مدت زمان سفر به یا از آنجا به آینه نمای عقب آنها وصل شود. آلاسکا برای حمایت از انطباق در حالی که آنها هستند کانادا. قسمت جلوی برچسب روشن می کند که مسافران در حال گذر هستند و تاریخ عزیمت آنها را نیز شامل می شود کانادا. قسمت پشت این برچسب ، به مسافران یادآوری می کند که کلیه شرایط تحمیل شده در هنگام ورود و اقدامات قرنطینه و فوریت های پزشکی و لیستی از اقدامات بهداشتی و ایمنی عمومی را دنبال کنند.

این اقدامات همچنین برای اتباع بیگانه که از طریق ایالات متحده منتقل می شوند ، اعمال می شود کانادا از جانب آلاسکا. با این حال ، وارد شوید کانادا از جانب آلاسکا در مرز شمالی محدود به POE های مشخص نیست. اقدامات اضافی ممکن است در هنگام ورود توسط یک افسر خدمات مرزی (BSO) اعمال شود.

به محض ورود به یکی از POE های مشخص ، مسافران در هنگام حمل و نقل باید یک BSO را راضی کنند که شرایط ورود به سیستم را برآورده سازد. کانادا. از مسافران خواسته می شود مدارکی داشته باشند که هدف سفرشان را نشان دهد. تصمیم نهایی توسط BSO بر اساس اطلاعات موجود در زمان ورود در اختیار آنها قرار می گیرد.

پس از پذیرش در کانادامسافرینی که در حال گذر هستند آژانس بهداشت عمومی از کانادا جزوه. در این سند به وضوح آمده است که مسافران باید:

 • در هنگام گذر از تماس با دیگران خودداری کنید.
 • تا حد امکان در وسیله نقلیه بمانید.
 • هیچگونه توقف غیر ضروری انجام ندهید.
 • در هر زمان مسافت فیزیکی را تمرین کنید.
 • در صورت نیاز به گاز در پمپ بپردازید.
 • در صورت نیاز به غذا از درایو استفاده کنید.
 • هنگام ترانزیت ، ماسک یا صورت مناسب بپوشید. و ،
 • در صورت نیاز به استفاده از یک منطقه استراحت ، از اقدامات بهداشتی خوب اطمینان حاصل کنید.

مسافران در هنگام ترانزیت ترغیب می شوند که فقط از خدماتی که برای مسافران در مسیری مستقیم که در آن سفر می کنند استفاده کنند.

مسافرانی که به منظور انتقال به یک POE شناسایی نشده وارد می شوند آلاسکا از ورود محروم خواهد شد و توصیه می شود به یکی از پنج POE مشخص شده بروید.

مهم نیست که دلیل مسافرت ، تمام اتباع خارجی که مبتلا به COVID-19 هستند یا علائم یا علائمی از COVID-19 دارند. نه مجاز به ورود کانادا.

ارائه اطلاعات نادرست به BSO ممکن است منجر به عواقبی از قبیل محروم شدن ورود و / یا ممنوعیت بازگشت به آن شود کانادا.

حقایق فوری

 • محدودیت موقت مرز کانادا و ایالات متحده آمریکا به کار گرفته شده است 21 مارچ در 12:01 صبح EDT ادامه می یابد تمام سفرهای اختیاری / اختیاری ممنوع است.
 • اتباع خارجی فقط در آن پذیرش می شوند کانادا در شرایطی که مسافر در نظر گرفته می شود که از آن عبور می کند آلاسکا برای یک غیر اختیاری هدفی مانند کار یا رفتن به اقامت اولیه.
 • CBSA برای تدوین قوانین و شرایط سختگیرانه تر برای مسافرانی که به این کشور سفر می کنند با شرکای فدرال ، استان ها و قلمرو مشورت کرده است. آلاسکا.
 • همانطور که از 31 مارس 2020مسافرانی که وارد می شوند کانادا هنگام جستجو ، باید اطلاعات تماس خود را به یک مأمور خدمات مرزی (چه از طریق کاغذ ، چه بصورت آنلاین ، از طریق برنامه ArriveCAN یا به صورت شفاهی به افسر) ارائه دهید. این اطلاعات به نمایندگی از آژانس بهداشت عمومی جمع آوری شده است کانادا (PHAC) برای حمایت از رعایت آنها و اجرای 14 روزه قرنطینه یا انزوا که در دستور کار در شورای 2020-0524 بیان شده است.
 • CBSA اطلاعات تماس را به نمایندگی از PHAC جمع آوری می کند که به همراه مقامات بهداشتی استانی / سرزمینی ، افراد را از منظر بهداشت عمومی نظارت و پیگیری می کنند.
 • عدم رعایت محدودیت های فعلی مرز ، تخلفی است که تحت آن اعمال می شود قانون قرنطینه و می تواند منجر به 750،000 دلار در جریمه و یا حبس تا 6 ماه. اگر مسافر باعث خطر قریب الوقوع مرگ و یا صدمات جدی جسمی به شخص دیگری شود در حالی که به طرز ناخواسته یا بی پروا این عمل یا مقررات را نقض می کند ، می تواند مسئولیت این امر را داشته باشد. 1،000،000 دلار در جریمه و / یا حبس تا 3 سال.
 • برای آخرین برنامه ها و خدمات مرزی ، مسافران می توانند با CBSA تماس بگیرندسرویس اطلاعات مرزی در 1-800-461-9999.

پیوندهای مرتبط

خط رسانه: 613-957-6500 یا 1-877-761-5945
وب سایت: www.cbsa-asfc.gc.ca
توییتر: CanBorder
فیس بوک: CanBorder
اینستاگرام: CanBorder
YouTube: CanBorder

SOURCE آژانس خدمات مرزی کانادا

لینک های مربوطه

http://www.cbsa-asfc.gc.ca/