هزاران هشدار درایورهای باری غیرقانونی با مصرف کننده ، هشدار NICB

به دنبال یک تصادف ، بسیاری از رانندگان به طور قابل توجهی از این تجربه متزلزل می شوند. این کلاهبرداری به گونه ای طراحی شده است که رانندگان بتوانند اسناد خالی را امضا کنند تا “مجاز” شوند. پس از آن ، آسمان در هنگام اضافه کردن هزینه های دیگر و امضای شما ، توافق شما را نشان می دهد. در بسیاری از موارد ، شرکت های دوچرخه با تأسیسات تعمیر بدنه اتومبیل در ارتباط هستند و یا حتی در این زمینه همکاری می کنند تا هزینه خدمات اضافی را برای خدمات انجام نشده یا غیر ضروری اضافه کنند.

وی گفت: “ما مواردی دیده ایم که رانندگان کامیون ها با قربانیان تصادف به جنگ طلب تبدیل می شوند.” فرد لوهانمدیر عملیات منطقه جنوب غربی دفتر جرائم بیمه ملی. “هر اپراتور قانونی مشكلات نگرانی های شما را برآورده خواهد كرد. یك نامشروع چنین نخواهد كرد.”

NICB به رانندگان توصیه می کند برای جلوگیری از رانندگان کامیون یدک کش ، این مراحل را دنبال کنند:

  • هرگز به یک اپراتور کامیون یدک کش که ناخواسته می آید اجازه ندهید تا وسیله نقلیه خود را بگیرد مجوز ندهید.
  • اگر شما یا نیروی انتظامی با یک دستگاه کامیون به صحنه نیاوردید ، با آن اپراتور برخورد نکنید.
  • اطلاعات بیمه خود را به اپراتورهای دوچرخه ارائه ندهید.
  • اطلاعات مربوط به دارندگان وام های شخصی را در اختیار اپراتورهای کامیون قرار ندهید.
  • تأیید کنید که علائم کامیون دوتایی همانند اسناد موجود در مورد اسنادی است که اپراتور کامیون در اختیار شما قرار می دهد (ممکن است آنها بگویند “با شرکت بیمه شما” کار می کنند).
  • اگر دوچرخه علامت مشخص کردن نام شرکت دوچرخه را نشان نمی دهد ، از شرکت درخواست کنید.
  • اگر مشروعیت یک اپراتور یدک کش شک دارد ، با پلیس تماس بگیرید.
  • تا زمان تهیه لیست قیمت چاپی ، به اپراتور کامیون اجازه ندهید که وسایل نقلیه خود را ببندد ، شامل هزینه های ذخیره روزانه و هزینه های متفرقه که در صورت اتومبیل سواری شما اعمال می شود (اگر قیمت خیلی زیاد به نظر می رسد ، از پلیس یا بیمه خود بپرسید. شرکت برای تماس با یک سرویس بکسل برای شما) و اسناد و مدارک نشان می دهد که اگر وسیله نقلیه در آن است که اگر محل انتخاب شما نیست ، در آن استراحت می شود.

می توانید نکات محافظت بیشتری در اینجا بیابید.

PSA: کلاهبرداری بکسل (0:60)
https://youtu.be/RrQ96q3R-MM

PSA: کلاهبرداری بکسل (0:30)
https://youtu.be/G-t5pxqtxfE

گزارش تقلب: هر کس با اطلاعات مربوط به کلاهبرداری بیمه یا سرقت وسایل نقلیه می تواند آن را به صورت ناشناس با تماس با شماره تلفن 800.TEL.NICB (800.835.6422) یا ارسال یک گزارش فرم در وب سایت ما

درباره دفتر ملی بحران بیمه ملی: دفتر مرکزی در دس Plaines ، Ill.، NICB پیشرو سازمان غیر انتفاعی کشور است که منحصراً به پیشگیری ، کشف و شکست کلاهبرداری بیمه و سرقت وسایل نقلیه از طریق تجزیه و تحلیل داده ها ، تحقیقات ، یادگیری و توسعه ، امور دولتی و امور عمومی اختصاص داده است. NICB توسط بیش از 1400 شرکت بیمه املاک و تلفات و سازمانهای خود بیمه شده پشتیبانی می شود. شرکت های عضو NICB بیش از این نوشتند 526 میلیارد دلار در حق بیمه در سال 2019 یا بیش از 82٪ از بیمه خسارت املاک کشور. این شامل بیش از 95٪ (241 میلیارد دلار) بیمه اتومبیل شخصی کشور. برای یادگیری بیشتر مراجعه کنید www.nicb.org.

آخرین مطالب را در صفحات اجتماعی ما دریافت کنید:
فیس بوک
توییتر
لینکدین
YouTube
اینستاگرام
اسنپ ​​چت
وبلاگ

SOURCE دفتر جرائم بیمه ملی

لینک های مربوطه

http://www.nicb.org