هتل های منتخب قیمت پیشنهادی مناقصه خود را تا 183429،000 دلار از یادداشت های برجسته 5.750٪ برجسته خود به دلیل سال 2022 اعلام کردند

پیشنهاد مناقصه با توجه به شرایط و ضوابط مندرج در پیشنهاد خرید ، تاریخ تاريخ انجام شده است 9 ژوئیه سال 2020، (همانطور که اصلاح شده و ممکن است بیشتر یا اصلاح شده باشد ، “پیشنهاد برای خرید”). پیشنهاد مناقصه در پایان ساعت 12:00 نیمه شب ، ساعت شهر نیویورک منقضی می شود 5 آگوست 2020مگر اینکه زودتر فسخ شود.

“توجه کامل” برای هر یک 1000 دلار مبلغ اصلی یادداشت های معتبر که به موجب مناقصه پیشنهاد شده و برای خرید پذیرفته شده اند ، به روشی که در پیشنهاد پیشنهاد خرید خریداری شده است با مراجعه به پخش ثابت برای یادداشت های مندرج در جدول بالا تعیین شده است به اضافه بازده بر اساس قیمت پیشنهادی امنیت مرجع خزانه داری ایالات متحده که در جدول فوق در آمده است 10:00.امروز ، نیویورک سیتی ، و شامل حق بیمه اولیه پیشنهاد در جدول بالا است.

فقط دارندگان یادداشتهایی که به طور مناقصه مناقصه کرده اند و یادداشت های خود را به طور معتبر در یا قبل از آنها پس نمی گیرند ساعت 5 بعد از ظهر، زمان نیویورک سیتی ، در 22 ژوئیه سال 2020 (از این تاریخ و زمان ، “زمان اولیه پیشنهاد مناقصه”) واجد شرایط دریافت ملاحظه کل برای یادداشتهای پذیرفته شده برای خرید می باشد. دارندگان یادداشتها همچنین از یادداشتهای خود به منزله معتبر مناقصه ای دریافت می كنند و برای خرید از آخرین تاریخ پرداخت بهره تا تاریخ تسویه حساب ، اما شامل آن نمی پذیرند. حقوق برداشت برای یادداشت ها در تاریخ منقضی شده است ساعت 5 بعد از ظهر، زمان نیویورک سیتی ، در 22 ژوئیه، 2020. روشن است 24 ژوئیه سال 2020، شرکت انتظار دارد مبلغ یادداشت هایی را بپذیرد که قبل از شروع یا در اوایل مناقصه معتبر مناقصه شده اند و برای خرید پذیرفته شده اند.

از آنجا که پیشنهاد مناقصه برای یادداشت ها از اوایل زمان مناقصه به طور کامل مشترک شده بود ، شرکت هیچ یک از یادداشت هایی را که معتبر پس از زمان اولیه مناقصه ارائه شده ، خریداری نمی کند. از آنجا که مبلغ اصلی مبلغ یادداشتهایی که به طور مناقصه مناقصه شده اند و معتبر نیستند قبل از زمان اولیه پیشنهاد مناقصه از حداکثر مبلغ مناقصه جمع تجاوز نمی کند ، شرکت برای خرید کلیه این یادداشت های مناقصه را پذیرفته است.

اطلاعات مربوط به پیشنهاد مناقصه

اوراق بهادار ولز فارگو ، LLC ، J.P. مورگان اوراق بهادار LLC و گلدمن ساکس و شرکت LLC به عنوان مدیران فروشنده برای پیشنهاد مناقصه خدمت می کنند. سرمایه گذاران با سؤال در مورد پیشنهاد مناقصه ممکن است با Wells Fargo Securities، LLC با شماره (704) 410-4759 (جمع آوری) یا (866) 309-6316 (عوارض رایگان) تماس بگیرند یا [email protected]، JP مورگان اوراق بهادار LLC در (212) 834-2042 (جمع آوری) یا (800) 834-4666 (بدون عوارض) یا گلدمن ساکس و شرکت LLC در (212) 357-1452 (جمع آوری) یا (800) 828- 3182 (عوارض رایگان).

هیچکدام از شرکت ها یا شرکت های وابسته به آن ، هیئت مدیره مربوطه ، مدیران نمایندگی ، مناقصه و اطلاعات و یا متولی با توجه به یادداشت ها توصیه ای در مورد اینکه آیا دارندگان باید در پاسخ به پیشنهاد مناقصه ، هیچگونه یادداشتی را ارائه ندهند ، و نه شرکت و نه شخص دیگری به هیچ کس اجازه نداده است چنین توصیه ای را انجام دهد. دارندگان باید تصمیم خود را در مورد مناقصه هر یك از یادداشت های خود و در صورت اینكه مبلغ اصلی یادداشت ها برای مناقصه بگیرند ، اتخاذ كنند.

این بیانیه مطبوعات فقط برای اهداف اطلاعاتی است و پیشنهادی برای خرید نیست و یا درخواست پیشنهادی برای فروش ، هیچ یک از یادداشت ها و پیشنهاد مناقصه پیشنهادی برای خرید یا درخواست پیشنهاد برای فروش یادداشت ها نمی باشد. در هر حوزه قضایی و یا در هر شرایطی که چنین پیشنهاد یا دادخواست غیرمجاز باشد. جزئیات کامل پیشنهاد مناقصه در پیشنهاد خرید برای شما درج شده است. دارندگان به شدت توصیه می شوند که پیشنهادات برای خرید را با دقت بخوانند ، از جمله موادی که در آن به وسیله مرجع درج شده است ، زیرا آنها حاوی اطلاعات مهم هستند. پیشنهاد خرید ممکن است از D.F. King & Co.، Inc. بصورت رایگان و با تماس با (212) 269-5550 (جمع آوری برای بانک ها و کارگزاران) یا (800) 967-7510 (بصورت رایگان برای همه دیگران) و یا از طریق ایمیل به [email protected].

درباره هتل ها انتخاب کنید®
Choice Hotels International، Inc. (NYSE: CHH) یکی از بزرگترین فروشندگان پروانه مسکن در جهان است. با بیش از 7،100 هتل ، نمایندگی بیش از 590،000 اتاق ، در بیش از 40 کشور و سرزمین از آن 31 مارس 2020، خانواده Choice® از مارک های هتل طیف وسیعی از گزینه های اقامتی با کیفیت بالا از خدمات محدود تا هتل های تمام خدمات در بخش های مجلل ، متوسط ​​، مقیاس متوسط ​​، اقامت طولانی و اقتصادی را در اختیار مسافران و مسافرت های تفریحی قرار می دهد. برنامه وفاداری Choice Privileges® برنده جوایز اعضا از اعطای جوایز روزمره تا تجربیات استثنایی ، مزایای اعضا را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.choicehotels.com مراجعه نمایید.

رو به جلو بیانیه
هنگام استفاده در این بیانیه مطبوعات ، کلمات “انتظار” ، “باور” ، “پیش بینی” ، “برنامه” ، “” ، “باید” ، “ممکن است” ، “تخمین” و عبارات مشابه برای شناسایی “رو به جلو” در نظر گرفته شده اند. اظهارات مشروط ، “جمله هایی را شامل می شود ، اما محدود به آن نیست ، در مورد توانایی شرکت در تکمیل پیشنهاد مناقصه و کاهش بدهی معوق خود در بازه های زمانی پیش بینی شده یا اصلاً و سایر خطرات و ابهامات شرح داده شده در پیشنهاد برای خرید. چنین اظهارات آینده نگر خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عوامل را شامل می شود ، كه ممكن است باعث شود نتایج واقعی ما از نظر معنایی با آنچه بیان شده یا دلالت شده در بیانیه های آینده نگر است ، متفاوت باشد. چنین عواملی شامل ریسکهایی است که در پرونده شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار شرح داده شده است ، از جمله گزارش سالانه ما در فرم 10-K و گزارش های سه ماهه ما در مورد فرم 10-Q. ما هیچ مسئولیتی را برای به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه در مورد رویدادهای آینده یا در غیر این صورت ، جز در مواردی که طبق قانون لازم است ، به عهده نمی گیریم.

© 2020 Choice Hotels International، Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

SOURCE Choice Hotels International، Inc.

لینک های مربوطه

www.choicehotels.com