گروه فولکس واگن رسماً UL تأییدیه طولانی را به عنوان آزمایشگاه آزمایش خارجی اعطا می کند

آزمایشگاه UL در آلمان برای آزمایش محفظه انتشار مطابق با PV 3942 ذکر شده است

KREFELD ، آلمان، 27 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – آزمایشگاه آزمایش مواد UL در کرفلد ، آلمان، به عنوان یک آزمایشگاه خارجی برای آزمایش انتشار با توجه به PV 3942 برای اعتبار بخشی مؤلفه فولکس واگن تأیید شده است. PV 3942 رفتار انتشار قطعات ، اجزاء و محصولات نیمه تمام برای فضای داخلی خودرو را آزمایش می کند.

آزمایشگاه آزمایش مواد در کرفلد قبلاً توسط گروه فولکس واگن انجام شده است تا عملکرد محیطی ، سطحی ، مکانیکی ، سوزش ، مقاومت در برابر رسانه و نساجی را برای قطعات و اجزای داخلی و خارجی منتخب انجام دهد.

“این تاییدیه گسترده از فولکس واگن برای آزمایش محفظه با توجه به PV 3942 ، شامل تجزیه و تحلیل شیمیایی همراه با ارزیابی بو است.” توماس واگنر، دکتری ، مدیر مشاغل خودرو در بخش مواد و لوازم زنجیره تأمین UL. واگنر افزود: “UL به طور مداوم در مورد گسترش مصوبات خود برای انتشار و سایر الزامات تست عملکرد طبق استاندارد های فولکس واگن و سایر تولید کنندگان تجهیزات اصلی خودرو (OEM) کار می کند.” استانداردهای آزمون تایید شده را می توان در پرتال تأمین کننده فولکس واگن ، جایی که UL به عنوان یک آزمایشگاه تأیید شده یافت می شود.

مرکز آزمایش مواد در کرفلد مجموعه ای بی نظیر از خدمات همه جانبه را ارائه می دهد. با آزمایشگاههای تست بسیار تخصصی ، روشهای نوین تست و بانکهای اطلاعاتی جامع مواد ، بخش مواد و زنجیره تأمین UL از تولیدکنندگان خودرو و تأمین کنندگان ردیف از مرحله مفهوم محصول گرفته تا مراحل اولیه تولید محصول از طریق فرآیند تصویب قطعه تولید نهایی (PPAP) برای یک زمان بهینه پشتیبانی می کند. -به بازار.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قابلیت های تست مواد اتومبیل UL ، به www.U(/drive مراجعه کنید.

درباره UL

UL با استفاده از علم برای حل چالش های ایمنی ، امنیت و پایداری به ایجاد دنیای بهتری کمک می کند. ما با ایجاد امکان پذیرش ایمن از محصولات و فن آوری های نوآورانه جدید ، اعتماد را تقویت می کنیم. همه در UL اشتیاق دارند که دنیا را به مکانی امن تر تبدیل کنند. همه کارهای ما ، از تحقیقات مستقل و توسعه استانداردها ، گرفته تا آزمایش و صدور گواهینامه ، ارائه راه حل های تحلیلی و دیجیتالی ، به بهبود رفاه جهانی کمک می کند. مشاغل ، صنایع ، دولتها ، مقامات نظارتی و عموم مردم به ما اعتماد دارند تا بتوانند تصمیمات دقیق تری بگیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به UML مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعالیت های غیرانتفاعی ما ، به UL.org مراجعه کنید.

مخاطب: مارلین استزینار
سرب بازاریابی – تست و مجوز مواد
UL
T: +49.2151.5370.309

SOURCE UL LLC

لینک های مربوطه

http://www.ul.com