نمایشگاه هوایی هفته ناوگان سانفرانسیسکو 2020 که توسط یونایتد پستپونز در پاسخ به COVID-19 به سال 2021 ارائه شد

سانفرانسیسکو، 3 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – در میان نگرانی های COVID-19 ، انجمن هفته ناوگان سانفرانسیسکو امروز اعلام کرد نمایشگاه هوایی ارائه شده توسط یونایتد که قرار بود از 9 تا 11 اکتبر 2020 برنامه ریزی شود ، به طور رسمی به تعویق افتاد 8 اکتبر – 10، 2021 با آمریكا نیروی دریایی آبی فرشتگان به عنوان عمل عنوان.

گفت: “در حالی که ما از داشتن یک نمایشگاه هوایی در سال 2020 ناامید نیستیم ، فقط می توانیم به جلو نگاه کنیم.” جیم برین، رئیس شبکه نمایش هوایی ، شرکت تولید کننده نمایشگاه هوایی. “نمایشگاه هوایی 2021 40 خواهد بودهفتم سالگرد هفته ناوگان سانفرانسیسکو و ما متعهد هستیم تا آن را به بهترین عنوان تبدیل کنیم. “

“سایر رویدادهای نمایش غیر هوایی برای ناوگان هفته 2020 با نیروی دریایی بررسی می شود ، زیرا ما در تلاشیم برنامه نویسی متناسب با شرایط COVID-19 تهیه کنیم. با این حال ، با وسعت نمایش هوایی ارائه شده توسط یونایتد ، امنیت هواداران ، مجریان و همه برگزار کنندگان رویداد اولویت اصلی ما هستند. ” لوئیس لوون، مدیر اجرایی هفته ناوگان سانفرانسیسکو. “ما احساس اطمینان می کنیم که این بهترین تصمیم برای تصمیم گیری بود و ما مشتاقانه منتظر استقبال از بازگشت فرشتگان آبی به منطقه خلیج سال آینده هستیم.”

بلیط های خریداری شده برای نمایشگاه هوایی 2020 در نمایشگاه هوایی 2021 مورد تقدیر قرار می گیرد.

درباره انجمن هفته ناوگان سان فرانسیسکو (SFFWA)– SFFWA 501c3 غیرانتفاعی است که متهم به سازماندهی آن است سان فرانسیسکو جشن مردان و زنان خدمات دریایی ملت ما. علاوه بر این جشن ها ، مرکز کمک های بشردوستانه SFFWA برنامه های آموزشی و آموزشی را در مورد مأموریت های مشترک بشردوستانه / نظامی بشردوستانه و مأموریت های واکنش در برابر سوانح برگزار می کند.

درباره نمایشگاه هوایی هفته ناوگان سان فرانسیسکو ارائه شده توسط یونایتد
نمایشگاه هوایی ساحلی طرفداران زیادی را از سراسر دنیا به خود جلب می کند و همه ساله به عنوان بخشی از جشن های کلی هفته ناوگان سانفرانسیسکو برگزار می شود. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت رسمی به آدرس fleetweeksf.org مراجعه کرده وFleetWeekSF را در فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر دنبال کنید.

درباره شبکه نمایش هوایی
شبکه نمایش هوایی (ASN) بزرگترین و معتبرترین شرکت تولید نمایش هوایی در آمریکای شمالی است. این شرکت با تأسیس در سال 1983 ، بیش از 1000 نمایشگاه هوایی از جمله برخی از مهمترین وقایع معتبر هواپیمایی در طی سه دهه گذشته ارائه کرده است. ASN در 40 مورد از Air Shows تولید کرده است ایالات متحده و 4 استان کانادا. برای اطلاعات بیشتر در مورد شبکه نمایش هوایی ، به این قسمت مراجعه کنید airshownetwork.com وAirShowNetwork را در Facebook ، Instagram و Twitter دنبال کنید.

تماس با ما برای نمایشگاه هوایی هفته ناوگان سانفرانسیسکو ارائه شده توسط یونایتد:
مری برین: 805-687-0158 x 110 ، [email protected]

مخاطب برای سایر سوالات مربوط به هفته ناوگان سانفرانسیسکو: [email protected]

SOURCE نمایشگاه هوایی هفته ناوگان سانفرانسیسکو

لینک های مربوطه

http://www.fleetweeksf.org