مخترعین InventHelp یک پوشش محافظ برای وسایل نقلیه ، قایق ها و RV’s (LAX-1163) ایجاد می کنند

پیتزبورگ، 31 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – دو مخترع ، از ون نویس ، کالیفمی خواستند روشی سریع و آسان برای پوشاندن وسیله نقلیه پارک شده و محافظت از آن در برابر هوای غافلگیر ایجاد کنند ، بنابراین آنها IDEAL EASY CAR ، BOAT و RV COVER را اختراع کردند.

این اختراع یک روش مؤثر برای پوشش و محافظت از وسیله نقلیه پارک شده ، SUV ، کامیون ، اتوبوس ، قایق یا RV فراهم می کند. با انجام این کار ، جایگزینی بهتر برای پوششهای سنتی تاشو ارائه می دهد. در نتیجه ، این می تواند به جلوگیری از صدمات ناشی از آب و هوا کمک کند و آرامش بیشتری به شما می بخشد. این اختراع دارای طراحی راحت ، محافظ و قابل حمل است که به راحتی قابل استفاده و حذف است بنابراین برای صاحبان وسایل نقلیه ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی بسیار تولید می شود.

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی ما نیاز به تلاش هنگام پوشاندن وسیله نقلیه یا قایق را از بین می برد.”

طرح اصلی به لس آنجلس دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-LAX-1163 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com