هیوندای امیدوار است که در 22 سالگی 11 میلیون دلار جایزه خود را به کودکان در مبارزه با سرطان کمک کند

وی ادامه داد: “همه گیر رمان کروناویروس (COVID-19) بی سابقه است و ما را به یادآوری ضرورت جمع شدن برای کمک به یکدیگر یادآوری می کند. در حالی که در نحوه ارائه خدمات و مراقبت های ویژه به کودکانی که در این مواقع با سرطان مبارزه می کنند ، تغییر کرده است ، یک ثابت. همچنان عزم ما برای یافتن درمانی برای این بیماری است. ” اسکات فینک، رئیس هیئت مدیره هیوندای امید در چرخ و رئیس و مدیر عامل هیوندای جدید بندر ریکی و وسلی چاپل. “امسال ، ما برای حمایت از آزمایش COVID-19 و تأمین بودجه تحقیقاتی اضافی ، کمک های مالی اهدا می کنیم.”

هر 36 دقیقه در آمریكا ، كودك مبتلا به سرطان كودكان تشخیص داده می شود. امسال 22 استدوم سال متوالی حمایت سازمان از این امر. موضوع کمپین “من می توانم. می توانیم. با یکدیگر پایان دادن به سرطان دوران کودکی ، “اهمیت امید و همکاری مشترک برای پایان دادن به سرطان کودکی را برجسته می کند. هیوندای و فروشندگان آن از طریق HHOW بیش از 172 میلیون دلار به تحقیقات مربوط به سرطان در زمینه نجات جان کودکان از سال 1998. کلیک کنید اینجا برای تماشای فیلم مبارزات انتخاباتی ما برای سال 2020.

تحقیق 2020 گیرندگان کمک هزینه
HHOW امسال 25 کمک هزینه تحقیقاتی جدید به بیمارستان های کودکان در سراسر کشور اعطا کرده است. این کمک های مالی از دو دسته جوایز تشکیل شده است: 10 کمک هزینه محققان جوان (200000 دلار هریک از آنها) و 15 کمک هزینه تحصیلی هیوندای ()300000 دلار هر یک). دریافت کنندگان کمک هزینه به عنوان بخشی از یک فرآیند رقابتی و بازبینی شده توسط نهادهای عضو گروه انکولوژی کودکان مبتنی بر ایالات متحده انتخاب شدند. هر جایزه در یک مراسم دست زدن به مجازی که در ماه سپتامبر برگزار می شود ارائه می شود.

سفیران جدید ملی جوانان
HHOW سفیران جدید ملی جوانان را هر دو سال یک بار انتخاب می کند تا نماینده این سازمان در کارزارهای سراسر کشور باشد. این سخنگویان سفیر ، بازماندگان سرطان کودکان هستند ، که برای به اشتراک گذاشتن داستان های امید خود برای کودکان دیگری که در معرض سرطان هستند ، خدمت می کنند. HHOW مفتخر است اعلام کند که آقای الکس فرم، 12 ، از Chapel Hill، NC و خانم جوردین هرناندز، 13 ، از کنکورد ، کالیفرنیا سفیران ملی جوانان 2020-2022 انتخاب شده اند. الکس و جوردین داستانهای باورنکردنی از شجاعت و قدرت دارند و از صدای آنها برای الهام بخشیدن به کودکان و خانواده های دیگر که در معرض سرطان کودکان هستند استفاده خواهند کرد. اطلاعات بیشتر در مورد داستانهای آنها در وب سایت ما درج شده است.

پاسخ COVID-19
جدید امسال ، HHOW اعلام کرد 4.4 میلیون دلار کمکهای مالی به بیمارستانهای کودکان و مؤسسات دیگر برای کمک به مبارزه با COVID-19. coronavirus رمان یک تهدید ویژه برای کودکان مبتلا به سرطان کودکان است که اغلب سیستم ایمنی بدن را به خطر می اندازند. کمک هزینه HHOW به بیست و سه (23) مراکز آزمایش رانندگی از طریق COVID-19 به خانواده ها این امکان را می دهد تا مراقبت های لازم را در یک محیط امن و کارآمد دریافت کنند. تا به امروز ، این تلاش منجر به بیش از 615،000 آزمایش COVID-19 شده است.

هیوندای Hope On Wheels Day Day
بر 23 ژوئیه 2020، Hope On Wheels یک روز رسانه برگزار خواهد شد که شامل صندلی هیئت مدیره است ، اسکات فینکو سفیران ملی جدید 2020 – 2021. برای شرکت در ، لطفا به ایمیل [email protected].

برای اطلاعات بیشتر در مورد Hyundai Hope On Wheels و مشاهده لیستی از دریافت کنندگان جوایز ما در سال 2020 ، لطفاً مراجعه کنید hyundaihopeonwheels.org/research. همچنین می توانید ما را در فیس بوک ، توییتر یا اینستاگرام در facebook.com/HyundaiHopeOnWheels، twitter.com/HopeOnWheels، یا Instagram.com/HyundaiHopeOnWheels.

درباره HYUNDAI امیدوارم از پوست
Hyundai Hope On Wheels® یک سازمان غیرانتفاعی 501 (c) (3) است که متعهد به یافتن درمانی برای سرطان كودك است. Hyundai Hope On Wheels که در سال 1998 راه اندازی شد ، کمک های بلاعوضی به موسسات واجد شرایط در سراسر کشور انجام می دهد که در حال انجام تحقیقات صرفه جویی در زندگی و درمان های نوآورانه در مورد این بیماری هستند. HHOW یکی از بزرگترین سرمایه گذاران غیر انتفاعی تحقیقات سرطان کودکان در کشور است و بودجه اولیه Hyundai Hope On Wheels از هیوندای موتور آمریکا و بیش از 820 نمایندگی فروش در ایالات متحده است. از ابتدای تأسیس ، Hyundai Hope On Wheels بیش از 172 میلیون دلار در زمینه تحقیقات سرطان در کودکی در پی دستیابی به درمانی دریافت کرده است.

HYUNDAI MOTOR AMERICA
در هیوندای موتور آمریكا ، ما معتقدیم كه همه شایسته بهتر هستند. از طرحی که ما اتومبیل های خود را طراحی و ساخته ایم تا روشی که با افرادی که آنها را رانندگی می کنیم ، رفتار کنیم ، بهتر کردن کارها در قلب هر کاری است که انجام می دهیم. گروه محصولات غنی از فناوری Hyundai در اتومبیل ، SUV و موتورهای الکتریکی و سوخت سلولی با سوخت جایگزین توسط Hyundai Assurance پشتیبانی می شود – وعده ما برای ایجاد تجربه بهتری برای مشتریان است. وسایل نقلیه هیوندای از طریق بیش از 820 نمایندگی فروش در سراسر کشور فروخته می شود و سرویس دهی می شود و تقریبا نیمی از آن که در ایالات متحده به فروش می رسد در Hyundai Motor ساخت آلاباما ساخته شده است. Hyundai Motor America مقر آن است چشمه دره ، کالیفرنیا، و یک شرکت تابعه شرکت هیوندای موتور کره است.
لطفاً از وب سایت رسانه ما در بازدید کنید www.HyundaiNews.com Hyundai Motor America در توییتر | YouTube | فیس بوک | اینستاگرام

SOURCE هیوندای امید در چرخ

لینک های مربوطه

http://hyundaihopeonwheels.org