کمپینگ های هزار دنباله سینما سینما را در زیر ستاره ها راه اندازی می کنند

فیلم های در فضای باز قرار است شروع شود 24 ژوئیههفتم و 25هفتم در اردوگاه های انتخابی در سراسر کشور با مکان های اضافی اضافه شده در هفته های آینده. میهمانان اردوگاه های انتخابی می توانند صندلی گلف خود را بیرون بیاورند ، یک پتو را دراز بکشند یا صندلی اردوگاه خود را بیاورند و با لذت بردن از صندلی های هوای آزاد و تماشای فیلمی روی صفحه بزرگ ، در زیر ستاره ها ، استراحت کنند.

فیلم ها از نسخه های جدید گرفته تا کلاسیک های فوری خواهد بود و با تم آخر هفته اردوگاه یا سایر فعالیت های برنامه ریزی شده در محل اردوگاه متناسب خواهد بود.

سخنگوی هزار دنباله گفت: “سینما زیر ستاره ها یک تلاش جمعی بود تا بتواند روند رو به رشد مسافرانی را که به دنبال تجربیات بی نظیر از نظر اجتماعی از راه دور هستند ، ادامه دهد.” پت زامورا. “آنچه هزاران مسیر را از هم جدا می کند ، امکانات و برنامه های منظم ما است. ما برای سرگرمی میهمانان خود در حالی که امکان مسافت اجتماعی را فراهم می کنیم ، کمی تغییر کرده ایم ، اما اردوگاه ها هنوز هم برای لذت بردن از هوای تازه و رویدادهای جدید مانند این موارد کمی تغییر کرده اند. سرگرم کننده است. “

مکانهای انتخابی کشور از هنر ، صفحه نمایش فیلم و تجهیزات 16 یا 20 فوت برای اطمینان از میهمانان می توانند از یک فیلم مثبت در فضای باز در زیر ستاره برخوردار شوند.

درباره هزار دنباله
هزار Trail بهترین استراحتگاههای تفریحی RV و اماکن اردوگاه در آمریکای شمالی با بیش از 80 مکان در 22 ایالت و بریتیش کلمبیا ، کانادا. هزار دنباله و همکاران آنها فرصتهای تفریحی و تفریحی را برای علاقه مندان به تفریح ​​در فضای باز فراهم می کنند تا از مکانهای تفریحی در بهترین مکانهای تفریحی لذت ببرند ، همراه با امکانات و فعالیتهایی برای کل خانواده. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به ThousandTrails.com مراجعه کنید.

منابع هزار مسیر

لینک های مربوطه

https://thousandtrails.com