مدیریت کیفیت حرکت جایزه نماینده سال متفقین وان لاینز سال 2019 را دریافت می کند

VANCOUVER ، قبل از میلاد، 23 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – Allied Van Lines Inc. ، یکی از بزرگترین شرکتهای متحرک جهان ، خوشحال است که مدیریت کیفیت انتقال (QMM) را اعلام می کند ونکوور ، پیش از میلاد به عنوان عامل متقابل سال متفقین سال Allied شناخته شده است.

این جایزه به نماینده متفقین ارائه می شود که خدمات برجسته مشتری ، رشد ناوگان افزایشی و کیفیت استثنایی را ارائه می دهد. نمایندگان واجد شرایط باید از کیفیت عالی و نمرات رضایت مشتری به همراه ادعای برتر و سوابق ایمنی برخوردار باشند.

وی گفت: “ما واقعاً فروتن هستیم که این شناخت را در بین شبکه ای قدرتمند از عوامل متفقین بپذیریم. تعهد تیم ما به استانداردهای بالا در کیفیت ، خدمات به مشتری و استخدام رانندگی و نگه داشتن ما ، ما را بر انگیزه تلاش برای تعالی قرار داده است.” تیم نگار، رئیس جمهور و COO از QMM. “ما بسیار مفتخریم که برای سیزدهمین بار پیاپی به خاطر تلاش های ما در بخش مرزی با کسب این جایزه معتبر شناخته شده ایم.”

“شکی نیست که QMM بالاترین استاندارد را برای خدمات استثنایی و رشد ناوگان در این بخش تعیین کرده است. ما مفتخریم که QMM را که بر پیچیدگی های عبور مرزی تسلط دارد ، بشناسیم.” لسلی برتولی، معاون رئیس جمهور ، مدیر کل ، Allied Van Lines. “ناوگان QMM از رانندگان با کیفیت مرزی بسیار مهم است برای مشتریان و شبکه ما برای سرویس دهی به جابجایی های شرکت ، مصرف کننده و نظامی / دولتی از کانادا به ایالات متحده و برعکس. “

در این اوقات چالش برانگیز که خدمات جابجایی و جابجایی ضروری به نظر می رسد – QMM و ناوگان رانندگان آنها ، به حرکت در قوانین مرزهای ایالات متحده و کانادا با همان استاندارد بالا و تعهد به ارائه خدمات با کیفیت به همه مشتریان ادامه دهید.

درباره خطوط متفقین ون
در سال 1928 تاسیس شده است ، با بیش از 400 مکان نمایندگی در آمریکای شمالی، یک رهبر با تجربه در کالاهای خانگی و خدمات حمل و نقل تخصصی است. یک رهبر در ارائه خدمات جابجایی به شرکت ها ، مصرف کنندگان ، دولت ها و غیرانتفاعی در سراسر جهان است. Allied یکی از بزرگترین شرکتهای متحرک جهان و یک برند جهانی تأسیس شده SIRVA، Inc. است که به عنوان بهترین شرکت متحرک متحرک به مدت پنج سال متوالی به عنوان برگزیده ایالات متحده برگزیده شده است ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Allied Van Lines ، به سایت allied.com مراجعه کنید. متفقین خطوط وان، شرکت ، ایالات متحده آمریکا DOT شماره 076235.

تماس رسانه ای:
ریکاردو راموسمدیر بازاریابی
تلفن 630-234-0418

منابع متفق القول وان