معیارهای امنیتی جدید CTPAT فناوری AIT Worldwide Logistics را نشان می دهد ، سرمایه گذاری های مربوط به حفاظت از محموله

مدیر مسئول اطلاعات AIT گفت: “اطمینان از اینکه قابلیت های ما با هم برابر هستند یا از پیشی گرفتن ، نیازهای CTPAT را تأکید می کند که AIT متعهد است که نه تنها از محموله های مشتریان ، بلکه از داده های حساس آنها و تمامیت زنجیره تأمین آنها محافظت کند.” ، ری شنبلیله. “این اعتبار سالانه همچنین به مشتریان ما ابلاغ می شود که AIT فقط با سازمانهای معتبری که استانداردهای ایمنی و امنیتی صنعت را رعایت یا فراتر می کنند ، شریک است.”

فنلنی خاطرنشان کرد که تعهد به امنیت و امنیت در سطح رهبری – بخشی و بسته ای با ارزش های اصلی شرکت – چیز جدیدی برای AIT نیست. وی همچنین با اشاره به افزودن معاون رئیس جمهور در سال 2019 شرکت جهانی زیرساخت ها ، مایک تگمیتایر، به عنوان یک عنصر اصلی برای اطمینان از عملکرد سیستم های AIT در سطوح امنیتی تأیید شده CTPAT مدتها قبل از آغاز آخرین دوره اعتبار سنجی انجمن در مارس 2020.

فنللی گفت: “از معرفی تأیید هویت دو عاملی در سیستم عامل های داخلی و خارجی تا اجرای آموزش و ارتباطات امنیتی گسترده در سطح شرکت ، ما تحت رهبری مایک گام های بزرگی برداشته ایم.”

CTPAT با هدایت گمرک و حفاظت از مرزهای ایالات متحده ، با مشاغل خصوصی در سراسر بخش همکاری می کند تا از استحکام و ایمنی زنجیره های تأمین جهانی اطمینان حاصل کند. در حدود دو دهه از زمان تشکیل انجمن در نوامبر 2001هزاران سازمان – از جمله واردکنندگان ، شرکت های حمل کننده و تولید کنندگان – داوطلب عضویت شدند.

در مورد CTPAT بیشتر بدانید در aitworldwide.com/CTPAT-certification یا cbp.gov.

درباره AIT World Logistics

AIT Worldwide Logistics با گسترش دسترسی به بازارهایی در سرتاسر جهان که می توانند مواد اولیه ، قطعات و کالاهای نهایی خود را بفروشند و تهیه کنند ، به شرکتها کمک می کند. بیش از 40 سال ، شیکاگورهبر مدیریت حمل و نقل مبتنی بر رویکرد مشورتی برای ایجاد یک شبکه جهانی و مشارکتهای قابل اعتماد در تقریباً هر صنعت از جمله هوافضا ، تجارت الکترونیکی ، مواد غذایی ، دولت ، مراقبت های بهداشتی ، علوم زندگی و خرده فروشی متکی بوده است. با پشتیبانی از فناوری مقیاس پذیر و کاربرپسند ، مدل تجاری انعطاف پذیر AIT راه حل های دقیقا متناسب با زنجیره تأمین برای حمل و نقل دریایی ، هوایی و زمینی را به موقع و بودجه ارائه می دهد. با هم تیمی های متخصص در بیش از 60 مکان در سراسر جهان در آسیا، اروپا و آمریکای شمالی، گزینه های کامل خدمات AIT همچنین شامل ترخیص کالا از گمرک ، مدیریت انبار و خدمات دستکش سفید است. در www.aitworldwide.com اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ماموریت ما

در AIT ، ما با ارائه راه حل های استثنایی لجستیکی در سراسر جهان و در عین حال با اشتیاق و ارزشمند همکاران ، شرکا و جوامع خود ، با جدیت به دنبال فرصت هایی برای جلب اعتماد مشتریان هستیم.

تماس رسانه ای:

مت ساندرز
کپی رایت ارشد
+1 (630) 766-8300
[email protected]

AIT Worldwide Logistics، Inc.
دفتر مرکزی شرکت
701 N. Rohlwing Road
Itasca ، IL 60143

800-669-4AIT (4248)
www.aitworldwide.com

SOURCE AIT Worldwide Logistics، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.aitworldwide.com