وایکینگ برای راه اندازی کشتی جدید برای رودخانه مکونگ

“برای بسیاری از مهمانان ما ، ویتنام و کامبوج به دلیل اهمیت آنها در تاریخ جهان مقصد های برتر باقی می مانند. ” تورستین هاگنرئیس وایکینگ وی گفت: “ما با توسعه ناوگان و تجربیات ناوگان خود صنعت كروز دریایی را هدایت كرده ایم كه مسافران را بیش از دو دهه به فرهنگ های جهان نزدیك می كند. این مدرن ترین کشتی در مكونگ خواهد بود و احساس می شود” خانه “وفادار ما است. میهمانان وایکینگ که با طراحی راحت کشتی های ما آشنا هستند. ”

وایکینگ سایگون

ساخته شده برای رودخانه مکونگ ، جدید وایکینگ سایگون در 40 اتاق خارج از خانه 80 مهمان میزبان خواهد بود. کلیه استادیوم ها با طراحی اسکاندیناوی تمیز و مشهور ، دارای تختخواب به سبک هتل و درهای کشویی شیشه ای از کف به سقف با یک واندا یا بالکن فرانسوی هستند. میهمانان در سه طبقه وایکینگ سایگون همچنین از مرکز اسپا و تناسب اندام ، استخر بی نهایت و فضای باز استفاده خواهید کرد آسمان بار در طبقه بالا.

مکونگ باشکوه

در طی این سفر 15 روزه ، میهمانان گنجینه های فرهنگی اکتشاف را کشف می کنند ویتنام و کامبوج با 16 تور راهنما هتل می ماند هانوی، سیم درو درو کن و شهر هوشی مین (سایگون) یک سفر دریایی هشت روزه رودخانه مکونگ را در این برنامه سفر منحصر به فرد سفر با سفر قرار دهید که در طی آن میهمانان می توانند از خرید در بازارهای قدیمی هانوی لذت ببرند. کاوش در مجتمع معبد خمر در آنگورور وات؛ بازدید تا پروم، جایی که تاکستان های جنگل از ویرانه های باستانی استقبال می کنند. و دیدن مناظر پنوم پن توسط cyclo rickshaw. در قسمت سفر دریایی رودخانه ، میهمانان می توانند شهرهای ابریشم ، روستاهای ماهیگیری ، صومعه ها و بازارهای شناور را کشف کنند. تاریخ عزیمت چندگانه از ابتدا شروع می شود اوت 2021. قیمت گذاری از آغاز می شود 5،299 دلار برای هر نفر ، با تخفیف هواپیمایی از 1199 دلار برای هر نفر

درباره وایکینگ

وایکینگ در سال 1997 با خرید چهار کشتی در کشور تأسیس شد روسیه و در حال حاضر سفرهای منظره ای روی رودخانه ها ، اقیانوس ها و دریاچه ها در سرتاسر جهان ارائه می دهد. طراحی شده برای مسافرهای با تفکر با علاقه در علم ، تاریخ ، فرهنگ و آشپزی ، رئیس تورستین هاگن غالباً می گوید وایکینگ برخلاف مسافرت های اصلی ، به مسافرت های مسافرتی “شخص تفکر” می دهد. در پنج سال نخست فعالیت خود ، وایکینگ به عنوان # 1 سفر دریایی اقیانوس در رتبه بندی قرار گرفته است سفر + اوقات فراغتجوایز “بهترین های جهان” در سال 2016 ، 2017 ، 2018 ، 2019 و 2020. علاوه بر سفر + اوقات فراغت افتخار ، وایکینگ نیز چندین بار مورد افتخار قرار گرفته است مسافر Condé Nast“لیست طلایی” و همچنین شناخته شده توسط کروز بحرانی به عنوان “بهترین کشتی کلی” به اندازه متوسط ​​در جوایز انتخاب کراوکرهای 2018 ، “بهترین خط سفر به رودخانه” و “بهترین برنامه های سفر با رودخانه” ، با کل Longships وایکینگ ناوگان “جوایز انتخاب ویراستاران” وب سایت “بهترین کشتی های رودخانه جدید” نامگذاری شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 1-800-2-VIKING (1-800-284-5464) با وایکینگ تماس بگیرید یا به www.viking.com مراجعه کنید.

منبع وایکینگ

لینک های مربوطه

www.viking.com