پیش بینی رشد وسایل نقلیه تفریحی 7٪ تا 2026 پیش بینی شده: Global Market Insights، Inc.

SELBYVILLE ، دل.، 1 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – مطابق آخرین گزارش “بازار وسایل نقلیه تفریحی (RV) توسط وسایل نقلیه (Motorhomes [Class A, Class B, Class C]، RV های قابل تنظیم [Travel Trailer, Fifth Wheel, Tent Trailer]) ، سوخت (بنزین ، دیزل) ، چشم انداز منطقه ای ، روند قیمت ها ، تقسیم بازار رقابتی و پیش بینی 2026 “توسط Global Market Insights ، Inc ، ارزش بازار RV ها عبور خواهد کرد 64 میلیارد دلار تا سال 2026. پیش بینی می شود بازار به دلیل افزایش تصویب وسایل نقلیه تفریحی برقی ، رشد سریع پروژه را انجام دهد. مقررات سختگیرانه ای که توسط چندین مقام دولتی از جمله اتحادیه اروپا و آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده ایجاد شده است مصرف کنندگان را ترغیب به انتقال به ولتاژ الکتریکی می کند.

RV های قابل حمل از جمله تریلرهای مسافرتی و چرخ های پنجم شاهد تقاضای زیادی در صنعت هستند. رشد بازار را می توان به انباری بزرگ و فضای زندگی ارائه شده توسط آنها نسبت داد. فقدان اجزای حساس مانند موتور و پیشرانه ، حداقل تعمیر و نگهداری را بر عهده دارد. آنها همچنین امکان شخصی سازی پیشرفته را مطابق با نیاز کاربر نهایی فراهم می کنند و بیشتر به رشد تقاضای بازار آنها کمک می کند.

درخواست نمونه این گزارش پژوهشی @

https://www.gminsights.com/ Ask-sample/detail/2967

RV های بنزینی سهم قابل توجهی در بازار جهانی دارند. عواملی از جمله دسترسی آسان سوخت از طریق زیرساخت های قوی ایستگاه های توزیع سوخت ، نگهداری کم و هزینه های اولیه خرید ، منجر به پذیرش آنها در بازار می شوند. دسترسی آسان قطعات و ایستگاه های سرویس دهنده باعث افزایش تقاضای بازار می شود.

بازار وسایل نقلیه تفریحی در اروپا انتظار می رود با توجه به ادغام فزاینده فن آوری های پیشرفته در RVs ، رشد سریع داشته باشد. تولید کنندگان RV برای افزایش سهم بازار خود ، لوازم و ویژگی های مدرن ارائه می دهند. افزایش تقاضا برای افزایش ایمنی همراه با تصویب روزافزون وسایل نقلیه نیمه خودمختار در کشور اروپا در حال ترغیب بازیکنان صنعت برای معرفی مدل های RV با فناوری ADAS است.

بازیکنان اصلی فعال در بازار وسایل نقلیه تفریحی شامل گروه تفریحی REV ، صنایع وینباگو ، جنگل رودخانه، شرکت ، صنایع Thor ، صنایع Kropf ، شرکت Fleetwood و شرکت Skyline. فعالان بازار در حال اتخاذ چندین استراتژی هستند که بر توسعه اتحادها و مشارکت با سایر بازیگران صنعت برای تقویت خط تولید محصولات و سهم بازارشان متمرکز شده اند. رهبران بازار همچنین بر روی پرتاب محصولات جدید متمرکز شده اند تا بتوانند تقاضای روزافزون RV را افزایش دهند.

درخواست سفارشی سازی این گزارش تحقیق @

https://www.gminsights.com/roc/2967

برخی از یافته های مهم در گزارش بازار وسایل نقلیه تفریحی عبارتند از:

– افزایش ظرفیت هزینه به دلیل رشد درآمد یکبار مصرف ، مصرف کنندگان را ترغیب به فعالیت های تفریحی از جمله گردشگری در اردوگاه می كند.

– سطح بالای سفارشی سازی شده توسط بازیگران صنعت در مدل های RV برای برآورده کردن نیازهای خاص مشتری ، به رشد سهم بازار وسایل نقلیه تفریحی کمک می کند.

– افزایش تعداد ارائه دهندگان خدمات اجاره ای RV ، تقاضای بازار وسایل نقلیه تفریحی مدرن و دارای ویژگی های غنی را افزایش می دهد.

– چندین طرح دولت برای توسعه صنعت گردشگری در آسیا و اقیانوسیه، اروپاو MEA تعداد ورود گردشگران خارجی در این مناطق را افزایش می دهد.

فهرست مطالب (ToC) گزارش:

فصل 3. بینش بازار وسایل نقلیه تفریحی

3.1 تقسیم صنعت

3.2 تاثیر بیماری همه گیر COVID-19

3.2.1. چشم انداز جهانی

3.2.2. تأثیر منطقه

3.2.2.1. آمریکای شمالی

3.2.2.2. اروپا

3.2.2.3. آسیا و اقیانوسیه

3.2.2.4. آمریکای لاتین

3.2.2.5. میا

3.2.3. زنجیره ارزش صنعت

3.2.3.1. تحقیق و توسعه

3.2.3.2. ساخت

3.2.3.3. بازار یابی

3.2.3.4. عرضه

3.2.4 چشم انداز رقابتی

3.2.4.1. استراتژی

3.2.4.2. شبکه توزیع

3.2.4.3. رشد کسب و کار

3.3 تجزیه و تحلیل اکوسیستم صنعت

3.3.1. تهیه کننده مواد اولیه

3.3.2. تولید کنندگان

3.3.3. تجزیه و تحلیل کانال توزیع

3.3.4. ماتریس فروشنده

3.4 فناوری و چشم انداز نوآوری

3.5. منظر نظارتی

3.6. تجزیه و تحلیل قیمت گذاری ، براساس منطقه

3.7 نیروهای تأثیر صنعت

3.7.1. درایورهای رشد

3.7.2. مشکلات و چالش های صنعت

3.8 تجزیه و تحلیل بالقوه رشد

3.9 تحلیل پورتر

3.10 تجزیه و تحلیل PESTEL

فهرست کامل مطالب (ToC) را مرور کنید

https://www.gminsights.com/toc/detail/recreational-vehicles-market

درباره Global Market Insights، Inc.

بازار جهانی بینش ، شرکت ، با دفتر مرکزی دلاور، ایالات متحده ، یک ارائه دهنده خدمات تحقیقاتی و مشاوره ای در زمینه بازار جهانی است و گزارش های تحقیقاتی سندیکا و سفارشی را به همراه خدمات مشاوره رشد ارائه می دهد. گزارشهای تحقیقاتی و اطلاعاتی در زمینه شغلی و تجاری ما به مشتریان با بینشهای نافذ و دادههای عملی در بازار که به منظور کمک به تصمیم گیری استراتژیک طراحی و ارائه شده است ، ارائه می دهد. این گزارش های جامع از طریق یک روش تحقیق اختصاصی طراحی شده اند و برای صنایع کلیدی مانند مواد شیمیایی ، مواد پیشرفته ، فناوری ، انرژی تجدید پذیر و بیوتکنولوژی در دسترس هستند.

با ما تماس بگیرید:

آرون هگده
فروش شرکت ، ایالات متحده آمریکا
بازار جهانی بینش ، شرکت
تلفن: 1-302-846-7766
تلفن رایگان: 1-888-689-0688
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

global-تفریحی-وسیله نقلیه-بازار.png
درآمد جهانی بازار وسایل نقلیه تفریحی برای عبور 64 میلیارد دلار تا سال 2026: GMI
بازار وسایل نقلیه تفریحی در اروپا انتظار می رود با توجه به ادغام فزاینده فن آوری های پیشرفته در RVs ، رشد سریع داشته باشد.

لینک های مربوطه

پیش بینی های بازار قایقرانی تفریحی

پیش بینی های بازار موتورهای قایق

SOURCE بازار جهانی Insights ، Inc.