مقصد Wyndham اعلام کرد بزرگترین قیمت و قیمت 650 میلیون دلار از یادداشت های ارشد سال گذشته 2026

ORLANDO ، Fla.، 20 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Wyndham Destination، Inc. (NYSE: WYND) (“شرکت”) قیمت گذاری پیشنهاد خصوصی خود (“پیشنهاد”) را امروز اعلام کرد. 650 میلیون دلار مبلغ اصلی اوراق بهادار ارشد خود به دلیل سال 2026 (“یادداشت”) ، که بیانگر الف 150 میلیون دلار از اندازه پیشنهادی که قبلاً اعلام شده بود افزایش یابد. انتظار می رود این پیشنهاد به پایان برسد 24 ژوئیه سال 2020. بسته شدن پیشنهاد منوط به رضایت از شرایط عرفی و بازار است.

شركت قصد دارد از درآمدهای خالص این پیشنهاد برای مقاصد عمومی شركت استفاده كند ، كه ممكن است شامل بازپرداخت بدهی های معوق تحت تسهیلات اعتباری چرخشی خود ، بازپرداخت آینده یادداشت های مطمئن 5.625٪ خود باشد. مارس 2021 و پرداخت هزینه ها و هزینه های مربوط

این یادداشت ها با نرخ 6.625٪ در سال تحمل می شوند. بهره مربوط به یادداشت ها به صورت نیمه تمام سال پرداخت می شود 31 ژانویه و 31 ژوئیه از هر سال ، شروع می شود 31 ژانویه 2021. یادداشت ها بالغ می شوند 31 ژوئیه 2026. یادداشت ها با قیمت 100٪ از مبلغ اصلی آنها ارائه می شدند.

یادداشت ها طبق قانون اوراق بهادار سال 1933 ، اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار”) ، قوانین مربوط به اوراق بهادار دولتی یا قوانین اوراق بهادار از هر حوزه قضایی دیگری ثبت نشده اند ، و ممکن است در آنجا ارائه یا فروخته نشود ایالات متحدهیا به نفع اشخاص ایالات متحده ، به استثنای معافیت قابل اجرا ، یا در معامله ای که مشمول آن نباشد ، الزامات ثبت نام قانون اوراق بهادار و اوراق بهادار دولتی قابل اجرا یا قوانین آسمان آبی است. بر این اساس ، یادداشت ها فقط به افرادی که منطقاً معتقدند “خریدار موسسات صالح” هستند ، ارائه می شود ، زیرا این اصطلاح طبق قانون 144A قانون اوراق بهادار یا خارج از کشور تعریف شده است. ایالات متحده به افراد غیر “ایالات متحده” مطابق با آیین نامه S طبق قانون اوراق بهادار.

یک یادداشت پیشنهادی محرمانه برای ارائه یادداشت ها برای این افراد واجد شرایط ارائه شده است. پیشنهادات مطابق با شرایط و با توجه به شرایط مندرج در چنین تفاهم نامه های محرمانه انجام می شود.

این بیانیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش ، وکالت برای خرید یا پیشنهادی برای خرید یا فروش اوراق بهادار نخواهد بود. هیچ پیشنهادی ، دادخواست ، خرید یا فروش در هیچ حوزه قضایی صورت نمی گیرد که در آن پیشنهاد ، دادخواست یا فروش غیرقانونی باشد. هرگونه پیشنهاد یا درخواستی برای خرید ، اگر اصلاً باشد ، فقط با یک تفاهم نامه پیشنهادی محرمانه انجام می شود. این اطلاعیه مطبوعاتی ، اطلاعیه ای برای بازپرداخت بدهی های معوق تحت تسهیلات اعتباری چرخشی شرکت یا اخطار بازپرداخت یادداشتهای تضمین شده 5.625٪ این شرکت نمی باشد. مارس 2021.

درباره Wyndham Destination، Inc.

Wyndham Destination، Inc. (NYSE: WYND) معتقد است که دنیا را در تعطیلات قرار می دهد. Wyndham مقصد به عنوان بزرگترین شرکت تعویض و تعویض تعطیلات در جهان ، به مسافران روزمره این امکان را می دهد تا ضمن لذت بردن از کیفیت ، انعطاف پذیری و ارزش ویندام ، تجربه تعطیلات خود را در اختیار داشته و یا مبادله کنند. حضور جهانی این شرکت در تقریباً 110 کشور به معنای انتخاب بیشتر برای تعطیلات برای بیش از چهار میلیون عضو و خانواده های صاحب آن ، با 230 استراحتگاه که مدل معاملاتی گاه به گاه را شامل می شود – از جمله مارک های تعطیلات باشگاه های Wyndham® ، WorldMark® توسط Wyndham ، و Margaritaville Vacation Club® توسط Wyndham – و 4،200 استراحتگاه وابسته از طریق RCI ، رهبر جهان در تعطیلات تعطیلات. سال به سال ، یک تیم در سراسر جهان با بیش از 17000 همکار تجربه تعطیلات استثنایی تعطیلات را به خانواده های سراسر جهان ارائه می دهند و این خاطرات را برای ماندگاری یک عمر حفظ می کنند. در مقصد Wyndham ، مقصد مقصد مقصد جهان ما است.

بیانیه های رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی “بیانیه های آینده نگر” به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار ، مصوب و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، به عنوان اصلاح شده ، انتقال انتظارات مدیریت نسبت به آینده بر اساس برنامه ها ، تخمین ها است. و پیش بینی ها در زمان اظهارات شرکت. گفته های پیشرو ، هر جمله ای غیر از اظهارات واقعیت تاریخی است. اظهارات رو به جلو شامل ریسک های شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عوامل است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت از نظر مادی با هر نتیجه ، عملکرد یا دستاوردهایی که توسط چنین اظهارات آینده نگر بیان شده یا متفاوت باشد ، متفاوت باشد. اظهارات آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی شامل اظهارات مربوط به پیشنهاد و استفاده از درآمد حاصل از آن است.

به شما هشدار داده شده است كه به این اظهارات آینده نگر ، كه فقط از تاریخ انتشار این مطبوعات صحبت می كنند ، اعتماد نكردید. عواملی که می توانند نتایج واقعی را از لحاظ اقتصادی با آنچه در بیانیه های آینده نگر متفاوت است ، شامل می شوند ، اما به آنها محدود نمی شوند ، تأثیر بالقوه بیماری همه گیر COVID-19 و برنامه های احتمالی مرتبط با ما و کاهش هزینه و سرمایه گذاری در تجارت ما ، مالکیت تعطیلات را شامل می شود. فروش بهره و گردش و نقدینگی تور ، شرایط عمومی اقتصادی ، عملکرد بازارهای مالی و اعتباری ، دسترسی به نقدینگی ، سرمایه و تأمین مالی در نتیجه COVID-19 و شرایط و هزینه های آن و همچنین رتبه بندی اعتباری شرکت ، رقابت در و محیط اقتصادی برای صنعت زمان ، تأثیر جنگ ، فعالیت تروریستی ، نزاع سیاسی ، حوادث شدید آب و هوایی و سایر بلایای طبیعی ، همه گیری ها (از جمله بیماری همه گیر COVID-19) یا تهدیدات بیماری همه گیر ، خطرات عملیاتی مرتبط با مالکیت تعطیلات و مشاغل تعویض تعطیلات ، عدم قطعیت های مربوط به توانایی ما در تحقق مزایای پیش بینی شده از چرخش هتل b usiness (“Spin-off”) Wyndham Hotels & Resorts، Inc یا واگذاری مشاغل اجاره تعطیلات آمریکای شمالی و اروپایی یا کسب شبکه رزرو اتحاد (“ARN”) ، تحولات غیرقابل پیش بینی مربوط به تأثیر Spin- خاموش ، واگذاری مشاغل اجاره تعطیلات آمریکای شمالی و اروپا ، دستیابی به ARN و معاملات مرتبط با آن ، از جمله هرگونه تأثیر بالقوه بر روابط ما با مشتریان ، تأمین کنندگان ، کارمندان و سایرین که با آنها رابطه داریم و اختلال احتمالی در عملکردهای ما ، توانایی ما در اجرای استراتژی ، زمان و میزان سود سهام آینده و خریدهای سهم ، در صورت وجود ، و همچنین مواردی که در گزارش سالانه شرکت در فرم 10-K شرح داده شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار شرح داده شده است (“SEC” ) بر 26 فوریه 2020گزارش فصلنامه آن در فرم 10-Q ارسال شده به SEC در 6 مه 2020 و گزارش های دوره ای متعاقباً به SEC ارسال می شود. شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی عمومی یا تجدیدنظر در اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه از طریق رویدادهای بعدی و چه در موارد دیگر.

منابع وب:
مقصد Wyndham
روابط سرمایه گذار مقصد Wyndham
توییتر: WynDestination
LinkedIn:WyndhamDestinations

منابع مقصد ویندام

لینک های مربوطه

http://www.wyndhamdestinations.com