“نیش دونگوان” در چین به اینترنت تبدیل شد و نشان از علاقه انسانی به “کارخانه جهانی”

دانگ گوان ، چین، 21 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – اخیراً ، مستند Bite of دونگوان از طریق اینترنت پخش می شود چینمنعکس کننده دونگوان فرهنگ غذایی شهر این برنامه توسط دفتر اطلاعات شهرداری دونگوان برنامه ریزی شده و توسط آن تهیه شده است چین تیم برتر مستندهای غذایی و فرهنگی. اکنون با نشان دادن علاقه انسانی به “کارخانه جهانی” ، تقریباً 100 میلیون بررسی دریافت کرده و توجه گسترده ای را به خود جلب کرده است.

این مستند بیش از 130 نوع ارائه می دهد دونگوان مواد و غذاهای محلی از طریق مجموعه ای از شخصیت ها و داستان های پر جنب و جوش ، فرهنگ متنوع غذایی را در شهر تولید نشان می دهد ، در طول توسعه سریع شهر ، سنت به خوبی نگه داشته شده و نگرش مردم محلی را برای زندگی نشان می دهد.

دونگوان، کارخانه جهان ، هنگام توسعه ، فرهنگ خود را رها نمی کند. امیدواریم که از طریق غذا ، محلی بتواند به ارزش سبک زندگی و عادات غذایی خود توجه کند ، بنابراین هویت خود را پیدا کند ، در حالی که افراد غیر محلی می توانند بدانند دونگوان از منظر دیگر ، “گفت لی جی، تهیه کننده مستند.

در سالهای اخیر، دونگوان، به عنوان یک شهر تولید معروف ، توجه جهان خارج را به خود جلب کرده است. با این حال ، تغییرات صنعتی و مهاجرت مداوم کارگران صنعتی در گزارش خبری خارج از کشور بدون تغییر باقی مانده است. دونگوان به عنوان یک شهر تولید سنتی در نظر گرفته شده است که کورکورانه توسعه سریع اقتصادی و گسترش فضای شهری را دنبال می کند ، در حالی که مردم جایی برای کیفیت زندگی بهتر باقی نمی گذارد. این مستند به مردم اجازه می دهد طرف دیگر این کارخانه جهان را ببینند.

دونگوان چن شیائوکینگ ، رئیس برنامه ریز مستند و مدیر اصلی مستند Once Upon a Bite ، گفت: نه تنها محصولاتی را برای جهان تولید می کند ، بلکه غذای خوشمزه ای نیز ایجاد می کند. دونگوان با الهام از خود شهر و افرادی که در این مستند فیلم برداری شده اند. مردم ساکن در شهر ، چه محلی و چه غیر ، داده اند دونگوان ویژگی های جدید غذاهای سنتی سنتی ، آسان ، پذیرایی و عمل گرا بودن. این مستند به افراد محلی اجازه می دهد هویت خود را پیدا کنند. همچنین به عنوان یک بستر ارتباطی کار می کند دونگوان برای بهبود تصویر شهر از طریق غذاهای محلی. چن شیائوکینگ گفت: این مستند نه تنها در مورد وراثت غذا صحبت می کند بلکه در مورد یک دوره نیز صحبت می کند: از طریق غذا ، مردم می توانند تغییرات ایجاد شده با اصلاحات و گشایش را ببینند. دونگوان. اینک اکنون به یک شهر تولیدی مشهور در جهان تبدیل شده است و مردم جهان را به خود جلب می کند تا به اینجا بیایند و عطر و طعم خود را از جهان جمع کنند.

جدا از غذا ، این مستند همچنین علاقه انسان به یک زندگی قابل زندگی را باز می کند دونگوان، نمای دیگری از یک شهر تولید را آشکار می کند. در یک خبر داغ اخیر چینی ، وو گویچون ، کارگر مهاجر مشغول به کار بود دونگوان برای سالهای طولانی ، قبل از رفتن به وی ، یک پیام جالب برای کتابخانه دانگوان به جای گذاشت دونگوان. بعداً ، پیام وی به طور گسترده در اینترنت پخش شد و مردم به واسطه عشق او به خواندن و دلبستگی به آن سوق پیدا کردند دونگوان. به زودی دولت محلی به وی کمک کرد تا شغل جدیدی پیدا کند. داستان با یک پایان خوش ، کاملاً نمایانگر فراگیر بودن و مهربانی شهر است. سال گذشته ، دونگوان اولین فیلم مستند “عصر ساخت” را تولید کرد. قسمت اول “کارگران شگفت انگیز” درباره داستان های مبارز کارگران صنعتی محلی است و همچنین نشانگر شمول شهر است.

غذا برای زندگی اساسی است. از آنجا که سوژه فیلم نزدیک به زندگی با وسیع ترین مخاطب است ، غذا به راحتی می تواند توجه و توجه مشترک را برانگیزد. در حال حاضر ، یک نیش از دونگوان شروع به انتشار در خارج از کشور کرده است. امید است که تعداد بیشتری از مردم دنیا بتوانند عاشق غذاهای چینی شوند و درک کنند دونگوان از طریق غذا

منبع دفتر اطلاعات شهرداری دونگوان