گروه خودروسازی Asbury از دستیابی به نمایندگی های فروش محل پارک خبر داد و به روزرسانی در مورد عملکرد اخیر را ارائه می دهد

DULUTH ، Ga.، 6 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – Asbury Automobile Group ، Inc (NYSE: ABG) ، یکی از بزرگترین شرکت های خرده فروشی و خدمات خودرو در ایالات متحده ، برای دستیابی به دارایی های خاصی از نمایندگی های پارک محل ، یکی از بزرگترین و در کشور به توافق نهایی رسید. برجسته ترین گروه های فروش لوکس برای 685 میلیون دلار حسن نیت و تقریباً 50 میلیون دلار برای قطعات ، دارایی های ثابت و اجاره نامه ها به استثنای موجودی وسایل نقلیه.

“ما خوشحالیم که مدل و عملکرد کسب و کار ما به ما امکان می دهد تا از محیط فعلی حرکت کنیم و مجدداً درگیر یک کسب و کار بسیار استراتژیک شویم که ما را به یک شرکت حتی قوی تر تبدیل کند. ما دیده ایم که حجم جدید و استفاده شده ما بطور متوالی هر هفته در ماه می و ژوئن بهبود می یابد. ما همچنین شاهد هستیم که در ماه ژوئن با پیشرفت اقتصادی ، مشاغل قطعات و خدمات ما در ماه ژوئن بهبود می یابند. عملکرد قوی ماه مه و ژوئن به همراه تلاش برای بازسازی هزینه باعث افزایش سودآوری و گردش پول شده و به ما اطمینان می دهد. با دستیابی به تجدید نظر در پارک مکان پیش بروید. در ماه مارس ، به دلیل عدم دید در مورد COVID-19 ، مجبور شدیم از معامله فاصله بگیریم ، اما پس از مشاهده بازپرداخت در سطح پایین آوریل ، می توانیم تحت تصفیه پالوده تر عمل کنیم. شرایط انعطاف پذیر و مطلوب “گفت دیوید هولت، رئیس جمهور Asbury و مدیر اجرایی.

“پارک مکان به عنوان یکی از بهترین و کارآمدترین اپراتورهای فروشگاههای لوکس در صنعت به حساب می آید. سبد فروشگاه های آنها با پایه ای قوی از مشتریان وفادار و اعضای تیم ماندگار در کل رشد بالا همراه است. دالاس / فورت ارزش بازار. این کسب و کار کل مجموعه ما را افزایش می دهد و تقریباً اضافه می کند 1.7 میلیارد دلار در درآمد سالانه مورد انتظار ما از همه کارمندان خود که در طول چند ماه گذشته بسیار سخت کار کرده اند می خواهیم سپاسگزاریم از طریق این همه گیری مدیریت کنیم. استعداد در سازمان ما و مقاومت در برابر الگوی دلال باعث شده ما بتوانیم پارک محل را به دست بیاوریم و به یک شرکت متنوع تر تبدیل شویم. “

دارایی های عملیاتی قابل به دست آوردن شامل 12 فرانشیز خودرو جدید است که همگی در قسمت جذاب قرار دارند دالاس / فورت ارزش بازار: 3 مرسدس بنز ، 3 اسپرینتر ، 2 لکسوس ، 1 جگوار و 1 لندرور ، 1 پورشه و 1 ولوو. این کسب و کار شامل حراج اتومبیل Park Place و دو مرکز برخورد نیز خواهد شد.

پیش بینی می شود این معامله ترکیب جغرافیایی Asbury را تا 28٪ از درآمد حاصل از این شرکت افزایش دهد تگزاس بازار و تنوع بیشتر سبد سهام شرکت را از 36٪ به حدود 49٪ از درآمد حاصل از مارک های لوکس. بخش لوکس در طول تاریخ حاشیه های قوی و پایداری را تحویل داده است که به طور قابل توجهی بالاتر از میزان واردات میان رده و مارک های داخلی است. فروشگاه های مجلل همچنین در رکودها مقاومت بیشتری نشان می دهند ، تعداد نمایندگی های کمتری را در سطح کشور فعال می کنند و بخش بالایی از سود ناخالص را از بخش ها و خدمات حفظ می کنند.

پارک مکان ترکیبی بسیار جذاب از نمایندگی های بزرگ با درآمد 38 درصد مرسدس بنز ، 37 درصد لکسوس ، 12 درصد جگوار / لندرور ، 9 درصد پورشه و 5 درصد ولوو را تشکیل می دهد.

Park Place صاحب یک سبد با حجم بالا است و برنده نمایندگی های لوکس با املاک و مستغلات برتر است. چهار فروشگاه در بین 10 فروشگاه برتر با حجم کشور در بین حق رای خود قرار گرفته اند: مرسدس بنز ، لکسوس ، پورشه و فروشگاه Jaguar / Land Rover. علاوه بر این ، دیگر فروشگاه های لکسوس و فروشگاه ولوو در بین 20 کشور برتر در سطح کشور قرار دارند.

تأثیر مالی

قیمت خرید شامل می شود 685 میلیون دلار حسن نیت و تقریباً 50 میلیون دلار برای قطعات ، دارایی های ثابت و اجاره نامه ها به استثنای موجودی وسایل نقلیه. این معامله قرار است در سه ماهه سوم سال 2020 بسته شود. این منوط به شرایط بسته شدن متعارف است.

این شرکت انتظار دارد طی سه سال آینده از طریق ادغام پارک مكان با Asbury ، هم افزایی قابل توجهی حاصل كند. قیمت خرید منعکس کننده 7.7 برابر چندین برابر EBITDA هدفمند است 95 میلیون دلار، از جمله حداقل هم افزایی سرعت اجرا 20 میلیون دلارانتظار می رود طی سه سال آینده تحقق یابد. علاوه بر این ، Asbury انتظار دارد 10 میلیون دلار در پس انداز سالانه مالیات نقدی از استهلاک سرقفلی با ارزش فعلی تقریباً 80 میلیون دلار. در کل ، این شرکت معتقد است بازده سرمایه گذاری در پارک پارک از هزینه سرمایه آن فراتر خواهد رفت و ارزش قابل توجهی را به سهامداران تحویل می دهد.

پیش بینی می شود که دستیابی به پارک پارک ، با فرض پایان اوت ، نزدیک به درآمد 2021 باشد. Asbury همچنین انتظار دارد که هزینه های پیش از مالیات مربوط به معاملات تقریباً متحمل شود 0.20 دلار هر سهم در Q3 2020.

نتایج ماهانه مقدماتی Q2 2020

در جدول زیر نتایج مالی منتخب و بدون نظارت قبلی از زمان ارائه و هر یک از سه ماه به پایان رسیده است 30 ژوئن سال 2020. نتایج مالی بدون نظارت منعکس کننده تخمین های اولیه ما بر اساس اطلاعات موجود در حال حاضر است. مراحل بسته شدن مالی ما برای سه ماه به پایان رسید 30 ژوئن سال 2020 هنوز کامل نیستند و در نتیجه ، نتایج نهایی ما پس از اتمام مراحل بسته شدن ما ممکن است متفاوت از این تخمین های اولیه باشد. تخمین نتایج ذاتاً نامشخص است و در معرض تغییر است ، و ما هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی این اطلاعات نداریم. این برآوردها نباید به عنوان جایگزینی برای صورتهای مالی موقت تهیه شده مطابق با ایالات متحده GAAP مشاهده شوند. موسسه حسابداری رسمی ثبت شده مستقل ما این ارزیابی ها را انجام نداده است و نظر و یا هر نوع اطمینان دیگری را در مورد این تخمین های اولیه ابراز نمی کند.
تخمین ها


آوریل

ممکن است

ژوئن

همان فروشگاه:
رشد واحد جدید

-34٪

-20٪

-16٪

رشد واحد مورد استفاده

-38٪

-7٪

+ 1٪

رشد ناخالص P&S

-47٪

-36٪

حاشیه جدید

4.8٪

4.5٪

5.7٪

حاشیه استفاده شده

5.6٪

7.0٪

8.9٪

F&I PVR

1،604 دلار

1،704 دلار

1823 دلار

همه فروشگاه ها:
SG&A به عنوان درصد سود ناخالص

80٪

63٪

55٪

درآمد قبل از مالیات (میلیون دلار)

3 میلیون دلار *

21 میلیون دلار

41 میلیون دلار

رشد درآمد قبل از مالیات

-91٪

105٪


* شامل حدود 5 میلیون دلار از پرداخت تضمین شده در ماه آوریل برای کارمندان است

شرکت ژوئن با موقعیت نقدینگی قوی تقریباً به پایان رسید 730 میلیون دلار نقدینگی موجود ، از جمله پول نقد ، جبران خسارت های کف ، رولور ، و خط وسیله نقلیه استفاده شده. پیش بینی می شود که معامله Park Place از طریق ترکیبی از اعتبارات موجود Asbury ، تأمین اعتبار فروشنده و وجه نقد در دست گرفته شود. اگرچه پیش بینی می شود که معامله در ابتدا شرکت را از بالاترین سطح اهرم هدفمند خود بدست آورد ، اما قدرت تجارت همراه با تولید جریان آزاد پول نقد به شرکت اجازه می دهد تا در هجده ماه اعتبار و اعتبار قوی خود را حفظ کند و به 3.0 برابر برسد.

اوراق بهادار BofA به عنوان مشاور مالی گروه خودروسازی Asbury فعالیت داشت. هیلارد هندرسون و روز جونز به عنوان مشاور حقوقی Asbury عمل کرد. گروه Presidio به عنوان مشاور مالی در نمایندگی های پارک محل و لاک لرد به عنوان مشاور حقوقی نمایندگی های پارک ماسک عمل می کرد.

اطلاعات اضافی مربوط به معامله در طول فراخوان کنفرانس ارائه می شود 7 ژوئیه سال 2020 در 9:00 صبح ، زمان شرقی. تماس کنفرانس به صورت زنده از طریق اینترنت پخش می شود و می توانید به آدرس www.asburyauto.com دسترسی پیدا کنید. پخش مجدد به مدت 30 روز در این سایت ها انجام خواهد شد.

علاوه بر این ، یک تماس زنده از طریق تماس با (800) 353-6461 (داخلی) یا (334) 323-0501 (بین المللی) در دسترس عموم قرار می گیرد. کد عبور – 6655993. تماس گیرندگان باید حدود 5 تا 10 دقیقه قبل از شروع تماس با شماره گیری تماس بگیرند.

پخش مجدد کنفرانس دو ساعت بعد از تماس به مدت هفت روز در دسترس خواهد بود و با تماس با (888) 203-1112 (داخلی) یا (719) 457-0820 (بین المللی) قابل دسترسی است. کد عبور – 6655993.

درباره گروه خودروسازی Asbury، Inc.

Asbury Automobile Group ، Inc (“Asbury”) ، یک شرکت Fortune 500 که مقر آن در آن است Duluth ، GA، یکی از بزرگترین خرده فروشان اتومبیل در ایالات متحده آمریکا است. Asbury در حال حاضر 83 نمایندگی فروش ، متشکل از 102 حق رای دادن ، که 31 مارک داخلی و خارجی وسایل نقلیه را به عهده دارد ، فعالیت می کند. Asbury همچنین 24 مرکز تعمیر تصادف را اداره می کند. Asbury طیف گسترده ای از محصولات و خدمات خودرو را از جمله فروش وسایل نقلیه جدید و استفاده شده و تأمین اعتبار و بیمه ، خدمات تعمیر و نگهداری و تعمیر وسایل نقلیه ، قطعات جایگزینی و قراردادهای خدماتی به مشتریان ارائه می دهد.

بیانیه های رو به جلو

تا آنجا که اظهارات موجود در این نمایش ، تلاوت واقعیت تاریخی نیستند ، چنین بیانیه هایی “بیانیه های آینده نگر” را تشکیل می دهند ، زیرا این اصطلاح در قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 تعریف شده است. بیانیه های آینده نگر در این ارائه ممکن است عبارت هایی را شامل شود مربوط به اهداف ، برنامه ها ، انتظارات ، پیش بینی ها در مورد مزایای مورد انتظار معامله پیشنهادی ، برنامه های مدیریت ، پیش بینی ها و اهداف عملیات آینده ، مقیاس و عملکرد ، برنامه های ادغام و هم افزایی های مورد انتظار از آنها ، زمان اتمام معاملات پیشنهادی ، مالی ما موقعیت ، نتایج عملیات ، موقعیت بازار ، استراتژی تخصیص سرمایه ، استراتژی تجارت و انتظارات مدیریت ما از جمله موارد دیگر: تغییر در شرایط عمومی اقتصادی و تجاری ، از جمله تأثیر COVID-19 بر صنعت خودرو به طور کلی ، صنعت خرده فروشی خودرو به ویژه و مشتریان ، تأمین کنندگان ، محل کار شرکای تجاری و شرکای تجاری نتایج مالی اولیه ما برای دوره پایان 30 ژوئن سال 2020؛ روابط ما با تولیدکنندگان وسایل نقلیه توانایی ما برای بهبود حاشیه های ما؛ جریان نقدی عامل و در دسترس بودن سرمایه؛ مخارج سرمایه؛ میزان بدهی ما؛ تکمیل خریدها و واگذاری های در انتظار و آینده؛ اهداف بازگشت آتی پس انداز سالانه آینده؛ روندهای کلی اقتصادی ، از جمله سطح اطمینان مصرف کننده ، نرخ بهره و قیمت سوخت؛ و روند صنعت خرده فروشی خودرو.

موارد زیر برخی از عواملی هستند که می توانند نتایج واقعی یا رویدادها را از نظر پیش بینی شده از لحاظ معنوی متفاوت نمایند از جمله: وقوع هر رویداد ، تغییر یا شرایط دیگری که می تواند زمینه ساز فسخ توافق خرید دارایی باشد. این خطر که ممکن است مصوبات سازنده لازم حاصل نشود. خطر اینکه مصوبات قانونی لازم حاصل نشوند یا ممکن است تحت شرایطی که پیش بینی نشده به دست نیامده باشد به دست آید. خطر اینکه معامله پیشنهادی به موقع مصرف نشود. خطر می کند که هر یک از شرایط بسته شدن برای پیشنهاد پیشنهادی ممکن است به موقع برآورده نشود یا ممکن است به موقع راضی نشود خطرات مربوط به اختلال در زمان مدیریت از انجام فعالیت های تجاری در حال انجام به دلیل دستیابی به پیشنهاد عدم تحقق مزایای مورد انتظار از خرید پیشنهادی؛ عدم ادغام سریع و مؤثر کسب و تأثیر اعلام پیشنهاد پیشنهادی در نتایج عملیاتی و مشاغل آنها و توانایی شرکتهای Asbury و Park Place برای حفظ و استخدام پرسنل کلیدی ، حفظ روابط با تأمین کنندگان. توانایی ما برای اجرای استراتژی تجاری ما؛ مراحل بسته شدن مالی ما برای سه ماه به پایان رسید 30 ژوئن سال 2020، که ممکن است باعث شود نتایج نهایی پس از اتمام مراحل اختتامیه ما متفاوت از تخمین های اولیه باشد ، که توسط مدیریت شرکت تهیه شده است ، بر اساس تعدادی از فرضیات و موارد اضافی که ممکن است نیاز به تعدیل مواد در اطلاعات مالی اولیه داشته باشد. نرخ سالانه فروش وسایل نقلیه جدید در ایالات متحده؛ توانایی ما برای تولید جریان نقدی کافی؛ توانایی ما برای بهبود موقعیت نقدینگی ما. عوامل بازار و محیط اقتصادی آینده ، از جمله اعتماد مصرف کننده ، نرخ بهره ، قیمت نفت و بنزین ، سطح مشوق های تولیدکننده و در دسترس بودن اعتبار مصرف کننده؛ شهرت و وضعیت مالی تولیدکنندگان وسایل نقلیه که مارک های آنها را نمایندگی می کنیم و روابط ما با چنین تولید کنندگان و توانایی آنها در طراحی ، ساخت ، تحویل و بازاریابی وسایل نقلیه خود با موفقیت. به هر دلیلی از جمله مشکلات طبیعی در تولید و تحویل وسایل نقلیه و قطعات ، از جمله بلایای طبیعی ، بر تولیدکننده هایی که مارک آنها را می فروشیم ، تأثیر دارد. توانایی ما برای ورود ، نگهداری و / یا تجدید چارچوب و توافق نامه های نمایندگی با شرایط مطلوب؛ عدم توانایی عملکرد نمایندگی های ما در انجام در سطح مورد انتظار یا دستیابی به اهداف بازده مورد انتظار؛ توانایی ما برای ادغام موفقیت آمیز در خریدهای اخیر و آینده؛ تغییر در ، عدم موفقیت یا عدم توانایی در اجرای قوانین ، قوانین و مقررات حاکم بر عملکرد فرانشیزهای خودرو ، استانداردهای حسابداری ، محیط زیست و الزامات مالیاتی. توانایی ما برای به دست آوردن سود از سبد نمایندگی های ما. سطح بالایی از رقابت در صنعت خرده فروشی خودرو که ممکن است فشار قیمت گذاری بر روی محصولات و خدماتی که ارائه می دهیم ایجاد کند. توانایی ما برای به حداقل رساندن هزینه های عملیاتی یا تعدیل ساختار هزینه ما؛ توانایی ما در اجرای برنامه های هزینه سرمایه ما. توانایی ما برای سرمایه گذاری در فرصت های خرید مجدد بدهی و اوراق بهادار ما؛ توانایی ما برای دستیابی به پس انداز آینده برآورد شده از ابتکارات و استراتژی های مختلف صرفه جویی در هزینه؛ توانایی ما در انطباق با بدهی ها یا اجاره نامه های ما و به دست آوردن میثاق در صورت لزوم. و هر نتیجه منفی از هر دادخواهی آینده این خطرات ، عدم قطعیت ها و سایر عوامل در گزارش سالانه Asbury در مورد فرم 10-K ، گزارش های سه ماهه بعدی در مورد فرم 10-Q و سایر گزارش های دوره ای و جاری که هر از گاهی به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارائه می شود ، افشا می شود.

این بیانیه های آینده نگر و چنین خطرات ، عدم قطعیت ها و سایر عوامل فقط از تاریخ ارائه این صحبت می کنند. ما صریحاً از هرگونه تعهد یا تعهدی مبنی بر انتشار هرگونه به روزرسانی یا تجدید نظر در مورد هر بیانیه آینده نگر مندرج در اینجا ، صرف نظر از اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، خودداری می کنیم.

SOURCE Asbury گروه خودرو ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.asburyauto.com