چین یوچای و سانی مشارکت استراتژیک جدیدی را تشکیل می دهند

سنگاپور، 15 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – China Yuchai International Limited (NYSE: CYD) (“China Yuchai”) ، تولید کننده و توزیع کننده پیشرو در زمینه موتور برای برنامه های داخل و خارج از کشور در چین از طریق شرکت تابعه اصلی خود ، Guangxi Yuchai Machinery Company Limited (“GYMCL”) ، امروز اعلام کرد که برای تقویت رقابت اصلی هر دو شرکت ، وارد یک توافق نامه همکاری استراتژیک جدید با Sany Truck شده است.

در جلسه اخیر کارخانه اصلی تولید یوچای در یولین ، چین، آقای لیانگ لینه ، مدیر شرکت Sany Group Co. Ltd. و رئیس Sany Truck با آقای ملاقات کردند یان پینگرئیس GYMCL ، و به امضای توافق نامه جدید همکاری استراتژیک پایان داد.

براساس این توافق نامه ، GYMCL و Sany Truck بیشتر وسعت و عمق همکاری در زمینه فناوری ، بازاریابی ، خدمات و اشتراک منابع را گسترش می دهند تا اطمینان حاصل شود که Yuchai به یک منبع استراتژیک OEM برای Sany Truck تبدیل می شود.

شرکت سانی گروه با مسئولیت محدود مستقر در استان هونان چین است چین تولید کننده تجهیزات پیشرو در ماشین آلات و تولید کننده پیشرو در صنعت در ساخت و ساز و تجهیزات معدن ، ماشین آلات بندر ، ماشین آلات حفاری نفت و سیستم های انرژی باد تجدید پذیر است. سان یکی از بزرگترین تولید کنندگان ماشین آلات بتنی در جهان و تولید کننده شماره یک تجهیزات ساختمانی در چین به حساب می آید. سان ساخت 25 پایگاه تولیدی دارد و بیش از 100 دفتر با بیش از 400 نماینده و 8000 تأمین کننده در سراسر جهان دارد.

آقای. ونگ مینگ هورئیس جمهور چین یوچای اظهار داشت: “ما مفتخریم که سان را به عنوان شریک استراتژیک خود انتخاب کردیم و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا رشد مداوم آنها را با قابلیت های پیشرفته تولید و پرتفوی متنوع و بزرگ موتورها تقویت کنیم.”

درباره چین Yuchai International

China Yuchai International Limited ، از طریق شرکت تابعه خود ، GYMCL ، مشغول ساخت ، مونتاژ و فروش طیف گسترده ای از موتورهای سبک ، متوسط ​​و سنگین برای کامیون ها ، اتوبوس ها ، وسایل نقلیه مسافری ، تجهیزات ساختمانی ، کاربردهای دریایی و کشاورزی است. در چین. GYMCL همچنین ژنراتورهای دیزل تولید می کند. موتورهای تولید شده توسط GYMCL از موتورهای دیزلی گرفته تا گاز طبیعی و هیبریدی است. GYMCL از طریق دفاتر فروش منطقه ای و مراکز خدمات مجاز مشتری ، موتورهای خود را مستقیماً به نصب و فروشندگان خودکار توزیع می کند و خدمات تعمیر و نگهداری و مقاوم سازی را در سراسر چین ارائه می دهد. GYMCL با تأسیس در سال 1951 ، نام تجاری معتبری ، تیم تحقیقاتی و توسعه قدرتمند و سهم قابل توجهی از بازار در چین با محصولات با کیفیت بالا و پشتیبانی قابل اعتماد پس از فروش. در سال 2019 ، GYMCL 376148 موتور فروخت و به عنوان تولید کننده و توزیع کننده پیشرو موتور در شناخته شده است چین. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به http://www.cyilimited.com مراجعه کنید.

بیانیه بندر ایمن:

این نسخه خبری ممکن است حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای قانون اصلاح دادرسی اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 باشد. کلمات “باور کنید” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “پروژه” ، “اهداف” ، “خوش بینانه” ، “مطمئن” این عبارت “،” به ادامه “،” پیش بینی “،” قصد “،” هدف “،” خواست “یا عبارات مشابه برای شناسایی عبارات آینده نگر هستند. همه اظهارات غیر از اظهارات واقعیت تاریخی عبارتهایی هستند که ممکن است گفته های آینده نگر تلقی شوند. این بیانیه های آینده نگر ، شامل ، اما محدود به اظهارات مربوط به عملکرد چین یوچای و فعالیت های سرمایه گذاری مشترک ، عملکرد و شرایط مالی ، بر اساس انتظارات ، اعتقادات و فرضیات فعلی نیست که در هر زمان ممکن است تغییر کند. چین یوچای هشدار می دهد که این گفته ها به ماهیت آنها خطرات و عدم قطعیت ها را در بر می گیرد ، و نتایج واقعی ممکن است بسته به انواع مختلفی از عوامل مانند مقررات دولت و بورس کالا ، رقابت ، شرایط سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی در سراسر جهان و در موارد دیگر متفاوت باشد. چین از جمله موارد مورد بحث در چین فرم 20-F Yuchai با عناوین “عوامل خطر” ، “نتایج عملیات” و “نمای کلی تجارت” و سایر گزارش های ارسال شده به کمیسیون بورس و اوراق بهادار هر از گاهی. در میان دیگران ، اگر همه گیر COVID-19 به طور مؤثر و به موقع کنترل نشود ، ممکن است عملیات اقتصادی و وضعیت اقتصادی ما به دلیل بدتر شدن بازار خرید و فروش خودرو ، از نظر مادی و نامطلوب تحت تأثیر قرار گیرد ، یک رکود اقتصادی در چین و در خارج از کشور ، تضعیف احتمالی وضعیت مالی مشتریان یا سایر عواملی که نمی توانیم پیش بینی کنیم. همه اظهارات آینده نگر فقط از تاریخ ساخته شده استفاده می شوند و چین یوچای بطور مشخص هرگونه تعهد به حفظ یا به روزرسانی اطلاعات آینده نگر ، چه از ماهیت موجود در این نسخه و چه در غیر این صورت ، در آینده را رد می کند.

برای اطلاعات بیشتر:

روابط سرمایه گذار
کوین تیس
تلفن: + 1-212-521-4050
پست الکترونیک: [email protected]

منبع بین المللی چین Yuchai International Limited

لینک های مربوطه

http://www.cyilimited.com