کافه هارد راک Kids کودکان و نوجوانان را در سراسر جهان جشن می گیرد که راک می کنند و با داشتن یک بچه محدود زمان محدود تبلیغات رایگان می خورند

منوی بچه های هارد راک هارد دارای انتخابی خوشمزه حتی برای منتخب ترین خوراکی ها است ، از جمله Cheeseburger معروف Bud Rock Jr’s Rock Rock ، پیشنهادات مرغ Razzi’s isp Crispy Chicken، Skiddley’s ™ Not So-Diddly Chicken Breast and Styler’s Mac & Cheesebur، with your Choice ضربات جانبی خوشمزه با گزینه هایی از جمله سیب زمینی سرخ کرده ، میوه و سبزیجات تازه. والدین همچنین از گزینه های سالم موجود ، از جمله Salid Chillin ‘Chicken’ با مرغ ، که با سبزیجات تازه مخلوط با مرغ خرد شده ، مونتری جک و پنیر چدار تهیه می شود ، خوشحال می شوند و با چوب هویج و انتخاب پانسمان سرو می شوند.

وی گفت: “کافه هارد راک به معنای گرد هم آوردن خانواده ها و ایجاد خاطرات ماندگار است. این یک فرصت عالی برای قدم گذاشتن در خارج از روال معمول خود و داشتن یک زمان فراموش نشدنی با فرزندان خود در یک محیط رستوران ایمن است.” استفن K. قاضی، رئیس عملیات کافه برای هارد راک بین المللی. “ما مفتخریم که در ماه ژوئیه به Roxtars کوچک وعده غذایی بچه گانه رایگان ارائه دهیم تا به آنها نشان دهیم که چقدر سنگ می زنند ، در حالی که از یک تجربه مشترک لذت می برند که برای تمام خانواده سرگرم کننده است!”

می توان از والدین اطمینان داد که هارد راک تمام اقدامات احتیاطی لازم را برای اطمینان از سلامت و ایمنی میهمان انجام می دهد. هارد راک بین المللی با سازمان های بهداشت عمومی و ایمنی مشهور جهان مانند EcoSure ، یک بخش Ecolab و NSF International که قبلاً با عنوان بنیاد ملی بهداشت شناخته می شدند ، همکاری کرد تا از خواص آن SAFE + SOUND با رعایت بالاترین استانداردهای ایمنی ، بهداشت ، و کار با مواد غذایی و آموزش کارمندان. پروتکل ایمنی SAFE + SOUND پیشرفته شامل ، اما به رویه هایی نظیر یک روند پیشرفته ، فرآیند غربالگری دمای حرارتی غیرقابل نفوذ قبل از ورود ، اقدامات دوردست اجتماعی و الزامات ماسک محافظ برای همه اعضای تیم محدود نمی شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Cafe Hard Rock یا رزرواسیون ، به www.hardrockcafe.com مراجعه کنید.

درباره Hard Rock:

با سالن های 76 کشور که دارای 256 مکان هستند که شامل هتل ها ، کازینوها ، راک شاپس و کافه های متعلق به آنها دارای مجوز یا مجوز است – Hard Rock International (HRI) یکی از شناخته شده ترین شرکت ها در سطح جهان است. شروع با یک اریک کلپتون گیتار ، هارد راک با ارزش بیش از 83000 قطعه که ارزشمندترین مکانهای یادگاری موسیقی در جهان است در مکانهای مختلف جهان به نمایش گذاشته شده است. در سال 2019 ، هارد راک بین المللی به عنوان یکی از بهترین کارفرمایان بزرگ مجله Forbes America ، بهترین کارفرمایان مجله Forbes برای زنان و شماره یک در J.D. Power’s Hotel 2019 North America مطالعه رضایتمندی از مهمانان در بین هتل های فوق العاده هتل برتر ساخته شد. مقصد Hard Rock در بزرگترین شهرهای بین المللی دروازه جهان ، از جمله دو ویژگی پرچمدار موفق در آن واقع شده است فلوریدا و اولین هتل گیتار جهان در home فلوریدا جنوبی، جایی که دفتر مرکزی آن واقع شده است. این مارک متعلق به نهاد والدین HRI است. قبیله Seminole از فلوریدا. برای اطلاعات بیشتر در مورد هارد راک بین المللی به www.hardrock.com یا shop.hardrock.com مراجعه کنید.

SOURCE Hard Rock International

لینک های مربوطه

http://www.hardrockcafe.com