هتل ها Assail SF Ordance تمیز کردن را به عنوان ناامن برای کارگران

سانفرانسیسکو، 7 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – سانفرانسیسکو مصوبه هیئت نظارت بر سه شنبه آیین نامه ساختمان های سالم ، کارکنان هتل را در معرض خطر بیشتری از قرار گرفتن در معرض COVID-19 قرار می دهد ، بازگشت کارگران را به تاخیر می اندازد و ضمن اینکه معافیت دفاتر خود سرپرستان ، نیازهای نظافتی پرهزینه و غیر ضروری را به یک صنعت اضافه می کند. .

اعضای شورای هتل از سانفرانسیسکو، انجمن هتل و اقامتگاه کالیفرنیا ، کارشناسان ایمنی در محل کار و سان فرانسیسکو جامعه تجارت مجدداً مخالفت شدید خود را با دستورات آیین نامه که نیاز به تمیز کردن مکرر دیوارها و لوسترهای هتل با لمس کم از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) و کالیفرنیا توصیه های وزارت بهداشت عمومی (CDPH).

“این آیین نامه برای خدمت به منافع عمومی كمك می كند ، به صنعت شماره ی 1 آسیب می رساند سانفرانسیسکو و بیشتر بازگرداندن بیش از 25،000 را به تأخیر می اندازد سانفرانسیسکو کارمندان هتل برای کار “گفتند کوین کارولرئیس جمهور و مدیرعامل شورای هتل از سانفرانسیسکو

“رأی سرپرستان امروز ممکن است زنگ خطر برای بسیاری باشد سانفرانسیسکو هتل ها و کارمندان آنها گفتند لین S. محرفلد، رئیس و مدیرعامل انجمن هتل و اقامتگاه کالیفرنیا. “استانداردهای فراگیر و پرهزینه‌ی دستورالعمل تأخیر خواهد کرد سانفرانسیسکو توانایی هتل ها برای بازگشایی مجدد ، و فشار برخی از آنها به نقطه شکستن بقا در شهری که بیش از حد کنترل نشده و بیش از حد طولانی است. “

استانداردهای نظم ، تمیز کردن و پیشگیری از بیماری در هتل های توریستی و ساختمان های بزرگ تجاری ، توسط سرپرست پیشنهاد شده است آرون پسسین به نمایندگی از حامیان خود در اتحادیه کارگری UniteHere Local 2. در تاریخ 3-0 به تصویب رسید 29 ژوئن توسط کمیته کاربری و حمل و نقل اراضی ، که قبل از ارسال آن به هیئت مدیره ، اصلاحاتی را انجام داده است.

در این آیین نامه آمده است که کارکنان اتاقهای اشغالی را هنگامی که یک مهمان چند روز بماند تمیز می کنند ، مگر اینکه سرپناه از تمیز کردن روزانه خودداری کند و به طور چشمگیری خطرات احتمالی قرار گرفتن در معرض کارمندان را افزایش می دهد.

وی گفت: “نیازی به افزایش تعداد دفعاتی نیست که یک کارمند هتل در مواقعی که سرنشینان در حال تغییر نیستند ، باید وارد اتاق میهمان و تمیز شوند. لن ولزیرئیس سابق کالیفرنیا بخش ایمنی و بهداشت شغلی ، آژانس دولتی مسئول استانداردهای بهداشت و ایمنی کارکنان. “این آیین به نظر خوب می رسد ، اما برخی از مفاد آن می توانند با دقت بیشتری مورد تفکر قرار گیرند.”

آیین نامه اضافه خواهد شد 220،000 دلار براساس یک مطالعه مستقل توسط هتل Asset Value Enhancement ، هزینه های مربوط به یک هتل 250 اتاق متوسط ​​، که هزینه های هر اتاق شغلی را از نیازهای نظافت افزایشی و عملیاتی مانند کار ، مواد و لباس های شسته شده ، منحصر به فرد برای آیین نامه محاسبه کرده است. این هزینه ها بالاتر از حد تخمینی است 498،000 دلار که متوسط ​​هتل 250 اتاقه برای نصب بهترین روشها برای تمیز کردن و مسافت های اجتماعی مطابق توصیه CDC ، CDPH و انجمن های هتل ها و مارک های مهم هتل متحمل خواهد شد.

سانفرانسیسکو هتل ها با توصیه های CDC ، Gov. Newsom ، CDPH ، Cal / OSHA و سان فرانسیسکو دفتر بهداشت عمومی برای تدوین استانداردهای ایمنی بهداشتی که از هر صنعت دیگری فراتر از بیمارستانها باشد. دستورالعمل های Clean + Safe صادر شد 30 آوریل، بیش از دو ماه قبل از اینكه پسكین آیین نامه خود را معرفی كند ، تقریباً سه هفته پس از دولت موقت آمد. Newsom اجازه داد كه كشور بتواند هتل ها را بازگشایی كند. استانداردهای هتل شامل موارد زیر است:

  • برنامه های COVID-19 سفارشی برای هتل ها
  • آموزش ایمنی کارمندان به زبان انگلیسی و اسپانیایی
  • علائم دوردست اجتماعی روشن و مناسب
  • تحویل و استفاده از تجهیزات محافظ شخصی برای کارمندان
  • جهت تمیز کردن ایمنی کارمندان و میهمانان

استانداردهای هتل از توصیه های CDC ، CDPH و Cal / OSHA پیروی می کنند که توسط 54 از 58 به عنوان راهنمایی مورد استفاده قرار گرفته اند کالیفرنیا شهرستانها

سوالات:
پیت هیلان: 831-227-5984 / [email protected]
دیوید پری: 415-676-7007 / [email protected]

منبع: هتل هتل و اقامتگاه کالیفرنیا