همکاران LaGuardia Gateway برای افتتاح نخستین هفت دروازه Western Conourse در ترمینال جدید B

نیویورک، 30 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – LaGuardia Gateway Partners (LGP) ، نهاد خصوصی که در حال ترمیم و بازسازی ترمینال B فرودگاه LaGuardia است ، اعلام کرد که هفت دروازه اول کنفرانس غربی از ترمینال جدید برتر B را در کشور باز خواهد کرد. 5 آگوست 2020. با افتتاح این هفت دروازه ، ترمینال B یک قدم به فرماندار نزدیکتر است اندرو M. Cuomo’s چشم انداز یک فرودگاه LaGuardia در قرن بیست و یکم. این پروژه به دلیل تلاشهای مشترک بین اداره بندر از این امکان پذیر است نیویورک و نیوجرسی، شرکای خصوصی و کارگران ساختمانی در سراسر ایالت نیویورک که خستگی ناپذیر کار کرده اند تا این طرح را زنده کنند.

کنفرانس جدید 218،000 فوت مربعی در دو مرحله افتتاح خواهد شد تا درهای ساخت باقی مانده در ترمینال اصلی بتوانند در حین ساخت و ساز عملیاتی شوند. در این مرحله اول ، هفت از 17 دروازه به همراه روزنامه خبری گاتهام نیوز و بخشی از پارک کانکشن باز خواهد شد که دارای فضای سبز و نیمکت است. این کانکس دارای نور طبیعی زیادی و سقف های بلند در ارتفاع تا 55 پا است. سرویس بهداشتی آن به طرز فکری طراحی شده است ، از جمله غرفه های بزرگ و بالای قفسه های سینک برای خشک نگه داشتن وسایل.

علاوه بر این ، Concourse Western دارای دو قطعه است شهر نیویورک الهام گرفته از آثار هنری ، با یک مجسمه توسط رومرو بریتو. اپل بزرگ قطعه ای است که از آقای Britto به هواپیمایی آمریکایی برای نمایش در LaGuardia در سال 2006 هدیه شده است. این هنرمند اخیراً این قطعه را ترمیم کرده است و اکنون به ترمینال B. برمی گردد. این مجسمه از عشق او الهام گرفته شد شهر نیویورک و از رنگهای پر جنب و جوش برای انتقال شادی و امید استفاده می کند.

قطعه دوم با عنوان ادای احترام کوئینز توسط میرس یک. هنرمند است جاناتان کوهن، یا مِرِس یك برای نامزد خود. قطعه کارت پستال بصری است کوئینز ، نیویورک. او از کد فرودگاهی سه نامه به عنوان یک وقف بصری برای شهرک کودکی خود و پایگاه خانه موزه مشهور در فضای بازش ، 5 Pointz استفاده کرد. این قطعه بر روی دیوار Gotham News توسط اپراتور فروشگاه Marshall Retail Group نصب شده است که هنگام ورود به دروازه ، از هواپیما دیده می شود.

خطوط هوایی آمریکایی در کنسول غربی جدید فعالیت خواهد کرد و همچنین همچنان از ساخت دروازه D ترمینال اصلی کار می کند. مسافران در سالن ورود و خروج ترمینال B ترمینال جدید و با نام تجاری جدید ، که در ژوئن سال 2020 افتتاح شده و از طریق یک پیاده روی موقت به کانون غربی جدید متصل می شوند ، اعلام حضور خواهند کرد. فاز نهایی کنوانسیون غربی قرار است تا اوایل سال 2022 افتتاح شود.

“افتتاح امروز هفت دروازه جدید جدید در ترمینال B’s Western West Concourse بخشی از 18 ماه پیشرفت است زیرا ما در نزدیکی خط پایان تحول کامل فرودگاه LaGuardia هستیم ،” گفت ریک پنبهمدیر اجرایی اداره بندر نیویورک و نیوجرسی. “با تشکر از دیدگاه و رهبری فرماندار کووومو ، ساخت یک فرودگاه کاملاً جدید لا لاگوردیا با سرعت کامل پیش رو با افتتاح این تابستان در سالن ورودها و خروج های جدید ، افتتاح زود هنگام محوطه و دروازه های جدید و تکمیل تقریبا 75٪ از همه ادامه دارد کار جاده ای به دلیل کاهش ترافیک. “

“افتتاح این اولین دروازه ها در Concord غربی یک دستاورد دیگر در توسعه مجدد ترمینال B در سال جاری است.” گفت جین گاروی، رئیس Meridiam آمریکای شمالی و مدیر هیئت مدیره ، LaGuardia Gateway Partners. “ما از دیدگاه فرماندار کومو در مورد این پروژه که در نزدیکی خط پایان در بازسازی ترمینال B. قرار داریم ، سپاسگزاریم.”

“به عنوان یک سرمایه گذار سهام عدالت ، توسعه دهنده و مدیر شرکت LaGuardia Gateway Partners ، Vantage مفتخر است که افتتاحیه افتخار Western Concourse را ، آخرین نقطه عطف در تلاش های مشترک ما برای انقلابی کردن در ترمینال B LaGuardia ، جشن می گیرد.” گفت جورج کیسی، رئیس و مدیرعامل ، گروه فرودگاه وانتاژ. “ما به همراه شرکای خود ، ما یک تجربه مسافرتی متحول شده در ترمینال B را تجربه می کنیم ، این نشان دهنده دیدگاه فرماندار کووومو برای فرودگاه جدید LaGuardia است.”

“به عنوان شریک اصلی شرکت سرمایه گذاری مشترک Skanska-Walsh که مسئولیت طراحی و ساخت ترمینال B جدید فرودگاه LaGuardia را بر عهده دارد ، Skanska ایالات متحده با افتتاح نقطه عطف امروز ترمینال B Concourse غربی ، از پیشرفت ما در جهت این توسعه جدی انتقاد می کنیم. ” گفت ریچارد کندی، رئیس جمهور و مدیر عامل ، Skanska ایالات متحده آمریکا. وی ادامه داد: افتتاح این دروازه ها قبل از برنامه جدیدترین دستاورد در تبدیل مداوم LaGuardia به یک فرودگاه در سطح جهانی است. کار بر روی این پروژه اساسی در طول همه گیری های COVID-19 نیاز به فداکاری خستگی ناپذیر تیم ، طراحان و پیمانکاران فرعی و نزدیک دارد. همکاری با شرکای ما LGP و Authority Port. “

“افتتاح Concourse Western یک نقطه عطف دیگر است که ما مفتخریم که در بازسازی کلی ترمینال B به پایان رسیده ایم.” گفت استوارت استیومدیر ارشد اجرایی شرکای دروازه LaGuardia. ما از همکاران خود سپاسگزاریم که به ما در ایجاد ترمینال B با نام تجاری جدید کمک کرده اند که خدمات عالی را برای مسافران با طراحی خلاقانه و پایدار ترکیب می کند. “

“راه اندازی عملیات از اولین مرحله Western Concourse یک لحظه مهم برای شرکت های هواپیمایی آمریکایی است و ما را به LGA کاملاً جدید نزدیک می کند.” گفت جیم موسینایب رئیس هاب ها و دروازه های شمال شرقی برای شرکتهای هواپیمایی آمریكا. “تجربه بی نظیر و کلاس جهانی که توسط تالارها و سالن ها و ورود به سیستم ترمینال کاملاً جدید ارائه شده است ، باعث افزایش و تحول مشتری در مسافرت از مرز به دروازه می شود.”

که در ژوئیه 2015فرماندار کوومو از چشم انداز توسعه مجدد فرودگاه LaGuardia پرده برداشت که شامل ترمینال B. 1.3 میلیون فوت مربع جدید با ارزش ساخت $ 4Bپروژه ترمینال B یکی از بزرگترین مشارکتهای دولتی و خصوصی در تاریخ آمریکا و بزرگترین آن در حمل و نقل هوایی ایالات متحده است. بازسازی ترمینال B شامل ترمینال جدید 35 دروازه ، پارکینگ و یک سالن مرکزی است که با اتصال به ترمینال C ، فرودگاه را متحد می کند که در حال بازسازی نیز می باشد.

عکس های اختصاصی از کانکس ، از جمله پیشنهادات و امکانات موجود ، در این آدرس ها موجود است: https://sunshinesachs.egnyte.com/fl/vgNTyHq3Rp#folder-link/

برگه اطلاعات با اطلاعات بیشتر در صورت درخواست در دسترس است.

درباره LaGuardia Gateway همکاران:
LaGuardia Gateway Partners توسط بندر اداره انتخاب شد نیویورک و نیوجرسی برای ارائه یک پروژه گسترده توسعه سرمایه در ترمینال B فرودگاه LaGuardia که امکانات و عملیات ترمینال کلاس جهانی را برای مسافران و خطوط هوایی فراهم می کند. LaGuardia Gateway Partners از گروه های Vantage Airport Group ، Skanska ، Meridiam و JLC Infrast ساختار برای توسعه و سرمایه گذاری عدالت تشکیل شده است. Vantage Airport Group برنامه توسعه مجدد و مدیریت ترمینال B را هدایت می کند ، با Skanska Walsh به عنوان طراحی ساخت سرمایه گذاری مشترک و HOK و WSP برای طراحی.

اعضای LaGuardia Gateway Partners در بیش از 350 پروژه هواپیمایی و حمل و نقل در سطح جهان و داخل کشور ، از جمله فرودگاه های بین المللی در نیویورک (جان اف کندی) ، شیکاگو، دوحه، دهلی، لس آنجلس، سانتیاگوو ناسائو. برای اطلاعات بیشتر ، به www.laguardiaB.com مراجعه کرده یا در توییتر درterminalBLG دنبال کنید.

مخاطب: آفتاب ساکس، [email protected]

SOURCE LaGuardia Gateway همکاران

لینک های مربوطه

http://www.laguardiaB.com