لیفتیت 22.5 میلیون دلار برای اتوماسیون آخرین تدارکات مایل در آمریکای لاتین جمع می کند

BOGOTA ، کلمبیا ، 8 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Liftit، Inc. ، سکوی پیشرو در زمینه فن آوری برای اتوماسیون و اجرای تحویل کامیون های مایل آخر در سراسر آمریکای لاتینامروز اعلام شد 22.5 میلیون دلار در بودجه جدید سرمایه جدید باعث افزایش توانایی های شرکت در اتوماسیون حمل و نقل و تحویل کالا در آخرین مایل می شود آمریکای لاتین و به توسعه فن آوری خود برای دیجیتالی کردن تدارکات مایل در منطقه ادامه می دهد.

بودجه سری B توسط کمبریج سرمایه با مشارکت IFC ، monashees ، Jaguar Ventures ، NXTP Ventures و سایر سرمایه گذاران پیشرو در صنعت هدایت شد. در رابطه با سرمایه گذاری ، کمبریج سرمایه است بن گوردون و مت اسمللی، همچنین اد فییتزینگر، VP سابق Global Logistics در آمازون ، به هیئت مدیره Liftit پیوست.

از طریق اختصاصی ، پلت فرم فن آوری مبتنی بر ابر لیفتیت ، محموله های بزرگ داخل کشور آمریکای لاتین می تواند با شبکه ای از رانندگان در کلاسهای مختلف خودروهای تجاری ارتباط برقرار کند ، که مناقصه خودکار و اجرای هر نوع تحویل مبتنی بر کامیون ، به همراه دید در زمان واقعی و قابلیت ردیابی اندازه گیری های کلیدی را ممکن می سازد. با خودکارسازی و بهینه سازی فرایندهای تحویل بر اساس هوش مصنوعی و یادگیری ماشین ، مشتریان Liftit به کاهش قابل توجهی در هزینه های عملیاتی دست می یابند.

لیفتیت همچنین در حال ساخت شبکه مهمی از رانندگان کامیون صاحب کارآفرین (“بالابرها”) در 5 کشور در آمریکای لاتین، چه کسی می تواند از فناوری Liftit و تقاضای مشتری برای ایجاد مشاغل خرد حمل و نقل بهره ببرد. بستر Liftit به Lifters اجازه می دهد تا زمان خرابی خود را کاهش داده و درآمد خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. در حقیقت ، فعال ترین آسانسورهای Liftit از بودجه ای که از طریق Liftit درآمد کسب کرده اند برای اضافه کردن چندین کامیون اضافی به مشاغل با رشد سریع استفاده کرده اند.

“ما بسیار خوشحالیم که این سرمایه گذاری جدید را اعلام می کنیم. تجربه عمیق کمبریج سرمایه در لجستیک در سطح جهانی آنها را به عنوان شریک کاملی برای ما رقم می زند. کار با آنها به ما این امکان را می دهد تا به توسعه پلتفرم خود ادامه دهیم ، تیم رهبری خود را عمیق تر کرده و مسیر رشد پر رشد خود را ادامه دهیم. گفت: 2021 و بعد از آن. ” برایان یورکمدیر عامل شرکت لیفتیت

“ما از همکاری با Liftit به عنوان سرمایه گذار اصلی در تأمین مالی سری B بسیار هیجان زده ایم. زمینه ما به عنوان سازندگان مشاغل جهانی در زنجیره تأمین و دیدگاه بی نظیر ما به عنوان گروهی از اپراتورها ، مشاوران استراتژیک و سرمایه گذاران که صرفاً در لجستیک متمرکز شده اند ، اجازه خواهد داد. ما برای کمک به Liftit به ساختن زیربنای خود در آن چیزی که اعتقاد داریم یک بازار چند میلیارد دلاری سریع در حال رشد برای تدارکات حمل و نقل کامیون مایل مجهز به فناوری پیشرفته است آمریکای لاتینگفت: ” بن گوردون، شریک مدیریت کمبریج پایتخت. وی افزود: “رشد مستمر نمایی لیفتیت با مشتریان موجود و جدید و سرویس یکپارچه حمل و نقل عمده در کشورهای مختلف ، اعتبار یک فرصت بزرگ بازار Liftit و تناسب عالی محصول در بازار است.” مت اسمللی، مدیر سرمایه کمبریج.

“آسانسور در حال حل یک مشکل اصلی برای حمل و نقل در کشور است آمریکای لاتین، اتصال باربری و ظرفیت حمل و نقل از طریق فناوری بومی سازی شده برای پشتیبانی از نیازهای منحصر به فرد آمریکای لاتینگفت: ” اد فییتزینگر. اد اخیراً VP از Global Logistics در آمازون بود و پیش از آمازون به عنوان مدیر عامل حمل و نقل جهانی در 59 کشور فعالیت می کرد. “آمریکای لاتین برخی از بالاترین هزینه های توزیع در دنیا وجود دارد و حمل و نقل جاده ای کوتاه ، مخصوصاً مایل آخر ، یک مشکل بزرگ برای باربری ها در آمریکای لاتین است. Liftit برای حل این مشکل ترکیبی منحصر به فرد از فناوری و اجرای عملیاتی ارائه می دهد. “

لیفتیت با داشتن مشتریان بزرگی همچون والمارت ، پپسی و Grupo Bimbo رهبر بازار در آمریکای لاتین است. با این سرمایه گذاری جدید ، لیفتیت مشارکت خود را با باربری های بزرگ در سراسر منطقه تسریع و تعمیق می دهد.

درباره Liftit:
Liftit پلتفرم فناوری پیشرو برای خودکار و اجرای محموله های کامیون با مایل آخر در سراسر آمریکای لاتین است. محصول اصلی Liftit یک پلتفرم مدیریت حمل و نقل کاملاً قابل تنظیم و کاملاً یکپارچه است که توسط حمل کنندگان در آن استفاده می شود آمریکای لاتین برای بهینه سازی عملیات تحویل کامیون خود. علاوه بر فن آوری خود که توسط حمل کننده ها استفاده می شود ، لیفتیت همچنین شبکه ای از رانندگان کامیون صاحب کارآفرین (“بالابرها”) را برای اجرای تحویل ها به کار می برد.

تاسیس در ژانویه 2017، Liftit با دفتر مرکزی است بوگوتا ، کلمبیا، دارای 300+ کارمند است و هم اکنون در آن فعالیت می کند کلمبیا، برزیل، مکزیک، شیلی و اکوادور.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Liftit ، به این قسمت مراجعه کنید www.liftit.co

درباره سرمایه کمبریج:
کمبریج سرمایه یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی است که در زنجیره تأمین کاربردی سرمایه گذاری می کند. این شرکت برای تأمین اعتبار توسعه ، کمکهای مجدد یا دستیابی شرکتهای رشد در حمل و نقل ، لجستیک و فناوری زنجیره تأمین سرمایه خصوصی را تأمین می کند. فلسفه ما این است که در شرکتهایی سرمایه گذاری کنیم که تخصص عملیاتی و دانش عمیق زنجیره تأمین ما بتواند به شرکتهای نمونه کارها ما در دستیابی به ارزش برجسته کمک کند.

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.CambridgeCapital.com

مخاطب: برایان یورک، [email protected]

SOURCE آسانسور

لینک های مربوطه

www.liftit.co